Šta je novo?

OnePlus 8T

I kod tebe mi deluje da je baterija nešto slabija od onog što je Rock napisao. Ne znam da li podleže garanciji ovaj problem.
 
Ne verujem da je to slucaj. Nisam siguran koliko bi dark mode produzio trajanje baterije (SOT) + automatsko osvetljenje i generalno koriscenje telefona. Koliko bi time izvukli Sot...
 
Onda sam ja možda imao veća očekivanja. Mada meni definitivno nešto nije u redu sa baterijom.
 
I kod tebe mi deluje da je baterija nešto slabija od onog što je Rock napisao. Ne znam da li podleže garanciji ovaj problem.
Ja sam na Hydrogenu zato je bolja baterija...
Na oxygenu je slabija.
5-6 sati SOT-a je ok za oxygen ako se baterija ne štedi, a koriste 2 kartice ili je mreža slaba.
Meni je na oxygenu sot bio 5-6,5 sati
Na Hydrogenu je za oko 20% bolja ili za ceo sat.
Ne treba se opterecivati sot-om ako izvlači bar 5 sati od jutra do večeri. Za 15 min ovaj telefon se dopisni od 20-80%, to je bar još 4 sati SOT-a
 
Ja sam na Hydrogenu zato je bolja baterija...
Na oxygenu je slabija.
5-6 sati SOT-a je ok za oxygen ako se baterija ne štedi, a koriste 2 kartice ili je mreža slaba.
Meni je na oxygenu sot bio 5-6,5 sati
Na Hydrogenu je za oko 20% bolja ili za ceo sat.
Ne treba se opterecivati sot-om ako izvlači bar 5 sati od jutra do večeri. Za 15 min ovaj telefon se dopisni od 20-80%, to je bar još 4 sati SOT-a
Koja je najveca razlika izmedju HOS i OOS? Kineske app?
 
Kineske app ( koje mogu sve do jedne da se deinstaliraju) i nedostatak G-Play-a koji može da se instalira bez problema.
Naravno od jezika imas samo engleski i kineski...
 
Jel uzimao neko iz Telenora ovaj fon? Zanima me jel ide zaštitna maska uz njega i jel ima neku zaštitu na ekranu automatski(neka fabrička folija ili staklo)?
 
Odlično, hvala na brzom odgovoru.
 
Ide zastitna maska i ima vec postavljenu zastitu na staklu.
zaštitna maska je providna i dobrog kvaliteta.
Ali folija na ekranu skuplja prašinu tj prašina se lepi na njoj da ne pomaže stalno brisanje. ja sam morao da promenim cim je stiglo staklo
 
zaštitna maska je providna i dobrog kvaliteta.
Ali folija na ekranu skuplja prašinu tj prašina se lepi na njoj da ne pomaže stalno brisanje. ja sam morao da promenim cim je stiglo staklo
Da, pravi je magnet za prasinu ali ima zastitu u startu dok ne stigne zamena...
 
Pa da. I ja sam tako. Inače ni jednu drugu fabrički foliju nisam video da toliko skuplja prašinu :/
 
Jedno pitanje jel slika ovaj telefon u Raw formatu mozda?
I je mislite da ce 65W punjac mozda ostetiti bateriju?
 
Raw bi trebalo da ima jer ga moj 7T ima u profesionalnom modu.
 
Ima u pro modu.Screenshot_20210408-224728.jpg
 
Ne bi trebalo da značajno ošteti bateriju, tj. baterije jer su umesto jedne ubacili dve upravo iz tog razloga.
 
Ne znam kakav je sto se tice trajanja baterije, da li bi trebalo da brinem i da uvek imam punjac sa sobom.
Takodje i kamere ono gledam recenzije svi kazu da malo ima nekih bagova i secaknja pri snimanju.
Ne znam dal je to ispeglano? I jel moze gcam na ovaj telefon?
 
Sudeci po testu na GSM Areni, baterija je prilicno dobra. Na tom sajtu nadji svoj telefon, vidi njegov test, pa usporedi sa ovim i imaces jasnu sliku koliko ce ti trajati baterija. U slucaju da imas neki Exynos, racunaj da ce razlika biti jos veca u korist 8t, posto on ima SD865 koji ne trosi mnogo na 4G...
1617962186281.png
 
Sto bih uporedjivao P10 lite sa ovim :ROFLMAO:
Samo zelim da nadjem nesto najbolje za mene za tako neke pare, a da me ne razocarava, a mi moze gura i podrzi sve sto je meni potrebno.
 
Screenshot_20210406-220146.jpg
Post automatically merged:

Da se stekne neka slika o bateriji od 6 ujutru pa sve do uvece...
 
Prebacili sena OP9 i 9 pro...
I 9-ta je ok. Ima bolje kamere od8t. Valjda nece biti previše skuplja u telenoru
 
Ovi iz webshop-a Telenor-a nemaju pojma kada dobijaju OP9 , tako da...
 
Peca sa Benchmark-a reče krajem februara...
 
Hahahahah aprila, aprila...
 
Koristim 6T ali ide update na 5G mrežu i čini mi se da je 8T najbolji izbor za 500e na OP sajtu. Kamere mi nisu važne, sve ostalo deluje odlično.

Gledao sam i Mi 11 ali vidim da se kvare nenormalno.
 
Za 500€ odlična kupovina. I ja sam sa 6T prešao na 8T, ne računajući Mi Note 10 Lite između i dobar je upgrade. Čak su i kamere na 8T bolje nego što sam očekivao.
 
Nazad
Vrh Dno