Šta je novo?

OnePlus 8T

Koji softver koristis, model za koji deo sveta i koji update je izašao?

Čini mi se da ljudi na BA (EU) softveru nemaju problema, tj. imaju manje, a neki predlažu da isključiš Google voice match i time rešavaš probleme....
Eu sve stock
Ali google pravi problem. Na njihovom forumu ima sve
ATTENTION EVERYONE: stuttering videos and audios are fixed if you disable voice match in google app. Easily reproducible, when enabled, everything starts stuttering again.


Sent from my KB2003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas malo povredio kamere sa S10.
Radio sam unutra sa ne baš dobrim svetlom ili sa svetlom sijalica.
8T je skoro uvek pa bolji.
Kamera i nije toliko loša čim je bolja od proslogodisnjeg Samsung flag ship-a...
 
Meni Google voice match stoji isključen od kad sam pazario telefon :D
 
Kolika je trenutna cena?
Jel se pojavio kod operatera?
 
Mislio sam kad se pojave kod operatera da će cene padati, ovako se ne prodaje legalno u Sr još uvek a i kad počne najavljene cene su nerealno visoke
 
Da se pojavio više od 50 komada kod operatera možda bi i pala cena [emoji23]

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Čim niko ne piše u temi, znači zadovoljni telefonom :D

Aquamarine Green ili Lunar Silver?
 
zadovoljni :D

Ja sam uzeo aqumarine green, interesantnija mi je boja :d
 
Šta koristite za zaštitu ekrana? Folija, staklo?

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
^
ja sam trenutno na onom sto dolazi sa telefonom + case koji se dobija.
 
Jel uspeo neko da aktivira volte ? Posto nigde opcije u podesavanjima ili je do mreze ?
 
Mora mreža da ti podržava, meni radi Volte na obe kartice ali ne u Srbiji.

Baš je lep u Aquamarine Green, šteta što mora u futrolu.
 
Uveo Telenor Volte ali zvanicno Samusng telefoni podrzani a vidim ljudima radi i na Xiaomi i jos nekim... Aquamarine bez futrole 😁
 
Rado bez futrole ali ne smem. Mi Note 10 Lite sam sjebao ( izgrebao ) u futroli, ovaj bih uništio u roku od odmah.
 
Za neki dan mi stiže za na za 8T...
Nadam se da će biti ok.
Neka ostane malo iznenađenje šta će biti :)
 
Povredio sam kamere ovog telefona sa mnogo drugih telefona (IP 11, iP X, XS, XS Max, OP 8 pro, samsung S10, S10+, S10 5G, S20FE, S9+, Note 8, Note 9,Note 10 lite, Oppo Find X2 Pro, Huawei P40, P30...)
Stekao sam utisak da kamera uopšte nije loša, uglavnom Bolja od gore navedenih modela. Jedino gde je u svakom pogledu lošiji što se fotografija tiče to je od P40 koji ima ubedljivo najbolju kameru od svih što se fotografija tiče. Ip11 ima bolji video dok su fotke bolje na 8T.
Zanimljivo da 8 pro i pored većeg senzora ne daje nešto bolje fotke, nekad da ali su uglavnom egal... Kad sam kupovao telefon mislio sam da će kamera biti na nivou 7T (jedva prosečna) koji sam imao pre ovog ali i pored istog senzora kamera na 8T daju dosta bolje fotke i bolji video.
Toliko sto se tice mene, neka još neko piše utiske o kameri :)
 
Izvinite molim vas na dva uzastopna pošta ali je edit istekao.
Kako sam pre par dana najavio stigla je zamena za 8T,
Zamenio sam ga drugim malo specijalni im 8T :D
U pitanju je do o poznata Cyberpunk verzija. Ispalo je ne planirano, naleteo u oglasu jako povoljno a već neko vreme tražim 256GB verziju pošto mi je trenutno na od 128GB slobodno samo 10-ak...
Telefon je hardverski isti kao 8T ali ubija kako izgleda.
Klasični 8T je lep telefon ali pored ovog izgleda preobicno sa zadnje strane.
Prednja strana je naravno ista.
Evo para slika da vidite uporedo kako izgledaju.
Ja sam za sada izgledom oduševljen. Uživo izgleda mnogo bolje nego na YT što sam pratio.
Ako vas nešto zanima pitajte :)
 

Prilozi

  • IMG-e1ca47ba1c32bbfc7a59632e3985fcb6-V__01.jpg
    IMG-e1ca47ba1c32bbfc7a59632e3985fcb6-V__01.jpg
    350.1 KB · Pregleda: 46
  • IMG-8b69185f78777c344dd890154153f3a3-V__01.jpg
    IMG-8b69185f78777c344dd890154153f3a3-V__01.jpg
    181.1 KB · Pregleda: 48
  • IMG-b8987a343a302b319f4dcbf35e72c0d9-V__01.jpg
    IMG-b8987a343a302b319f4dcbf35e72c0d9-V__01.jpg
    327.5 KB · Pregleda: 49
  • IMG-cf842d2071dfb79b3997796a8a2a5bed-V__01.jpg
    IMG-cf842d2071dfb79b3997796a8a2a5bed-V__01.jpg
    194.7 KB · Pregleda: 46
Bruka kako izgleda
 
Ovako na slikama i snimcima nisam bio toliko oduševljen ali live je preje..zovan :)))
 
Isplati li se uzeti telefon sa indijskog trzista? Da li uopste postoje fizicke razlike ili se jedan model prodaje globalno? Kapiram da je glavna razlika u rom-u, ali ne bih da imam neku nekompatibilnost sa mrezom i tome slicno.

Jel postoji problem sa grebanjem sivih ledja sa drugim futrolama sem fabricke?

Cale utopio HTC M8 pa se razmisljam da mu prosledim svoj OnePlus 6 i uzmem 8T, iako mi realno novi telefon nije preko potreban. Iz recenzija mi se jedino ne svidja kamera, iako je neko ovde spomenuo da je slicna kao na S20 FE, a na netu kazu da je Sljamsung bolji po tom pitanju, nisam pametan. Oxygen je ipak privlacniji, kamera je ionako bolja od trenutne. 8 Pro mi je prevelik i nepotreban.
 
Ja sam reko :)
Ako hoćes mogu da ti napravim par uporednih fotki pa vidi sam. FE 4G, ne znam je 5G ima bolju kameru.
Kamera je zadovoljavajuća. Mogu ti napravim poređenje i sa 8 pro. Nisu velike razlike.

Jel taj za Indijsko ima Oxygen? Ako jeste to je sve isto, update ne stiže u isto vreme kao eu verzija npr ali ne verujem da ti je presudno.
Ja cu moj 8T Cyberpunk da furam na hydrogen neko vreme kažu da je baterija bolja...
 
Zamenio si 8T za drugi 8T, sjajno :D i dobio 256gb, to je bitno

Šta sam našao kao "manu", to što je zvuk i na najmanjem nivou preglasan. Da me ne shvatite pogrešno, nije preglasan nego često nešto preslušavam i čini mi se da se mnogo dernja. Inače sve pohvale za zvuk, odavno nisam čuo bolje zvučnike na telefonu.
"Mana" br.2, da li je samo kod mene, ali nekako je ova fabrička folija magnet za prašinu i sitna vlakna, nonstop moram da ga čistim.
 
Znam da imaju iste... Nego neki kažu da SD ima bolju obradu slika pa daje bolje slike. Ali to ne znam koliko je istina...
Ajd ako stignem da upucam par uporednih slika pa da okacim da vidis.

@TheWickerMann pa da :))) najviše zbog memorije koja mi je preko 90% puna. Ali kad sam ga dobio drugi razlog je izgled gde Cyberpunk izuva kako izgleda live. Najveća mana je sto nema baš ništa da se kupi od dodatne opreme :/
Ta maskica što ide u paketu i drugo nema ništa niti na e-bay, ali expres, gear Best...
I nisam ga zamenio. Koristim oba još uvek :)
Što se folije tiče 100% si u pravu ja je zamenio odmajh čim je stiglo staklo, magnet za prasinu bukvalno
 
Imam P20 Pro i već duže vreme planiram da ga promenim ali jednostavno ne mogu da nađem telefon koji mi se sviđa. Malo je falilo da uzmem P30 Pro ali sam odustao od njega jer je mator. Od sinoć razmišljam o ovom telefonu, deluje mi da je za te novce dobra kupovina, kada pogledam koliko koštaju premijum uređaji drugih proizvođača. Budžet mi je tu oko 500 eura, pa stvarno ne znam šta da uzmem, ni sa jednim telefonom nisam oduševljen. Samsung i iPhone ne bih uzimao, sa Xiaomi-em nisam nešto oduševljen, uzeo bih P40 Pro samo da ima Google servise. Kamera mi nije najbitnija stvar na telefonu i ne mora da bude najbolja na tržištu. Ne znam da li da nastavim da razmišljam o njemu ili da čekam nešto drugo, ali nemam predstavu šta. Ne znam ni gde može da se pogleda telefon uživo, znam da ga imaju Telenor i VIP ali ne znam u kojim poslovnicama u Novom Sadu.
 
Nazad
Vrh Dno