Šta je novo?

OnePlus 8T

Za moje oko sve je to vrlo slicno i ne opravdava razliku u ceni, ako gledamo samo na kameru. OP8 mi u odnosu na OP6 pravi bolje low light fotke i portrete, ostalo nije preterano velika razlika da mi opravda razliku u ceni, bar iz mog ugla. Softverski ako se koristi npr gcam predpostavljam da ce sve od 7 nadalje praviti vrlo slicne fotke.

Veliki kapacitet baterije je jedino sto mi je zanimljivo kod 8T, videcemo sta kazu endurance testovi.
 
699 evra u KP već ga ima.
Samo 12/256GB.
Pew bi uzeo 8/128GB.
Nisam siguran koliko ima koristi od tih 4GB rama razlike s obzirom da mi Oneplus 8 sa 8GB radi savršeno multitasking.
Ovaj OnePlus 6 sa 6GB već štucne kad ga nagaziš.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 


 
Poslednja izmena:
Da su ga ponudili sa pristojnom cenom kamera ne bi bila toliko problem. Sve ostalo mi se jako sviđa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako bude 550e onda će cena spadati u pristojnu. Nord je 400e. A ovo vredi više 150 svakako
 
Mislim da je već sad na KP nekih 575€, nije loša cena rekao bih... i deluje kao pristojna zamena za OP5T....
 
Najbolje je kad par godina ne menjaš telefon, pa ti onda svaki upgrade dođe kao sjajan... E tu nastaje frka, sad je Mi 10T pro jeftiniji, pa i Mi 10... Ne mogu da odlučim...
 
Ne bih se ja igrao sa Miui-jem posle Oxygena.
 
^+1, 8T je odličan izbor posle 5T. Ja sam sa MIUI pobegao i ne bih se vraćao.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ma i ja sam sa Mi 5s prešao na OP5t i sve sve, ali pitanje je kako bi se ponovo navikao na Miui, to i mene brine....
 
U Irskoj na OP sajtu jeste razlika 100e.
 
Trenutno je 550 eur na Kp 8/128, sto mi se cini da nije uopste lose. Ako dodje do NG na 500 eur, bez obzira na prosecnu kameru..SD 865, dobar ravan Amoled sa 120Hz, dobra baterija sa Warp 65W, pristojne dimenzije i lep dizajn u globalu daju dobar telefon za te pare.
 
To je sasvim ok, za 500e. Kamera ce biti bolja uz gcam.
Problem je samo sto Mi 10 je vec osetno jeftiniji, a nudi ipak nesto bolju kameru (mada i ona nije sjajna za tu klasu ali je bolje od op8/op8t), autonomija baterije je ispred, uz 100tak evra nizu cenu.
Ok tu je oxygen ko voli stock feel na op(meni MiUI bez premca, posebno voaj miui 12 stvarno top...)odlicno 65w punjenje i tih 120hz u odnosu na 90hz (mada to je vide gimmick).
Overall rekao bih mi 10 bez razmisljanja.
 
Poslednja izmena:
Da, ozbiljan propusti kineza i cista glupost.
 
Ja čekam da naleti neki 12/256 za oko 500e, ne zuri mi se posto moj 7T ima već 256GB pa ne bi da se vraćam na 128. Mada do tad možda izadje 9-ka pa mozda idem direktno ako bude bilo. Modela sa flat ekranima...
 
Ma da, nema smisla uopste sa 7T prelaziti na 8/8T, bar svaka druga generacija flagova pa menjas.
 
Ma smara me baterija na 7t...
Kao i glavna kamera koja ima problema sa fokusiranjem na daljini 10-20cm (mislim da je kamera na mom telefonu sa nekom fabrikom greškom) Video kažu da je bolji na 8T...
A i malo me smorio :)
Da je 8-va sa ravnim davno bi je uzeo. Imalo nekoliko puta na oglasima za malo preko 400e (kao novi sa garancijama)
 
Uzmi Mi 10 onda i resen problem. Ili cak Mi 10T Pro ako ti IPS (doduse odlican IPS) ekran nije deal breaker.
 
Mi 10 ne dolazi u obzir zbog edge ekrana i zadnjeg dela koji mi se ne svidja.
Mi10T pro je ok ali je preskup i nema ih po oglasima ovde od 256GB.
MIUI je ipak iza Oxygena i trebalo bi mi navikavanje.
Jedino da ispadne neka jako povoljna ponuda da bi uzeo Mi10T...
Pa ako mi ne legne da ga prodam za slične pare.
8T mi je zanimljiviji i više bi mi odgovarao i pored glavne kamere koja je ispod mog ocekivanja...
 
Miui iza oxygena [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Pa i jeste. Subjektivno, ali meni je od MIUI-a jedino EMUI bio gori.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Naručen Oneplus 8T 8/128, da zameni Oneplus 5T...

Oneplus 5t nisam za tri godine ni jednom resetovao a odradio update sa Android 7 do 10 sve redom :) Mucio sam muku između Oneplu 8T i Xiaomi Mi 10T pro, ali Oxygen je prevagnuo, a pride 8T će biti i više nego adekvatan upgrade....
 
Nazad
Vrh Dno