Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Ed otvori temu šta da kupim od... Tamo ćeš dobiti odgovore.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
u pravu si, nego nisam hteo da smorim bezveze, posto mislim da na to pitanje nema odgovora. samo i jedino fold2 trenutno na trzistu. izvinjavam se za uzurpiranje teme
 
Je l koristite Adaptive brightness na Androidu 11 ili podešavate ručno osvetljenje? U kom slučaju vam je bolje iskustvo i baterija? Hvala
 
Ja adaptive, lepo radi. Zadovoljan sam.
 
Da,adaptiv po meni mnogo bolje radi na A11,dosta precizniji....ja zadovoljan.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Izašao novi OOS 11.0.1.1 stable
Ubačen Canvas i srpski jezik latinica iz Open Bete 3
 
sta je canvas?

inace smorio sam buraza da ode da procacka neki izlozen 8pro, kod njega ih ima, ovde kod mene ih kriju ko zmija noge, nece da ti pokazu dok ne kupis. i on je na tom izlozenom primerku primetio da se ekran ponasa isto kao ovaj moj - na ivici odbija dodir. mora da se pritisne jace, ili duze da bi odreagovao, takodje postoji delay. e sad. ili su svi takvi, a velika vecina ljudi ne primeti, ili su bas ovaj moj iz izraela i taj njegov iz svajcarske felericni na isti nacin. takodje napominjem da galaxy note 9 od njegovog brata se ponasa isto tako, a on nije to nikad primetio, kao ni velika vecina vlasnika note 9.

tako da, po meni, pored malog ekrana, to je jedina mana 8pro koja je potvrdjena. ko kupuje, neka se pazi toga. ja cu moj sigurno da zamenim, samo nemam cime, sve ostalo su losiji telefoni od ovoga, znatno.
 
Canvas je najčešće pojam u smislu "slikarsko platno" tj. pozadina na kojoj je nešto prikazano .. npr. bioskopsko platno na kome je projektovana slika filma. Ti sada uklopi pojam u kontekst rečenice u kojoj se spominje canvas.
 
ma znam sta je canvas, ali ga uklopi ti u recenicu : stigo android 11, ubacen je canvas :D
 
Jos jedna sitnica koju sam primetio. Trenutno sam na Open Beti 3, i ove ikonice za Gmail i Calendar su u sistemu i Palu prodavnici nove, one sarene, a u app draweru su stare. Je l tako i kod vas?
 
Meni šarene svuda, od skoro su promenili.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Stigao i meni najnoviji update.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Wichaya 3.0 GCam, ispravio lik package, rade opet sve aux kamere.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Meni crashuje kada sam probao.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Probaj prvo da uradiš Clear Data za GCam, pa tek onda deinstalaciju, i ponovnu instalaciju.
 
Urnyx05 2.4 radi kako treba, nju sam koristio do sada. A ova zeza kada prebacim na 0.5 i macro.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Skinuti apk kojim ima snapcam u package imenu.
GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1_Wichaya_V3.0_snapcam.apk

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
E sa tom radi.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Wichayin snapcam GCam i njegov .xml...brutalne gotografije ispadaju.
 
Ugasili strelicu ispod tastature?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ne,na to se niko normalan nije zalio [emoji14]

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Ja sam odma pisao suportu...doduše ja sam manje normalan [emoji39][emoji854][emoji56]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
ovo je glupost cista... nista od ovoga nece da urade. dok ne poprave ekran, i strelicu (sto se nece desiti nikad) ja hejtujem do daljnjeg...
Nisi dobro skapirao izgleda....to je lista sa usvojenim zahtevima,tako da ce da urade itekako.

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno