Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Ako se kod nas ne bude zvanično prodavao, trebaće pojedincima velika mooda da pljunu 1000 evra za telefon koji nemaju gde da servisiraju u slučaju pada ili nekog kvara. Ja više neću da se upuštam u te vode.

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Pa ako ga ne bude zvanično kod provajdera sigurno ga niko nece uzimati :) to je jasno , eventualno 5,6 osoba u celom bg :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Apsolutno se slažem. Polako dolazimo do toga da iphone postaje racionalnija kupovina u Srbiji nego Kinezi. Koji nonsense...
Huawei više ne postoji, Samsung zakida sa exynos, drugi Kinezi dižu cene u nebesa...
 
iPhone je uvek bio dobra kupovina u Srbiji, posle njega Samsung, pa jedno deset mesta ništa, pa svi ostali. [emoji4]
Zao mi je sto su svi otišli u nebesa sa tim cenama, jedina racionalna kupovina u današnje vreme je prologodisnji flagship.


Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Hm, u testu koji je uradio Flossy vidi se svetlo oko prednje kamere pri otključavanju licem. Mislim da bi OP mogao da posluša korisnike (za razliku od Samsunga) i zvanično ubaci led not.
 
OnePlus ima još jednu prednost nad Samsungom u Evropi: nema exynos. [emoji4]
 
Kako je krenulo kod jos i S20+ i Iphone 11 Pro (meni osim dizajna) ispadose lagano najbolje kupovine u premium klasi.
 
Kaže Peca da stiže u VIP verovatno.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Dobro je :)
Jedino sto ce verovatno biti glossy crni samo i što ce doci za 2,3 meseca :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako bude u VIPu, to je onda daleko pametnija kupovina od S20+.
 
+1, upravo sam to hteo da napišem za s20, a za Iphone 11Pro se slažem, čačkao sam drugarov neko vreme, vrhunski telefončić, pogotovo u zelenoj boji, kamera takođe brutalna. Čekamo ovaj da se pojavi kod nas pa ćemo onda imati neku realnu sliku, a recenzije na YT, svako svoje mišljenje i ni jedno se ne poklapa sa drugim, pogotovo oko kamere, jedino su se svi složili da je ekran vrhunski svetao.

Sent from my Oneplus 7 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]doU_ce-WVeA[/YOUTUBE]

O brzini punjenja OnePlus telefona preko kabla ne treba trošiti reči.

Ne zna se koja od ove 2 boje je lepša :)

3-m-max.jpg
3-m-max.jpg
 
Poslednja izmena:
3-m-max.jpg


Da i ta je odlicna, samo mi slabija verzija 8-e nije interesantna :)

[YOUTUBE]dNTwVB3C9io[/YOUTUBE]

oneplus8procharger.png


6 ampera punjac
 
Poslednja izmena:
Zeleni i plavi baš lepi. Šteta što je aosp na njemu :(
 
^Test baterije kao prikazan je besmislen, jer telefon ima svakojake softverske bubice koje optimizuju refresh rate u odnosu na šta se koristi, bez obzira na izabrano podešavanje, napomenuli su to u nekoliko testova. Svi hvale bateriju, uglavnom. Naravno, ja sam više za iskustva iz prve ruke ovde, ali to neće biti u skorije vreme, po svemu sudeći.
 
Ne moze 120hz bez 6000mAh..

Minimum..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Jeste 7000 :)
Baterija je ista kao na op7pro

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko vidim, oko 7h je sot na 120hz i 1440p. Što je pristojno.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja nikad nisam mogao da izguram bateriju kao sa raznih testova, a opet sam zadovoljan baš..
To je baš faktor koji mnogo zavisi od korisnika..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
A kome treba vise moze da smanji na fullHD+120hz. Makar postoji opcija :)

Juce sam bio toliko dokon da sam odgledao review od onog nemca Demira Franca sa autoprevodom od strane YouTubea :)
On ga vec sada proglasio telefonom godine + je po njemu ubedljivo najveće unapređenje u odnosu na prošlu godinu dizajn , lepo ja govorim godinama unazad ,sirina je kljucna za mob uređaje. Ovaj je skoro 2mm uzi u odnosu na op7pro.
Bukvalno je o osecaju u ruci i dizajnu pričao skoro 10min

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako bude za 650-700e na jesen, uzimam i ne menjam 2-3 godine :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Biće softverski ubačeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, to su najavili. I meni čudno što nisu ubacili ranije AOD a imaju solidne samoled ekrane.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno