Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ne mogi da nađem opciju za aod da kad imam neko obaveštenje da to prikazuje? Kad stigne tad radi onaj horizon light pokaže obaveštenje, ali kad tapnem da se prikaže aod ne piše da ima obaveštenje?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Je l ima još neko problem sa Samsung satom da bude prvi po potrošnji bez razloga sa nekih 15%, pola dana bude normalno i samo odjednom svuče celu bateriju. Dva puta sam ga resetovao i povezivao
Galaxy watch 46mm, baterija na satu je normalna nije da sat radi nešto u pozadini sa telefonom

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja koristim mi band 5, non stop je povezan na bt, nikad nijedan problem nisam imao sa baterijom na fonu.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
OP 7T i Huawei GT non stop povezani i ne utice na bateriju uopste.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Mi band 5 takodje stalno povezan, nikakva znacajna potrosnja baterije.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
 
Beta 2 izašla, ubačen je najzad aod

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Imam 7T koji ima bateriju od samo 3800mAh, pitanje je kako ce se baterija tog kapaciteta nosit sa AOD-om.
 
Bogami, nisam nešto oduševljen sa AOD.
Manje više što sisa bateriju, nego što se pali u džepu.
Valjda sam navikao na ovu opciju koja je do sada bila dostupna sa podizanjem telefona

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Dokle je stigla beta verzija? Kada li će public?
 
Na OP6 je 2019 godine novi android izasao jos u novembru a ovo se bas oduzi.. Inace ne volim sa betom da se zamaram pa opet da se vracam na stable official zbog brisanja podataka i vracanje istih.
 
Na OP6 je 2019 godine novi android izasao jos u novembru a ovo se bas oduzi.. Inace ne volim sa betom da se zamaram pa opet da se vracam na stable official zbog brisanja podataka i vracanje istih.
Takođe
 
Poz, uradio sam backup podataka, skinuo preko racunara na telefon beta 11 verziju i kada odem da instaliram izbaci mi ovoScreenshot_20210210-210857.jpg
 
Zna li se šta za stable a11?
 
Nista zvanicno, niti priblizno.
Samo se nadaju da nece furati bete kao za 8 seriju, gde ih je bilo dosta (tako kukaju na community-ju).
 
Zna se da je trebao 11 stable jos u decembru.. pa se nesto iskomplikovalo i pitanje je dal ce mo u martu dobit oxygen 11 stable..
 
Sad su izbacili update za galeriju(i launcher), sad je svuda galerija kao na 11.
 
Open beta 3 izašla.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210228-165616.jpg
    Screenshot_20210228-165616.jpg
    75.4 KB · Pregleda: 12
Ja dobio OTA, settiings/system/system updates check new, i iskočilo. Ima i na oxygen updater, sad vidim.
 
Kako ti se čini?
 
Evo ja upravo instaliram, nesto mi bio zakucao update na OB2 pa sam odradio factory reset i evo update na OB3.
 
Ja instalirao i isti dan se vratio na stable. Baterija bukvalno 30% lošija.
 
Isto sam ja tako sa OB2. Sad bar da izdrzim koji dan, mrzi me sad ceo proces revert-a da uradim. Kako bi sad islo, sa OB3 > (OB2) >OB1 pa revert na stable?
Prosli put me zezalo jer sam direktno flesovao fastboot rom (10ku)..

Evo meni npr kamera (stock app) nece da radi. Nekad samo izbaci, nekad blank screen a kada i uspe da se pokrene, ne mogu da slikam nista. Vidim ja da veceras ide neki custom rom ili vracanje na 10.0.16.
 
Poslednja izmena:
Meni za sad lepo radi, baterija isto, sta znam, ne srce mnogo u idle.
Za ostalo cu sacekati par dana da se slegne.
Presao sam sa OB2, i obrisao cache iz recovery-a.
Vidim da su povisili zvuk sistemskih obavestenja(punjenje, notifkacije i s.), sad je bar 30% glasniji.
 
Nazad
Vrh Dno