Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Obrisao cache za clock i force stop i sad je ok

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nadam se da sam ubo pravu temu, razmisljam da uzmem 7t Pro kao zamenu za Honor 20 Pro koji trenutno koristim, da li mislite da bi bio upgrade ili ne ? Kako ste zadovoljni kamerom i baterijom ? Ima li vlasnika bas 7T Pro, pitam zbog motorica za selfi kameru, unapred hvala :)
 
Nadam se da sam ubo pravu temu, razmisljam da uzmem 7t Pro kao zamenu za Honor 20 Pro koji trenutno koristim, da li mislite da bi bio upgrade ili ne ? Kako ste zadovoljni kamerom i baterijom ? Ima li vlasnika bas 7T Pro, pitam zbog motorica za selfi kameru, unapred hvala :)
Baterija odlična.
Kamera prosečna - daylight fotke su super, ovo ostalo, pogotovo lica nisu po mom ukusu. Gcam za 7t pro takodje nije ništa posebno.
Selfie kamera - ja sam namerno uzeo ovaj model zbog te kamere, odnosno bez rupice u ekranu. Slabo koristim selfie mode inače, a isključio sam i faceunlock jer se čuje motorić kad izlazi.
 
Ево, ја и даље не могу да видим како је то камера на 7Т лоша и просечна?!
Где год сам окачио било коју слику (чак и на фб или инста који униште резолуцију) већина ме пита са чиме сам сликао. Мали број фотографија сам "урадио" у фотографској радњи свака фотографија је одлична. Пре овог телефона сам имао покофон, којег сам користио са Гцам (има 50 врста и 200 xml подешавања), али никада није успео да направи ни близу овакве фотографије, о видеу да и не говорим.



ОнеПлус 7Т
 
Svidja mi se to sto cujem, generalno sam kamerom na H20Pro zadovoljan, pa ne bih ni da imam neki downgrade opet, znam da nije bas realno to moje ocekivanje jer kupujem proslogodisnji flagship, ali znam da 1+ nikad nije ubijao na polju kamere, cisto me je zanimalo kako ce da zavrsi posao ;) najvise mi nedostaje cist Android....
 
Сваки телефон сам после неких 2-3 дана коришћења, откључавао и инсталирао неки други ром (чак и нексус/пиксел телефонима), сада имам само рут и то само због убијања реклама (буквално), ООС је одличан, багова нема (буквално), све ради одмах и тренутно, подешавања тона (просечан корисник неће ни да зна "да то може"), све за шта сам раније користио магиск и модове сада има у самом рому. Апсолутно не размишљам о замени ООСа...Дисплеј одличан, после 90херца нема назад, брз сториџ, доста рама, добре камере, звук бруталан, пријем сигнала одличан, нфц, вајерлес одличан, процесор [emoji2960] (шта да кажем), све ово причам о 7Т (мада су сви ОП телефони лудило-чудило).
Израда ПРЕМИЈУМ тачка.
Боље вероватно има, али за 430евра НЕМА.

ОнеПлус 7Т
 
Na 7T naprimer zadovoljan sam kamerom kad se slika priroda grad nocni mod, al kad se ljudi slikaju nisam zadovoljan kako lica ispadaju lose.
 
Сваки телефон сам после неких 2-3 дана коришћења, откључавао и инсталирао неки други ром (чак и нексус/пиксел телефонима), сада имам само рут и то само због убијања реклама (буквално), ООС је одличан, багова нема (буквално), све ради одмах и тренутно, подешавања тона (просечан корисник неће ни да зна "да то може"), све за шта сам раније користио магиск и модове сада има у самом рому. Апсолутно не размишљам о замени ООСа...Дисплеј одличан, после 90херца нема назад, брз сториџ, доста рама, добре камере, звук бруталан, пријем сигнала одличан, нфц, вајерлес одличан, процесор [emoji2960] (шта да кажем), све ово причам о 7Т (мада су сви ОП телефони лудило-чудило).
Израда ПРЕМИЈУМ тачка.
Боље вероватно има, али за 430евра НЕМА.

ОнеПлус 7Т
Sta koristis za blokiranje reklama, adaway sam koristio ali nikako nisam mogao da podesim. Ako moze ukratko. Ovaj adguard ili blokada cesto zabaguju pa prijavljuje kao da nema interneta. Pozdrav

Sent from my HD1900 using Tapatalk
 
Нема неке мудлолије...користим adaway са custom листама.
Инсталираш, покренеш, даш рут привилегију, додаш сервере..апдејтујеш и то је то...
80304ad69099b92f7ce737d51659e391.jpg


ОнеПлус 7Т
 
Нема неке мудлолије...користим adaway са custom листама.
Инсталираш, покренеш, даш рут привилегију, додаш сервере..апдејтујеш и то је то...
80304ad69099b92f7ce737d51659e391.jpg


ОнеПлус 7Т
Hvala, jer imas neke liste da preporucis?

Sent from my HD1900 using Tapatalk
 
Zašto bi radili root zbog reklama?
Kod mene su uspešno blokirane preko dns adguard.
 
Зато што је боље и брже.

ОнеПлус 7Т
 
Znači brže je da sednem pred računar i patiš se sa rutovanjem, rizikuješ da cigliraš telefon nego da ukucaš 10-15 slova na tastaturi?
A ovo da je bolje bih voleo isto da čujem neke konkretne primere ako nije problem.
 
Ja sam prezadovoljan sa 7t pro u svakom smislu.
Evo sad će godinu dana nikakav problem (ni sa prednjom kamerom ofc). Ja sam baš zbog toga najviše i uzeo ovaj telefon, nema notcha i rupe.
Najzadovoljniji sam ikad od kad imam smart telefone.
Kamera isto super, svi koji gledaju moje slike su oduševljeni.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Na 7T naprimer zadovoljan sam kamerom kad se slika priroda grad nocni mod, al kad se ljudi slikaju nisam zadovoljan kako lica ispadaju lose.
Ovo...
Kao da je beauty mode uključen uvek.
Da se razumemo, ispegla lice, ali ubija detalje.
Pogotovo kad su deca u pitanju...
 
Ovo...
Kao da je beauty mode uključen uvek.
Da se razumemo, ispegla lice, ali ubija detalje.
Pogotovo kad su deca u pitanju...

Imao sam OP6 isti je slucaj bio sa likovima i kad uzeh 7T rekoh to je popravljeno na njega kad ono isti prob i na seriju 7 kompletnu. Veruj bolje slike likova ispadaju sa nekim samsungom iz A serije.
 
Imao sam OP6 isti je slucaj bio sa likovima i kad uzeh 7T rekoh to je popravljeno na njega kad ono isti prob i na seriju 7 kompletnu. Veruj bolje slike likova ispadaju sa nekim samsungom iz A serije.
Pokojni Nexus 5x sa gcam je pravio 10x bolje portrete pre 3 godine nego op6 i op7t pro koje imam...
Svakako se ovaj telefon ne kupuje zbog kamere
 
Zašto bi radili root zbog reklama?
Kod mene su uspešno blokirane preko dns adguard.
To bese nešto nije radilo pre? Nešto se sećam da sam to podešavao pa je prestalo da radi...a možda i samo tripujem...

Ovako ili nešto drugo
d9c48150d8c04519ec15fdc77c4eabdc.jpg


Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Tako je, ponekad ume da blokira 4G/wifi. Iskljuci se i uglavnom se popravi posle pat sati.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Pogledajte prilog 292433
 
Da, samo štikliraj tu treću opciju i to je to.
Samo jednom na jedan dan je bio neki problem s adguardom, izuzev toga uvek je radio savršeno.
 
Moze li neko da mi potvrdi, ako je imao iskustva, moze li se na 7 Pro 5G GM-1925 (Sprint, otkljucan) flesnuti global rom bez posljedica?
 
Kad su beše rekli nama update?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mislim da je u decembru ako se ne varam

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Imal neko da mi preporuci dobar Gcam za 7T? Imao sam neku 7.3 verziju nisam zadovoljan sa njome.
 
» Wichaya: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.1_Wichaya_V3.0.apk

» Urnyx05: GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.4.apk

» Greatness: Gcam7.3.018_Greatness.Build2.2.apk
 
Nazad
Vrh Dno