Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Naravno da se o ukusima ne raspravlja. Hteo sam samo da vidim šta većina koristi?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Evo malo insajderske informacije.
7 Pro will have stable release on same day as Pixel

Android 10

Also OB1

Have insider on closed beta team

already using OB1/2 with september patch for weeks now

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Hehe svaka čast za op ekipu...prelaze u flagship vode lagano al sigurno + ubijaju softverom i optimizacijom. Realno kad sagledam situaciju, mislim da su oni jedini koji i stvarno rade na unapređenju softvera i performansi. Samsung evo npr već tipa 10ti update na s10 seriji sa popravkama u kameri i wifi, gde ja apsolutno baš ništa ne primetim!!

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Nisu jedini ali su najbolji.
Posle toliko promenjenih modela tokom svih ovih godina, odgovorno tvrdim da je Oxygen OS najbolji skin/OS/softver (kako je kome volja) koji se moze naci na nekom mobu, objektivno gledano.
Ja i dalje ne mogu da verujem da nikada nisam imao ni jedan jedini crash aplikacije, a kamoli nesto vise od toga (da kucnem u drvo, da slucajno ne ureknem [emoji23]).
Kapa dole za OP za to sto rade sa softverom. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Evo kako čuči crvena boja.
1c68f750c0a8d54a2b93f8002173c8db.jpg
c43f16be58cadf4484a5008433ed6ce6.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Evo i plave varijante.

_DSC2958.jpg _DSC2959.jpg

Meni ovaj Nilkin i nije nesto. Takav je materijal da je dosta klizav, kud i kamo vise nego fabricka providna futrola koja se dobija uz telefon. Sminkeraj, ja se vratio na fabricku.
 
ja prebacujem izmedju vivid i natural kako kad.

Sent from my GM1911 using Tapatalk
 
Prešao sam sa S8 na OnePlus 7. Prvi utisci su onako... Nije baš nešto revolucionarno. S8 ima i dalje mnogo bolji ekran i kamera mi je bila bolja tamo. Baterija je neverovatna na ovom telefonu

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Promeni postavke ekrana u vivid ili display p3. Samsung ima zasićenije boje u tome je razlika. Na kameri takođe, oneplus pravi realnije fotografije a s8 zasićenije eye candy...Govorim jer sam i sam prešao sa s8 na oneplus7 pro...Ali ga ja koristim mesec dana i skroz sam se navikao...
 
Stigao Android 10?
 
Beta
c3c5e39426713d75c1d201d0759c14b9.jpg


Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Kakva sad beta kad su pixeli full dobili?!...rekoše na isti dan ako me sećanje služi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Kakva sad beta kad su pixeli full dobili?!...rekoše na isti dan ako me sećanje služi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Njihova Oxygen beta, do sad su bili DP(developer preview) verzije. Pa isti dan, samo beta kanal. Moze se ubaciti bez otklj. bootloadera i twrp-a.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Pa dobro, i to je bolje nego nova godina+ kod samsunga što će da bude ;)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
A sta da kazu korisnici htc-a i LG-a, ako se nista ne promeni nabolje onda ce desetku dobiti u septembru 2020. kao poklon za izlazak Androida 11.
 
Super je i ovo, ja upravo instalirao Betu, radi jos bolje nego sto je radio [emoji16] odnosno jos je vise smooth sto je nevjerovatno, od novina sam primjetio:
Nightscape na ultrawide kameri radi odlicno
Video snimanje sa sve tri kamere, na Pie su mogli main i telefoto sad moze i ultrawide da snima.
zasad koristim nove google geste sa onim barom dole i svidja mi se rade odlicno a i sam bar podize tastaturu kao da su ukljuceni tasteri, to mi je inace najveci problem bio kod gesti generalno tastatura se spusti prenisko i bude nezgodno za tipkanje [emoji16].
Sutra cemo vidjeti kako se ponasa baterija i ostalo.

Sent from my GM1911 using Tapatalk
 
Meni ova beta radi očajni, zabada mi slovo V, i space dugme, proximity senzor brljavi, ima battery drain i nemam root za sada.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Vidim nije ti đavo dao mira!! [emoji56][emoji39]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Źelim da kupim ovaj telefon.Treba mi iskustvo ljudi koji su kupili ovaj telefon.Gde su kupili uredjaj i na koji nacin moze da se kupi u Srbiji.

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 
Jedino KP, ima ga drugar, vrhunski telefon. Svako ko ga je uzeo je zadovoljan koliko vidim.
U odnosu na svaki telefon po izgledu i interfejsu je korak ispred. Znam jer su mi kroz ruke prosli svi noviji telefoni(osim note 10+).

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo na KP-u ili na MS-u. Ja sam ga uzeo na MS-u oglasima.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Mobilni svet, postoji deo sajta namenjen oglasima. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Nema na cemu. [emoji4]
Mada bih uvek pre izabrao KP kao najsigurniju varijantu. [emoji4]
 
Slobodno KP i nema problema. Samo nađeš prodavca sa dosta pozitivnih ocena (a ima ih poprilično sad).

Što se tiče samog telefona tu nema greške, ja se razmišljao malo između ovog i s10+, na kraju op uzeo i nisam ni najmanje pogrešio. Prezadovoljan sam

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Samo bi bilo dobro da ga pre kupovine probaš, da vidiš da li ti odgovara veličina telefona.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno