Šta je novo?

One Plus 12

NotingemForest

Poštovan
Učlanjen(a)
03.08.2020
Poruke
55
Poena
65
Premda po najavama u Kini zvanična prezentacija biće 4. Decembra , najave su da će globalno biti izbačen početkom Januara.
Po pitanju kamera( koji je možda i uvek nekako bio problematičan ) najavljene su velike promene i novi senzori. U saradnji sa Oppo-m očekuje se novi telephoto senzor sa 3/5 opticki zoom I 120x digitalni/hibridni. Novitet na polju kamere je novi Sony LYTIA senzor. Naravno pokretaće ga novi Snapdragon 8 gen 3. Još jedna od najvećih promena koja se očekuje je novi BOE displej 2K sa osvetljenjem do blizu 3000 nita.
One Plus je oduvek krasio Oxygen OS jedan od najbržih i najfludinijih na Androidu.
Šteta ako kod nas ne bude u zvaničnoj prodaji, nadam se da će na tom polju doći do promene i da ne bude jedini način za kupovinu ovog uređaja samo preko nekih distributera iz uvoza.
 
Oxygen je sada samo imenom na OnePlusu a u stvari je Color. A što se tiče prodaje, ne vidim da će ga biti regularno, isto kao ni 11, Norda 3, Opena....
 
Sa r/oneplus
 

Prilozi

  • IMG_0297.jpeg
    IMG_0297.jpeg
    96.8 KB · Pregleda: 68
  • IMG_0296.jpeg
    IMG_0296.jpeg
    112.9 KB · Pregleda: 68
Cene u Kini:
12gb+256gb oko $600
16gb+512gb oko $680
16gb+1tb oko $740
24gb+1tb oko $810
 
Da prostite, što ga ovaj izbaca ovoliko? Baš me zanima kolika će cena biti dok dođe na KP... Onepluš :D
 
Meni puna kapa 12/256. Šta mislite kada će i gde u EU prvo da se pojavi? Cenim da model ove kubikaže neće biti preko 900eu.
 
Gledaj samo EU warehouse, tu nemaš dodatne troškove za isporuku po Evropskoj uniji. Ovo ostalo iz Kine će da klepaju i DHL i pdv.
 
Jel neko kupovao preko TradingShenzhen
Poručivao ja dva puta, sve ok. Ja sam kupovao refubrished telefone, isporuka u HR sa EU skladišta, bez pdv i carine.
Ako poručuješ u EU zemlje, ima opcija global priority, takođe je bez dodatnih dadžbina, odnosno bez pdv i carine.
"The advantage of Global Priority is the easy handling without additional customs costs and import sales tax."
 
Toliko je OnePlus propao da mu je tema mrtva a pre neki dan izašli testovi globalne verzije OnePlus 12 :)

Za koju godinu će i oni kao LG.. mada imaju jaka leđa u vidu BBK grupacije
 
Toliko je OnePlus propao da mu je tema mrtva a pre neki dan izašli testovi globalne verzije OnePlus 12 :)

Za koju godinu će i oni kao LG.. mada imaju jaka leđa u vidu BBK grupacije
Postao si Google fanboy samo takav. 😛
Kakav LG, pa OnePlus sigurno na globalnom nivou ima bolju prodaju od jednog Google-a. Mi smo totalno nebitno trziste, kada bi svaki stanovnik nase zemlje nosio isti telefon i tada bismo bili na nivou statisticke greske a kamoli ovako.
BBK odradio odlican posao ove godine, vrhunski modeli od strane svakog proizvodjaca pojedinacno. Usudio bih se reci i najbolji trenutno.
Ostaje da se vidi kojih ce uopste modela biti u Evropi. Kod nas ce cene na KP-u biti paprene sigurno, makar u pocetku. Ali nista cudno. Da su dostupni zvanicno kod nas, druga bi prica bila.
 
Мени стигла реклама на мејл, кликнуо, видео цену, насмејао се, затворио прозор. Мрзело ме да и проверим спецификације.
 
Kod mene evo OP8 već četvrta godina,pre mesec dana zamenjena baterija preventivno i teraj dalje. Radi kao i prvog dana,i dalje brz kao munja. Koliko god trazio razlog da predjem na neki drugi telefon,ne nalazim ga jos uvek....
 
Propade OnePlus, nema nista. 😛😂
The first-day pre-order count for the device is 212% more than the pre-orders of the predecessor. However, the company didn’t specify whether the data was from one international market.

Da se ne zezamo džabe :) 200% u odnosu na najgori telefon koji su ikada izbacili ?

Bliži im se kraj, nažalost
 
Salu na stranu, zasto tako mislis? Lepo si rekao gore, svakako BBK nece dozvoliti da se tako nesto desi.
Imali su krizu jedno vreme ali sada, po mom misljenju, prave izuzetne telefone. Bukvalno da nema razlike u odnosu na Oppo. 12 i Open su vrhunski modeli.
Nisam ispratio poslednje rezultate, ali ako se ne varam na svim listama prodaje, svi brendovi BBK grupacije su samostalno prikazani. Bilo bi interesantno kada bi sabrali sve te rezultate. Kapiram da bi komotno bili prvi sto se tice prodaje. Na najvecim svetskim trzistima (Azija) imaju vrhunske rezultate.
 
Kod mene evo OP8 već četvrta godina,pre mesec dana zamenjena baterija preventivno i teraj dalje. Radi kao i prvog dana,i dalje brz kao munja. Koliko god trazio razlog da predjem na neki drugi telefon,ne nalazim ga jos uvek....
Koji je poslednji Android za njega? I jel i dalje izlaze sigurnosne zakrpe? I gde si menjao bateriju?
 
Koji je poslednji Android za njega? I jel i dalje izlaze sigurnosne zakrpe? I gde si menjao bateriju?
A13 je poslednji,zakrpe izlaze,poslednja je bila u decembru. Baterija porucena i zamenjena preko jednog uglednog clana foruma,ako zelis mozemo na PM o detaljima.
 
Kineski izgleda nema eSIM, kakva je situacija sa globalnim modelom?
Takodje, VoLTE ne radi u Srbiji?

Globalna verzija valjda ima eSIM + 2 SIM-a od kojih aktivna mogu da budu dva, eSIM + SIM1(2) ili SIM1+SIM2 kombinacija. LINK
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno