Šta je novo?

Okvir za Google usluge

deajan.stf

Poštovan
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruke
35
Poena
60
Ne mogu da nađem rešenje za sledeće. U potrošnji interneta na telefonu mi se preko aplikacije My Data Manager pojavljuje stavka Okvir za Google usluge sa potrošnjom od oko 15%, što mi s obzirom na ograničenu potrošnju mobilnih podataka predstavlja problematičnu stavku jer ne znam kako da je zaustavim, tojest da prebacim te "usluge..." samo na Wifi. Da li neko zna o čemu se radi i kako ovo da rešim?
 
U Google play prodavnici mi je sve namešteno na wifi. Cenim da je nešto što je vezano za to ali ne mogu da provalim šta.
 
Poslednja izmena:
Koj telefon koristiš? Pitam jer mi je malo čudno da potrošnju podataka izražava u procentima. Na svim telefonima, a promenio sam ih dosta, potrošnja podataka za razne aplikacije i servise mi je bila izražena u MB, GB itd, nikad u procentima. Možda je glupo pitanje, ali da nisi možda pomešao potrošnju podataka sa potrošnjom baterije?
 
Koristim Nokia 5. Aplikacija je My Data Manager. Pored procenta s leve strane piše i cifra u Mb.
 
Kod Samsunga ima opcija da se zabrani upotreba podataka, ima to i Huawei. Nokia beše ima čist android? Evo kako je kod mene na Sam A50.
7e83b7b431dfe2e11ed2730c5383454e.jpg
 
Nazad
Vrh Dno