Šta je novo?

Okupljanja developera u Beogradu?

Nemaju oni pojma zasto salju jer nije njihova skripta. Meni je to isto uvek smetalo, ako je neko pored mene za racunarom moze da procita pass.
 
Sve sami paranoici oko nas :) To je trenutno najmanji problem ukloniti. Sustina je u totalno drugoj stvari, ne znam sto ste se uhvatili glupog maila.
 
Ja bih poslusao ta predavanja, interesantne su teme. Javite kad bude.
 
Lepo što ste development i IT profesionalce izjednačili sa web developmentom, kao da ostalo ne postoji.

Ako nije problem, da li možeš da mi pojasniš kako si ti došao do takve impresije?

Iako se Kutija i ja primarno bavimo web developmentom, on radi mnogo toga na Server strani, dok se ja bavim i mobile developmentom i radio sam Win development.

Izabrali smo ime sajta DevOps koje je skoro uvek povezano sa Server Engineers a nikako sa Web Dev.

Tema se nalazi u sekciji programiranje a ne u sekciji za Web Dev i samog benchmark foruma.

Ja sve vreme insistiram da smo nas dvojica iz te oblasti, pa stavljamo akcenat na WebDev ali da to nikako ne znači da ostali nisu dobrodošli - na protiv, samo ja ne mogu da organizujem stvari u vezi Android developmenta kada niti znam Javu niti me interesuje Android development... cilj mi je platforma za ljude koji se bave IT stvarima i organizacija okupljanja IT ljudi na tematske priče.

Žao mi je na nesporazumu, to mi zaista nije bio cilj.
Pogotovo mi nije cilj da omalovažim druge sfere IT. :)
 
Ja podržavam, ako su svi pozvani. Mislim da bi bilo zanimljivo da čujem tuđe priče/mišljenja/iskustva itd..
 
Nazad
Vrh Dno