Šta je novo?

Odbrana Casti!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, na sledeći bench skup dolazim i ja (prvi put :) ), a dovešćemo i našeg prijtalja Baltazara, da održimo jednu fizičku raspravu posle par pivca, je l' tako Baltazare, sine nedorađeni?
 
Mali, ugasio si ga!

p.s. Ajmo DELIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Evo i mi grobari dolazimo :-devil-: , al' ćemo da bijemo samo Baltazara (ovoga puta :d )! Šalim se, naravno... mada prvi deo rećenice stoji :smoke: .
 
Delija je napisao(la):
Mali, ugasio si ga!

p.s. Ajmo DELIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A sto samo Delije? Mislim, jesam ja Delija, ali bih u ovom slucaju rado saradjivao i sa grobarima, slaninarima, UF, ma bre i sa purgerima ako treba :D
 
thunderchase je napisao(la):
E, na sledeći bench skup dolazim i ja (prvi put :) ), a dovešćemo i našeg prijtalja Baltazara, da održimo jednu fizičku raspravu posle par pivca, je l' tako Baltazare, sine nedorađeni?

Kako da znamo da to nisi ti??? :d:d:d

p.s. Dvojna licnost! :D
 
U stvari, ne znam ni zasto da ga banujemo - veca mu je kazna da ga pustimo na forum, gde ce ionako svako da ga zapljune i shutne u dupe; ne znam kakva bi mu korist i uzivancija bila od takvog ucestvovanja na forumu?

A ovo oko mlacenja... pustite to, decko je sam sebi najveca kazna koje se nikada nece moci otarasiti...
 
shagrath je napisao(la):
A sto samo Delije? Mislim, jesam ja Delija, ali bih u ovom slucaju rado saradjivao i sa grobarima, slaninarima, UF, ma bre i sa purgerima ako treba :D

I agree!
 
Bez šale, kako to da se za manje od mesec dana dese ovakva dva ispada - prvo Haludza (nebitno kako), a sad i ovaj? Bogami, zanimljivo je ovde u zadnje vreme. Nego, starija populacijo, je l' bilo ovakvih komedijaša ranijih godina?
 
silverglider je napisao(la):
U stvari, ne znam ni zasto da ga banujemo - veca mu je kazna da ga pustimo na forum, gde ce ionako svako da ga zapljune i shutne u dupe; ne znam kakva bi mu korist i uzivancija bila od takvog ucestvovanja na forumu?

A ovo oko mlacenja... pustite to, decko je sam sebi najveca kazna koje se nikada nece moci otarasiti...

Shala-mala! Pa na taj nacin bi se spustili nize od njega! (jes' da je tesko moguce, ali... :d)
Treba mu ipak odati priznanje, zabavio nas je i to posteno!
 
Au, bogovu ti majku, pa meni je po defaultu stavljen subscribe na ovaj topic, sad kad otvorim mail ima da me zatrpa sa onim "user has replied..." AAAAAAAAAAAAARGHHHH :wall: :wall: :wall:
 
Nekad je ovo bio ozbiljan forum.....
Ne mogu da verujem sta je lik sebi dozvolio.
Ovo je uvreda i za nas.
Da li on misli da su ljudi toliko naivni i da prihvataju sve zdravo za gotovo.
PC Proba na Abitu, mislim stvarno....
O ostalim stvarima nema potrebe ni pisati.

BeastMaster, ako je iz Beograda, doci ce do mene, a ja ti ga mozda prosledim do KPD Krusevac.
Ali tek kad klokne sve masine u sudu.
 
Xexe, sto nevideh ovaj tred ranije... Bas je ql. Slike su profi, mada neznam koju je verziju Painta koristio :)
Stvarno svasta, a posle kao ja sam hteo da tako pomislite... Ima bolida, i nebi me zacudilo da je na slici stvarno on, jer je vise nego ocigledno da je hteo da nas predje slikama, a posle se vadio kako je on kao hteo da mi to pomislimo....
Svejedno neka je bog na pomoci ovakim ljudima.... u ime oca, i sina, i svetoga duha, amin....

Poz.
 
Ja ne mogu da verujem da neko ima veći krš&lom u sobi od mene... BeastMasteru, imaš MB pivo od mene cheers
 
Tek sad sam iscitao ceo thread, probudicu zgradu koliko se smejem.
On je tu i gleda nas....
Savrseno.
Nazalost, zbog psihickog poremecaja, nece moci da se sprovede kazna zatvora, morace na meru bezbednosti: obavezno psihijatrijsko lecenje u specijalizovanoj ustanovi zatvorenog tipa.
 
Uh, ovo mi se jako svidelo! Baltazar_13 aka BigBrada' nas posmatra, tek tako cacka po admin panelu :) Mislim da ga treba osloboditi ban-a. Ovakvi slucajevi se ne nalaze tako lako.
 
Bem ga,
samo da ne popijem ban JA zbog ovoga, ipak cu da kazem sta mislim:

1. Pokusao jeste, glupo i naivno NEKOLIKO PUTA. - nestrucan
2. Nije mu uspelo iz PAR puta. - neiskusan
3. Drcan i bezobrazan do koske prema svima. - nekulturan
Takvi nam ne trebaju.

5. Ipak ja bi ga pustio AKO SE JAVNO POKAJE i zatrazi to ovde.

Ipak, ispoljio je preveliku zelju da bude NEKO OVDE. Bez zelje da se uspe u bilo cemu nema nicega. Vremenom ce nesto od Vas nauciti, sazreti, prokultivisati se ....itd.

PS
Pa, ne pada mi na pamet da molim umesto te budale, ali ne budite toliko strogi.
Ziv covek - svasta moze da smisli.
 
Baltazar kakva si ti SELJACINA pa nije mi jasno kako mozes tako da se ponasas???
Ma ti nas ne mozes da lazes mozes samo sebe da lazes penalu seljacki !!!
Mi stado obaca ee ko nam kaze posro jedan posrani pii ....
p.s. izvinjavam se moderatorima ali moram jer su se uvrede odnosile na sve clanove ovoga foruma koji su posjetili ovaj topik;)
Pozdrav...;)
 
Jel bilo dosta, ja mislim da jeste. :S:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno