Šta je novo?

Odbrana Casti!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajte bre ljudi, oteraste coveka. Lupam refresh svakih 5 minuta u nadi da ce se lik pojaviti i reci nesto u svoju odbranu. Samo, bojim se da ga vise necemo videti ovde, daj Boze da gresim ;)

P.S. Delijo, lik mi na private pre par dana rece da ne zivi u SiCG pa zato ne moze da se nadje sa mnom da "porazgovaramo", ja mu verujem, ne znam za vas ostale :-devil-: Mada, i bolje je tako, ipak je ocigledno da je klinac u pitanju (barem u odnosu na moje godiste).
 
Poslednja izmena:
Pa sve sto radim je deo plana za koji vi glupe budale nemate ni predstavu da se desava! Cela maska decka koji obecava sa overklokom je maska na
koju ste naseli i koja je bila valjana tacno onoliko kolko treba.Tacno ste se ponasali onako kako sam ja hteo i kako sam predvideo i sada mislite da ste
me kao provalili! HA! HA! HA! Pa vi ste jedno stado ovaca koje se ponasalo
tacno onako kako sam ja hteo i sada mozete da se ljutite kolko hocete
ali je deo igre odigran.I sada mozete da me banujete i kikujete ali vam
to nece nista pomoci jer je vec kasno. Sto se tice slika i da me sada kao znate:pa budale
zar ste stvarno mislili da bih ja postovao moju SLIKU iz pasosa?? Da sam
tolko glup? Cisto da vas upoznam da je to slika jedne budale kojoj
sam nesto kao pomagao oko kompjutera i zajebao ga kao sto sam
mnoge zajebao ukljucujuci i vas.Pa vi ste provalili onu sliku samo zato sto sam ja i ZELEO da vi to uradite. Pa njene dimenzije su iste kao kod onog glupog francuza.Mozda bi ste vi bili ludi da barem ne promenite nista na toj slici ali ja sigurno ne bih napravio tu gresku da nisam hteo da je napravim. I mozete sada da psujete i kao se
zestite na mene ali ste tolko predvidljivi i tacno znam sta ce te sada uraditi da je to prosto smesno.

I Da ne zaboravim da dodam da ce baltzar UVEK biti na ovom forumu negde
oko vas
a vi necete znati ko je to i sta sada smera i sumlja ce pasti na sve ni krive ni duzne
neewbie koji su se tek registrovali ili ce a ja cu vam se samo smejati.

P.S cini mi se da su neki vec pokusavali da me kikuju ali kao sto vidite niste uspeli kao sto nece ni u buducnosti jer je jedini nacin da se iskljucim sa foruma tako sto ja to odlucim a ne admin,jer ja mogu lako postati jedan od njih samo ako hocu.Ako mislite da blefiram pokusajte da me kikujete pa
da vidite dal ce vam uspeti.
Do sledeceg vidjenja...........................
 
Baltazara ja licno banujem, a da se nije slucajno usudio da pita zasto.

Pozdrav svima!
 
Ako mislite da blefiram pokusajte da me kikujete pa
da vidite dal ce vam uspeti.
-----------------------------------------------------------------------------------

Ne ne ne nece da te kikuku nego da te banuju postoji velika razlika.
Kako te bre nije sramota zbog takvih kao ti AMD izlazi na los glas :)
 
Tebi je msto u Lazi, mada i oni imaju neki ugled, pa cisto sumnjam da bi te primili tamo :)
 
baltazar_13 je napisao(la):
Ako mislite da blefiram pokusajte da me kikujete pa
da vidite dal ce vam uspeti.

:d :d Izgleda da je uspelo (uvek nam pokvare zabavu :) )
 
baltazar_13 je napisao(la):
I Da ne zaboravim da dodam da ce baltzar UVEK biti na ovom forumu negde
oko vas
a vi necete znati ko je to i sta sada smera i sumlja ce pasti na sve ni krive ni duzne
neewbie koji su se tek registrovali ili ce a ja cu vam se samo smejati.


Do sledeceg vidjenja...........................

Da, bice te tesko prepoznati , uvek nas zeznes... :p
 
Ej Veljko Veljko nikad se neces opametiti,nemam sta da kazem samo ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha.
P.S. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :p :p :p
 
Poslednja izmena:
Inace posto si mi se predstavio na PM, naleteo sam na prevare koje si slao i na druge forume. http://www.vr-zone.com/ocdb/data.php?id=119&intel_or_amd=intel Mislim da covek ne veruje doduse jedino sto se ne slaze je mail koji si ostavio tamo i ovde pri registraciji ba forumu razlika je samo u drugom delu maila :) :) :) A vec kad si tako opasan nemoj nigde da odstavljas mail od provajdera jer ako naljutis nekog eto ga za tren oka kod tebe.
 
Poslednja izmena:
HA! HA! HA! svuda oko vas!
Sto se tebe tice toni ti si bio odlican pas tragac.
Kad ti bace mamac ti ga nadjes.Svaka cast(videcu da nemam koju kosta u blizini). Sto se tice laze verujem da su mnogi otisli tamo zato sto sam
ih ja poslao.
E da nemojte da me kikujete molim vas neznam sta cu posle da radim.
 
Vidite ljudi na sta je ispala ova kompjuterizacija "specijalizovanih" ustanova u nasoj zemlji... Ma, gde li je Mile sa Cub... :D

Do novog Baltazara... :d :party:
 
Ovaj se poistovetio sa 'tajnim agentom Izzyjem', mora da ne propushta ni jednu emisiju :D
 
JAOOOO boze provalili ste mi ime sta sada da radim.UF! UF! UF!
Pa svi podaci su onakvi kakve sam ja hteo da vam ostavim.
Nastavite da njuskate mozda nesto i pronadjete!!!!
 
baltazar_13 je napisao(la):
Sto se tice slika i da me sada kao znate:pa budale
zar ste stvarno mislili da bih ja postovao moju SLIKU iz pasosa?? Da sam
tolko glup? Cisto da vas upoznam da je to slika jedne budale kojoj
sam nesto kao pomagao oko kompjutera i zajebao ga kao sto sam
mnoge zajebao ukljucujuci i vas.
Tebi donose i pasos kad im pomazes oko kompjutera? :D :D
Moracu da uvedem tu praksu
 
Ne mogu da verujem da postoje takve debilcine od ljudi, pardon, dece:)!

p.s. Kad te dohvatimo napravicemo ti ono sto nemas!!! (A mozda i imas!:d)
 
A najbolji je fazon u tome sto se decko ispalio i na kraju balade; kaze lepo da je on _namerno_ hteo da mi reagujemo ovako kako smo reagovali -> znaci, on je namerno HTEO da mi pomislimo da je on nekakav imbecil. Pa, svaka cast na obavljenom poslu... :d

Baltazare sine, potrudi se da napregnes to malo sirotinje od vijuga i ucini barem jednu pametnu stvar na ovom forumu - nemoj vise da se pojavljujes. Ima i lepsih i manje komplikovanih mesta na internetu.
 
Majke mi, kad sam malopre čitao ceo thread iz početka (jer nisam bio tu), u jednom trenutku mi je došlo da ga nalemam, da ga olešim, ma je8'o sam mu kevu, pi*** ** **** ** ***** *****!!! MA IMA DA GA *** * ****** * ****** ****!!! **** *** ******, al' sam se iznervir'o...
 
OK, skontali smo da si ***** :) Mislim da si nam svima ulepsao vece :D Ja sam se bas lepo nasmejao :)
 
thunderchase je napisao(la):
Majke mi, kad sam malopre čitao ceo thread iz početka (jer nisam bio tu), u jednom trenutku mi je došlo da ga nalemam, da ga olešim, ma je8'o sam mu kevu, pi*** ** **** ** ***** *****!!! MA IMA DA GA *** * ****** * ****** ****!!! **** *** ******, al' sam se iznervir'o...


Dobrodosao u klub :-devil-:
 
Ljudi, lik je garant iz BG-a (pecat iz pasosa), a pretpostavljam da je bas on na slici!

Ajd, da pravimo poternicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno