Šta je novo?

Nvidia mining

ja sastavljao neki dan sa ubogim palitom. Sta je ono boze sacuvaj...Jedva 530 sola dobacuje a za 2min 85 stepeni. Inace sastavljao sam neki dan AMD rig sa 8 kartica i 2 napanja i poslje njega nVidija rig sa 6 karata i jednim napajanjem. Pa ovo drugo je decja igra :)
 
^ako nisi vican editovanju bios-a... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nisam to napisao idi kupi naocere, sorry za off
 
ima li igde rezultata za P104? Nudi mi se velika kolicina ok cena, nzm dal ce to biti trazeno zbog memorije, jer to je 1080 karta sa 4gb memorije

https://www.youtube.com/watch?v=N3PoGv2MtVw ovde rus kaze 38mhs...
 
Poslednja izmena:
Oko 400 ce biti sredinom jan
 
Nesto sa vrteo pa da podelim sa vama :)
U pitanju je 1080 evga hybrid,flesao sam sve moguce biose na njoj,najbolji je onaj koji je na njoj msm na kopanje zeca jer daje vise od bilo kog BIOS-a koji sam fleso sa min naponom pr:940mV baca 600sol/s dok ostali biosi treba im 1020+
Za markove ne vazi tu ima biosa koji su mnogo bolji od ovoga :)
 
sta sve moze da se modifikuje kod nvidia biosa?
 
Ljudi negde sam posravio poruku i pitanje pa sad ne znam u kojoj temi...izvinjavam se unapred.
Treba mi najbolja podesacanja za Zotac 1070 ili samo 1070 za Neoscrypt meni na +200 i +700 sa 90 pl daje 930 po karti ukupno oko 5700 dok na coinz calculator treba oko 6600 znam da ima razlike ali da li bas toliko nisu tacni da grese 170 ks po karti?Citam da neki dobijau preko 1000 po karti na forumima ali nigde nisam nasao podesavanja u afteru koja su :trust:
 
Da li uzeti 1070 ili 1070ti?Ima li neko i kakva je razlika za zec ili btg?Eth čisto sumnjam da ću raditi,za to imam amd.
 
A zasto? Zato sto se ne j.... oko biosa kao kod AMD samo utakni podesi MSI afterburner i radi.... imam i AMD i 1070 stix i bolje su mi se pokazale 1070 tke, manje se greju i stabilne su u radu. Mada su skuplje ali.....

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kako zasto? Pa da ne dize difficulty! :D
 
5x 1060 asus dual 3gb,dual mining eth-dcr,clay 10.1,samsung memorija.U singlu daje oko 120 mh/s.Ovo su podešavanja,ako neko ima bolja može da javi.Screenshot_2018-01-12-08-03-31.png
 
Stavi power limit na 60, memoriju na 880. Uživaj u 24.8 mhs ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samsung lagano gura te klokove...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, Samsung bez problema gura te klokove. Ali si i imao sreću što si dobio sa tom memorijom. Ja imam nekoliko tih Asus Dual 1060 3gb koje su došle sa Hynix memorijom i ne mogu da dobacim 18 MH/s. Jeste li u skorije vreme uzimali karte na kojima je Samsung ?
 
Meni zadnjih 6 asusa 1060 3gb dual i dva zotaca 1060 3gb amp sa samsungom.Ostali asusi i gigabajt sa hynxom
 
Hvala, znači treba juriti novije serije.
 
Nema pravila


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav drugari,moze jedno pitanjce.... :) Sklopio bih jedan rig sa 6x1050ti,(usled nestasice ovih jacih modela) pa me interesuju vasa iskustva oko konkretnog modela sta uzeti,tj dal ima neki proizvodjac koji bi trebalo da se zaobidje (ako je uopste neko sklapao ovakav rig sa slabijim kartama),rokao bih sa njima vrv neki dual mining,otom potom....moze i na PP,nije frka :) e da,i dal bi recimo jedno krsteno napajanje od nekih 800w moglo gurati tih 600w?
 
Moglo bi ali nemoj knapiti nikad, uvek bi trebao imati 200, 300 w lufta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aha,znaci 1kw klasika i miran sam. Nego nesto se dvoumim izmedju njih i recimo dve 1080/ti...videcu svakako ovih dana sta cu na kraju napakovati.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno