shina1 je napisao(la):Dakle gde u ns-u mogu naci omote i koja je cena ? Pre je bilo blizu elektro skole ali nemoze vise za kesh da se uzima.
shina1 je napisao(la):1din/komad kesica .. imas plasticne a i one kao sto dobijas u casopisima papirne...slim kutije neznam posto su 🙂
Ta radnja je kad prodjes elektro (jedno 150 M) i tamo je uvucena neka zgrada i ima par lokala. Tamo smo pre uzimali najjeftinije verbatim pasteline 🙂
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari