Šta je novo?

Novi NetBook - Toshiba NB100

MSI U90 je 330 EUR - потпуно исти хардвер, али још има читач/писач картица, линијски/микрофонски улаз и Bluetooth!

Батерија исто траје на папиру (3 часа).

По мени, чист промашај.

ASUS тренутно има најбољу понуду.
:wave:
 
A kakav je touchpad? Kod konkurencije je to velik problem.

U Tehnomaniji prodaju za 33,500 din (link) sve sa 4in1 čitačem kartica, stereo out, mic in, blootooth i gomilom pratećeg softvera. Primamljivo.
 
Poslednja izmena:
razmisljam se da uzmem ovu toshibu pa po vasem misljenju sta je bolje ona ili Asus EEE 1000,vidim da asus ima slabiji procesor pa sam u dilemi.
 
Zavisi sta smatras slabiji, celeron je brzi, ali vise trosi bateriju, mada su male razlike. Ja bih radije izabrao atom jer mi je bitnija baterija.
 
Već je rečeno, nije samo potrošnja u prilog Atomu, nego i hyperthreading, što mu daje bolje performanse u real life aplikacijama. Celer je celer.
 
ne znam kako vi ali ja za ovih skoro pa godinu dana nisam ni jedno zabo karticu u citach :d jednostavno ili usb ili bluetooth ili wireless
 
Chek kako toshiba nema liniski/mikrofonski ulaz

06.jpg


Shta je ovo ispred? Chak se i spominje da ima chitach kartica.
 
Ima citac kartica i ima Audio in,imam je u radnji i poprilicno dobro se prodaje.
 
Агонија, шта купити... Wind или ово? Прсте изломих на овој Тошиби :(
 
Ljudi ja videh ovo cudo u Merkatoru (Niskom) za cca. 38.000 i kusur din. Ali ono sto me je zacudilo da po specifikaciji na papiru sa cenom odskace za "duplo" od standardnog NB100. Dali su spec da ima neki (ne secam se tacno) DualCore, 2GB RAM, 320GB hdd i DVD-RW (koji je kasnije precrtan hemijskom ocigledno zbog greske :d). Pise Toshiba NB100-10Y.Ja kopah po netu al ne nadjoh ovaj model sa ovim specifikacijama. Jel Tohiba ima stvarno i tu varijantu ili je u pitanju Merkatorova obmana kupaca?
 
Ljudi ja videh ovo cudo u Merkatoru (Niskom) za cca. 38.000 i kusur din. Ali ono sto me je zacudilo da po specifikaciji na papiru sa cenom odskace za "duplo" od standardnog NB100. Dali su spec da ima neki (ne secam se tacno) DualCore, 2GB RAM, 320GB hdd i DVD-RW (koji je kasnije precrtan hemijskom ocigledno zbog greske :d). Pise Toshiba NB100-10Y.Ja kopah po netu al ne nadjoh ovaj model sa ovim specifikacijama. Jel Tohiba ima stvarno i tu varijantu ili je u pitanju Merkatorova obmana kupaca?

Netbook sa dvdrw? :) Greska naravno
 
Ma greska je ocigledno ispravljena za DVD-RW ali ako uvide da ni ostalo ne ide u navedeno... Boga mi opet ce hemijska da radi :d
 
Nazad
Vrh Dno