Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@kUdtiHaEX
Vidimo svi onaj VIP podforum sa vašim brojevima telefona?!?
 
Ja se taman ponadao da sam VIP member :( (kako se to uopšte i postaje)
 
Ti markeri su resetovani, moraćeš da kreneš iz početka sa praćenjem tema.
Auuuu...Pa ko ce da se seti svih tema. Imao sam preko dvadesetak tema,ko ce se svake setiti.To je trebalo mnogo bolje da se odradi.
 
Auuuu...Pa ko ce da se seti svih tema. Imao sam preko dvadesetak tema,ko ce se svake setiti.To je trebalo mnogo bolje da se odradi.
Vrlo rado ću da ti dam bazu originalnog foruma i prazan server da to izvedeš bolje od mene.
 
Hm, da, vidim. Mada bi bilo bolje da se svuda vidi :)
Taj blok je samo iritirao ljude bespotrebno, a mnogi su ga na razne načine sakrivali. Nema potrebe gurati prstom u oko, zato je u sidebaru 5 vesti za sada.
 
Auuuu...Pa ko ce da se seti svih tema. Imao sam preko dvadesetak tema,ko ce se svake setiti.To je trebalo mnogo bolje da se odradi.
Hm, meni su ostale pretplacene teme netaknute
nemojte da mi ih popravite ;)
 
Koliki je limit za broj poruka u inboxu sad (ako ga ima)
 
Cestitke! Super izgleda novi dizajn, narocito dark tema. ;)(y)💪
 
Ja ih ne mogu naci,gde ti je to tacno?
Watched threads
 
Da odgovorim sebi

Navigate to the website you want to add as a PWA in Safari. Then tap the 'Share' button, scroll down and tap 'Add to Home Screen. ' Enter the name for the app then tap add. The PWA will show up on your home screen like a native iOS app.
 

Prilozi

  • B233DEDF-D297-4299-B75C-CD1C06C8831D.jpeg
    B233DEDF-D297-4299-B75C-CD1C06C8831D.jpeg
    60.5 KB · Pregleda: 58
@njikolaj da upravo tako. Šljaka jako dobro. Videću sutra zašto je ikonica crna, ne bi trebala da bude takva.
 
Auuuuu....svaka promena foruma mi je bila svojevrstan šok, ma koliko bio uglavno čitalac, manje komentator. No dobro, jedino što je konstantno - su promene.

U svakom slučaju, svaka čast na uloženom radu i trudu.
 
Svaka cast! Malo još samo da se navikem, pa cu da napišem utiske.
 
Nisi spavao 2 dana?! o_O
Ajde sad spavaj i "plavo" sanjaj, odmori lepo ...🥱

.............

A da li s emoze ispod avatara negde ubaciti da se vidi broj postova clana koji je ispisao post?

Klikni na avatar ;)
 
Opa, može da se promeni username :)
 
Meni je ovo skroz okej, PWA radi odlično, tema je okej. Trebaće navikavanja ali ako attachments rade dobro - nema frke :)

Jedno pitanje, kako na mobilnom da otvorim prvi nepročitani post u temi? Kako god kliknuo, otvara uvodni post.
 
Konačno promena i na Benču. 👏
 
Super izgled novog foruma ekstra nemam reci
samo da se sve prevede na srpski nismo u americi ni engleskoj hocu u svojoj zemnji na svom jeziku krastavac takva mi politika
super sacu da ga pretrazim detaljno forum da vidim novine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno