Šta je novo?

Nov telefon do 400€

markony9201

Poštovan
Učlanjen(a)
19.03.2016
Poruke
126
Poena
70
iOS ne dolazi u obzir!
Bitna mi je kamera i RAM!
Sta preporucujete ne mogu da se odlucim.
 
Realno je i bolji i lepši S7


iP7
 
S7 ima bolje specifikacije ali nikako nije lepsi od H8. Svako konje video uzivo reko je da je medju najlepsim telefonima trenutno. Mada ukusi su nisu isti. A i S7 je oko 100€ skuplji
 
@ROCK
Jeste skuplji ali ce i da drži cenu. Videćemo koliko će P9 i H8 da koštaju za god dana, a koliko S7.

Sto se tice izgleda,
P9 mi je nekako klasičniji, za ozbiljne ljude,
S7 takođe manje više, možda malo atraktivniji,
H8 mi izgleda najviše mladalački (pogotovo plavi)

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Samsung ce da drzi cenu?
Koju cenu sad ima S5?
Tu cenu ce imati S7 za neku godinu. Da ti olaksam, 150 evra :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
To nije istina.. Samsung od s6 do sada drži bolesno cenu. Ranije se u ovo doba mogao da biras nov s5 za oko 360e a sada s7 ako si srećan za 440. Skoro 100e razlike .
Mada to je samo pokazatelj da je android tržište u autu kada god dana niko ne može da izbaci mob koji je bolji od Galaxy serije..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung ce da drzi cenu?
Koju cenu sad ima S5?
Tu cenu ce imati S7 za neku godinu. Da ti olaksam, 150 evra
S5 ne drzi cenu jer su ljudi ukapirali da je u pitanju zestoko prehajpovan telefon-plastikaner sa ocajnim softverom :) Hajpovan je kao najbolji flagship 2014. a daleko je od toga.

S6/E su vec dosta bolji, kvalitetniji pa i ''drze jake cene''.
S7/E su i dalje hardverski najbolji a Samsung je unapredio TW tako da ce i posle 2 godine kostati vise nego sto je S5 kostao ocetkom 2016.

S8 ce biti jos skuplji a od S9 ocekujem da posle 2 godine nov kosta kao S2/S3 odmah na pocetku prodaje :d
 
Poslednja izmena:
S6e je bio jeftin jedno vreme prosle godine pa je cena otisla gore. A drzace cenu sigurno bolje od S5. A P9 i H8 nema govora da drze tako.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Zensko zapelo sa samnsug pa samnsug... Idemo da uzmemo poslepodne s7... 450e najjeftinije sto sam nasao sa domacom garancijom... 90e skuplji od h8.. Ali nedajem ja... Pa mi svejedno
 
Klasika :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
S6e je bio jeftin jedno vreme prosle godine pa je cena otisla gore. A drzace cenu sigurno bolje od S5. A P9 i H8 nema govora da drze tako.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
Edge se obično na oglasima približi ravnom više nego što je zvanična razlika (100e ako se ne varam), na ravnim modelima se vidi koliko su u stvari skupi S6 i S7. Totalno druga priča od S5 i starijih. Sećam se da sam u junu 2013. (kada je izašao već S4) S3 platio 330e. U junu 2016. s6 je bio 380-400e, sada je oko 370 ako se ne varam, i to uglavnom divljaci, legalnih više i nema.
 
Ja ne razumem ljude koji daju blizu 400e za s6? Sta on ima da ponudi za te pare? Ispodprosecnu bateriju? Ili nemogucnost prosirenja memorije? Za te pare mnogo bolji izbor g5, p9, h8... S7 je prilicno unapredjen u odnosu na s6
 
Nema to veze sa zaradom. To se radi iz neznanja. A samsung s6 woooow to je to. Samo je s7 bolji ali je predkup. Uzimam s6 to je isto skoro. Time se navode ljudi. Marketing Samsunga i jabuke je cudo...
 
Ajde sd vise manje, ima onih dovoljnih 32gb, nego sto je baterija uzas zivi, ja sam ga zamenio najvise zbog baterije, baterija na njemu je dno dna za cenu koliko kosta.
 
Pre koji dan pričamo drugar i ja sa jednom devojkom, on joj pokazuje telefon da vidi (S7), ona ni pet ni šest iako zna za jednog od nas dvojice da se razumemo u materiju: "Što si uzeo to sr****, pa bolji je s6 po svemu. Videces na S7 roze liniju po sred ekrana ubrzo kad ti se pojavi".
Ja ostao zaprepašćen i produžio dalje.
E takvi su trenutno u stanju da daju i 400e za S6.
 
Ta je još i upućena [emoji1]

myce-samsung-galaxy-s7-edge-pink-line-display.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno