Šta je novo?

Nov telefon do 400€

markony9201

Poštovan
Učlanjen(a)
19.03.2016
Poruke
126
Poena
70
iOS ne dolazi u obzir!
Bitna mi je kamera i RAM!
Sta preporucujete ne mogu da se odlucim.
 
Nema slot za memorijsku..
Samo to me izludjuje!
Inace telefon zlo
Razmišljan se da uzmem Honor 8 ili P9.
Ali nemam iskustva sa Huawei pa sam neodlucan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
P9 je odlican telefon.

To je stariji brat p9 lite-u koga dosta ljudi ovde koristi, medju kojima sam i ja, i mogu ti iz prve reci da je p9l fenomenalan telefon.

P9 ima vise rama, bolju kameru od p9l kao i jaci chipset.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mnogo je bitniji dobar soc od što više ram memorije... Sačekaj mesec ili dva, da s7 dođe do te cene. Ako ti je telefon hitno potreban za te pare verovatno ti je p9 najbolja opcija. U slučaju da ti je bitna domaća garancija... Ako nije ima puno drugih Kineza koji su jako dobre opcije...
 
Telefon mi je potreban u narednih 10ak dana. Ne mogu da cekam.
Bolja solucija p9 od h8?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja bih pre uzeo LG G5 (ne G5 SE, obrati paznju, to je osakacena verzija)

Ima bolji-brzi hardver od Huawei-a, bolju kameru i kamkorder (+ skroz upotrebljivu dodatnu kameru sa ultra-wide socivom), LG UI kakav god da je opet je bolji od Huawei ''emotion'' i iskoriscenje rama je bolje, ima micro sd slot, verovatno vec uveliko ima bolju xda podrsku (pre svega zbog SD820 cipseta).

Jedino sto se tesko nalazi sa validnom domacom garancijom i neki primerci imaju displeje sa probijanjem svetlosti i sl.

Naravno u slucaju da neces 6P (koji se sve teze nalazi)
 
Poslednja izmena:
Ja koliko sam video ljudi su x puta napljuvali lg g seriju posle g2 modela, a Huawei svi hvale.

Nemam predrasuda, samo sta sam vidjao po forumu/netu.
Edit:
Pogledah sad poredjenje kamera p9 i g5 na youtube, deluje kao da g5 ima bolju kameru.
Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
G5 (s820) ako ti ne treba garancija a ako treba onda ganjaj p9 ili h8 koji se prodaju sa garancijom operatera.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zavisi kada je kupio. U startu su kod provajdera svi bili s820 sada su svi s652.

Vidim sada da se u Telenoru ni ne prodaje više

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li moze preporuka za telefon nakon Sony Z2? Njime sam prezadovoljan ali mi je prosto dosadio. Prednja kamera me je razocarala, sa ostalim stvarima nisam imao problema. Telefon treba da bude nov i do 400 evra. Da naglasim da telefon ne ispustam iz ruke, vrlo mi je vazan dobar multitasking, kao sto rekoh prednja kamera, ali i zadnja. Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Da li moze preporuka za telefon nakon Sony Z2? Njime sam prezadovoljan ali mi je prosto dosadio. Prednja kamera me je razocarala, sa ostalim stvarima nisam imao problema. Telefon treba da bude nov i do 400 evra. Da naglasim da telefon ne ispustam iz ruke, vrlo mi je vazan dobar multitasking, kao sto rekoh prednja kamera, ali i zadnja. Hvala unapred!

Nexus 6P ili htc 10 (ako ih nadjes za te pare, takodje je tesko naci primerke sa domacim garancijama, posebno 6P). Problem je i cena, posebno htc-a jer evo sad vidim da je nov htc 10 480e+..

Zanimljivo je da po oglasima ima navodno novih, sim free Sony XZ za 400e. Za te pare sasvim solidan fon, prednja kamera mu je odlicna (13MP, 1/3'' senzor), to je u sustini zadnja-primarna sa vecine mid rejndzer androida.
Ali mislim da su sve to ''divljaci'' po oglasima, dakle nista od validne, domace garancije (kao i kada je 6P u pitanju). Mada mozda naleti neki primerak sa mts mreze..
 
Poslednja izmena:
Honor 8 plavi sa domaćom garancijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^
Da naglasim da telefon ne ispustam iz ruke, vrlo mi je vazan dobar multitasking

Jbga, 6P, htc 10 i XZ su tu dosta ispred svakog Huawei-a..
 
6P star godinu i koliko dana ne vredi te pare. Pogotovo bez garancije.

Govorimo do 400e, gde za te pare može HTC 10?

Smorio ga Sony, tu onda da izbacimo XZ.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo sam nov Z2 2015. godine za 330 evra, kupljen u mts-u, sa garancijom. A sad nesto ne nalazim primamljive oglase kao tada. Hvala momci

Pa tada je i moglo nesto da se probere za oko 300e sa pravom garancijom. U zadnje vreme toga uopste nema. Bude nesto oko 450e padne eventualno na 420 i onda samo nestane. Uglavnom cene idu samo na gore kao i evro :)
 
Da bar i plate u Srbiji prate cene rasta telefona ali nazalost ne. Ranije ti trebala cela plata za solidan tel a sad jedna i po. Sledece god verovatno 2 :D
 
Nazad
Vrh Dno