Šta je novo?

Norton internet security

frenky

Slavan
Učlanjen(a)
21.01.2005
Poruke
161
Poena
319
Na novom racunaru je instaliran ovaj program,pa me zanima kako se pokazao. Vidim da ima opcije za antivirus,firewall,spyware i adware. Da li ga vredi zadrzati,s obzirom da sadrzi sve sto je potrebno za bezbedno surfovanje?
 
Bolja kombinacija ti je da imas instaliran Kaspersky ili NOD32 sa kombinacijom nekog firewall-a(kerio) ili sa Zone Alarm-om.
 
Znam da vec ima proverenih kombinacija antivirusa i firewall-ova,ali mene zanima da li je navedeni softver dovoljno pouzdan,a da pritom nije mnogo glomazan. Jednom je trazio da se uradi azuriranje i od tada radi bez zanovetanja.
 
Imao sam ga u racunaru ali nisam uspeo da ga nateram da se azurira.Kad sam hteo da ga obrisem onda su nastali problemi.Davno je to bilo.
 
Nije se nikako pokazao. Mozda najbedniji anti-virus koji moze da se nadje. Puno laznih uzbuna, puno uzbuna koje se ne mogu resiti, sredi Windows dok kazes pixel, a kada hoces da ga deinstaliras, onda ti unisti sve zivo, cesto pobrise sve i svasta za sobom, i ostavi par direktorijuma na svim particijama od po par Gb-a (uspeo sam da ih otklonim sa Total Commanderom 6.03a, jer je jedini koji ih je uopste "video" pored Kasperskog i Nera, ali su bili skroz nemocni), zavisi koliko si ga dugo koristio. Rekoh li da prokisnjava? :D
Ima i boljih resenja, mnogo boljih.
 
Nazad
Vrh Dno