Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Instalirala je lockscreen aplikaciju pretpostavljam.
 
Mozda nisam video, ali da li je uopste izasao finalni Win 8.1? Za druge telefone su izaslio sto sta apdejtova, ja kada proverim nista nema. Jos uvek koristim developer preview, softwer mobilnog je Windows Phone 8.1 Update, a OS verzija je 8.10.14147.180
 
Ti baš ne pratiš. Letos je izašao ali ne za dp. Flešuj preko onih programa, NSU ili kako li se već zove.
 
Pa s' vremena na vreme svratim ovde, 2 puta mesecno bih rekao, psoto se ne pise bas puno. To se preko racunara odradjuje, pretpostavljam? Moze da mi neko u kratkim crtama objasni postupak kako se radi, da znam sta me ceka?
 
Poslednja izmena:
Jednostavno, skini program, bekapuj sve, priključi mobilni, prati uputstva i to je to :)
 
Odradio sam sve preko NSU. OS verzija mi je 8.10.12393.890. Da li je to najnoviji?
 
To je zadnja službena verzija.

Ako želiš najnoviju onda ponovo pokreni Preview for Developers app, i skineš zadnju verziju 8.10.14192.280
 
Ma necu vise da se bakcem sa Preview for Developers. Cekam zvanicni apdejt. Hvala puno na pomoci! Pozdrav!
 
Za sada nemas ni razloga da budes na PfD.
Nemas onu mogucnost da radis foldere sa vise app, i IE radi malo bolje, to je u biti sve dok ne izadje neki malo veci update 2.
 
Nije mi to toliko bitno. Nego gde se iskljucuje zvuk kada kucam tekst? Sve sam presao i ne mogu naci. Da li se zna kada ce Update 2?
 
Ako ih nemas na one driv-u nikako se ne vracaju. Ako imas udjes u one drive i preuzmes ih
 
Uff, upade u lavor pun vode :(
Srecom odmah sam reagovao izvadio ga napolje, rastavio i ubacio u ciniju sa pirincem i stavio na radijator... iako mi se cini da nije usla voda unutra.
 
Odradio bih hard reset 520ice, nisam ga radio ni nakon 8.1 nadogradnje. Koji je najpouzdaniji način čuvanja kompletnog okruženja na telefonu (aplikacije, poruke, slike, itd...) i ponovnog vraćanja nakon reseta - povezivanje na PC ili rezerva kopija preko telefona pa na oblak?
 
Da li se nekom od vas desavalo da vam nokia,nece da slika?
Kliknem ono dugmence,sa strane za aktivaciju kamere,udje ,pocrni ekran,moze da se bira,sta hoces,singl shot ili camera i bilo sta da pritisnes,on pobegne na desktop.
 
Da li se nekom od vas desavalo da vam nokia,nece da slika?
Kliknem ono dugmence,sa strane za aktivaciju kamere,udje ,pocrni ekran,moze da se bira,sta hoces,singl shot ili camera i bilo sta da pritisnes,on pobegne na desktop.


Koju aplikaciju koristis? Reset kamere da probas?
 
Settings > applications > photos+camera
Onda spustis dole i imas dugme reset camera

wp_ss_20141123_0002.png
 
Telefon pocinje da me nervira. Na YT i ostalim plejerima mnogo cesto izbacuje Error Decode. I kada otvaram neke stranice, forume (bez fotografija) cak i YT treperi mi IE. Do cega je to? Dodje mi da ga razbijem. Ima li neko tih problema?
 
Mislim da imamo svi ,na wp 8 toga nije bilo ,a sad i mene bas nervira .
Mislim na error decode .
 
Ne desava mi se to..
 
Telefon pocinje da me nervira. Na YT i ostalim plejerima mnogo cesto izbacuje Error Decode. I kada otvaram neke stranice, forume (bez fotografija) cak i YT treperi mi IE. Do cega je to? Dodje mi da ga razbijem. Ima li neko tih problema?


Meni se dešava da treperi negde, obično na nekim forumima, ali yt odlično radi preko ie. Za taj error decode prvi put sad čujem.
 
Da li ima neko resenje za ovaj problem ili smo osudjeni da ga imamo? Trazio sam po guglu, privremeno resenje je restart, a dugorocno nista, a nama treba dugorocno.
 
Nazad
Vrh Dno