Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Niko ne pomenu da update traje oko 2 sata :)

Radi sjajno, jeste sve primetno brze kad se malo sve slegne posle 10-ak minuta. Odusevljen sam sto ne moram da radim onaj forwarding za Gmail, radi mi sve kao i pre. To bi verovatno morao kad bi hard reset uradio..

Za sam-a, izgleda da nema vise limit za otvorene tabove, otvorio sam 12 i mrzi me vise :)
 
Poslednja izmena:
Hvala! :wave:
 
I IE radi dosta bolje. Ceo sistem sada sa 8.1 pruža sjajan osećaj za rad. Lepo su ga ispeglali.
 
I ja instalirao sinoc, mogu reci, radi odlicno. Jedina zamerka - ponekad vidim "redraw" ikonica, tj. precica u status baru, ali traje vrlo kratko, krace od sekunde, ali to sam video i na 630. I bilo bi dobro da ubace sistem lupe za pisanje, ali dobro, malo sad ja masim temu.
 
Gde moze da se kupi i koliko li kosta touch sceen? Videh na kupindu kao neki al nema nokia logo xD
 
Uh za sad me bas nervira to kad se vracas na homescreen iz pojedinih aplikacija i ova 'lagovita' animacija prikazivanja svih ikonica.. :/
 
Nakon updatea na 8.1 nema vise opcije kako wifi da radi, to jest odabir stalno upaljen ili ugasen nakon nekog vremena sto se disp. ugasi....opcija za pozadinske procese u settingsu iscezla gde se lepo moglo namestiti sta da radi u pozadini a sta ne... I koliko vidim nisu dodali opciju u sms podesavanjima sms delivery report, inace za mms postoji ta opcija :)

Dodate opcije za skladistenje i jos neke sitnice..
 
Za wifi mislim da je to sad wifi sense, ne znam ja sam ugasio sense i ostalo mi je kao ranije, radi wifi i kad se ugasi ekran. Pozadinski procesi nisu nestali, sad je to u Battery saver-u, pogasite tu gomilu programa, mnogo ih je nepotrebno na "allowed".
 
A sms info o prispecu ne ubacise, i dalje stoji sms info o uspesnom oslanju poruke za sms..pih
 
Kako nema delivery report? Koristio sam ga jos na WP8... Jedino sto stize *****no u obliku SMSa.
 
Ne kontam, kakav sms info? Imas delivery confirmation, da ti javi kada je stigla poruka onom kome si poslao, ako na to mislis. Udjes u poruke, pa settings. Jeste da stize u vidu smsa, ali mozes odaberes mute thread, pa ti se ne cuje notifikacija, al kad udjes u poruke, uvek mozes da proveris.
 
Nema, ima za mms.

^mozda je to sto kazes ali bezvezno radi...

Ovako izgleda u opcijama
utevyran.jpg
 
Poslednja izmena:
Svidja mi se sa dodatnim tile-ovima opcija, nisu previse mali.

 
Nema, ima za mms.

^mozda je to sto kazes ali bezvezno radi...

Ovako izgleda u opcijama
utevyran.jpg


Jesi ti to slikao ekran telefona drugim telefonom?! :d

Eto ti prva opcija ukljucena. To je delivery report.
 
Onda radi kao na windowsu matorom od pre 10 god. jos iz vremena htc titan i slicnih modela, posto je ista fora...
 
Hocu da mi bude poruka samo obelezena kad je dostavljena onom kome sam poslao, necu da mi stize sms kao izvestaj, tako je na starim windows mobile bilo, isto je i sad kao sto vidis pa i posle 10 godina...probaj neku nokiu symbian pa ces videti kako stize obavestenje o prispecu, da ne spominjem android i ostale os.
 
Naravno, to je sada stvar M$, samo kažem da si pomešao neke stvari.
 
E pa mnogo ti hoces. :p Pisi tamo Nokiji/Majkrosoftu predlog da to promene ili glasaj ako vec postoji predlog. Meni licno ovo lezi skroz, ono sa stikliranjep poruka mi ne privuce dovoljno paznju tj. nije mi potpuna potvrda, ali u sustini mi je sve jedno. :)
 
Legao Cyan i Update1. :d Nisam imao strpljenja pa sam se vratio na 8. Sve za sada radi odlicno. :)
 
+1 za ovo sto @Seizmos rece.
Nova SMS poruka o stanju poslate je totalno nepotrebna... zatrpava me pravljenjem novo treda (izvestaji o poslatim porukama) a da ne kazem i da smara obavestavanjem o prispecu izvestaja. Suludo bate :S:
Podseca na srpsku administraciju - za sve ti treba kopija kopije, da dokazes, iako imaju PC ispred sebe i direktan uvid u azurirana stanja.
 
upravo abdejtovo cyan na 520 al nemogu da provalim promenu tona poruke,na podešavanjima mi daje mogućnost da promenim ton zvona I ton raznih obaveštenja a promena tona poruke nema....ako neko zna....unapred hvala
 
Probaj podesavanja pa obavestenja+radnje i tu pod porukama imas opciju da promenis ton obavestenja
 
Crna il bela? :)



tumblr_mp64r2nIEe1rx3y5ho1_400.gif
 
Poslednja izmena:
Ne ne, definitivno smo curice...ja ceo dan menjam pozadine, uklapam tajlove...dosta. Ne diram vise.
 
Nazad
Vrh Dno