Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Sta se smejete :D Stoji znak i pored njega to pise, a youtube sam deinstalirao juce, nije mi jasno sta je sad to...ovo mi je prvi pametan telefon posle N6220c, ne snalazim se bas najbolje.
Borise, pise samo Lumia Black.
 
Aj baci neki screenshot tog yt-a :) A mislio sam na Phone update pa check for updates. Ali nema jos za Srbiju, ja sam proveravao danas (telenor).
 
Ceka cekaj, i to su 'unapredili' sa osmice, pa sad ne mozes da izaberes 3G only? Ili ne pricamo o istoj stvari, ja imam podesavanje highest connection speed - 3G. Jel tako i na 8.1 ili drugacije?

Ziveo si u lazi svO ovo vreme :d
 
E, sad smorih se. :( Recimo, da imam možda mogućnost da ga nabavim nov u Italiji za 80-85 €. Mislim da je to sjajna cena za ono što nudi. U rebusu sam. Tako neću da mi se desi, trrrrrrrrr, tdtdtdtdtd, tktktktktkt. :S: Nadam se da će se MS smilovati, pa uvesti tu opciju.

Nego, imate li ovu opciju? Nezavisno od ono što imate, 8.0, 8.1, engleski, srpski.
3. Da li telefon ima u Settings -> Ease of Access, opciju Telecoil?

Inače,
Sabija.. brightness vrhunski resen, wallpaper resenje je svrsh :)
Ali da, 8.1, iako ga hejtujem na burazerovom telefonu, skinucu ga sto posto, slab sam na update-e.. :(
237072.jpg

morao sam. :D
 
Da li jos nekom baterija traje mnogo duze ako se iskljuci Battery saver? Skoro na svakih mesec dana cefne mi se da ukljucim to, kao ono baterija skoro 1 dan. Bez savera preko 2 dana baterija :)
 
E, sad smorih se. :( Recimo, da imam možda mogućnost da ga nabavim nov u Italiji za 80-85 €. Mislim da je to sjajna cena za ono što nudi. U rebusu sam. Tako neću da mi se desi, trrrrrrrrr, tdtdtdtdtd, tktktktktkt. :S: Nadam se da će se MS smilovati, pa uvesti tu opciju.

Nego, imate li ovu opciju? Nezavisno od ono što imate, 8.0, 8.1, engleski, srpski.


Inače,


237072.jpg

morao sam. :D

Nema nista gde se spominje Telecoil. Bar na 920 nema, cenim da je na svima isto.
 
Ok, hvala. Inače, to je jedna od mogućnosti za ljude sa oštećenim sluhom.
 
Slucajno izvrsih drop test :D
Ispade mi danas telefon iz ruke pravo na beton. Samo se rasklopio, i bukvalno nista. Samo na cosku, na maski, mala ogrebotina. Ja reko puce skroz, al nokia je to :d
 
Meni je 5, 6 puta tako ispao, imam bukvalno jedva vidljivu milimetar crticu na ledjima..
 
Isto, samo se deformisala maska na coskovima. Inace mi se i izlizala malo ta crna, pa se na svetlosti ispod crne farbe nazire neka zuto-zelena nijansa. Zato sam i pazario novu plavu.
Dok recimo kolegi je ispala na lice nedelju dana nakon sto je kupio i pukla je ko lubenica, display se rascopao ukoso, pri tom je pala direkt na kamen u lokvu :).
Odmah sam je stavio u pirinac i digli smo je iznad kolektomata (specijalna jedna pec za obradu hrane). Po paljenju je dolazila samo do win logoa i gasila se . Odradio hard reset upalio telefon i voila :) ali bez pola toucha, cak je display davao sliku. Odradjena zamena toucha i pregledana elektronika zbog vlage, sve ok, a tel. radi evo vec 3.,4. mesec.
 
Koliko možete tabova da otvorite, dok Vas se ne sruši browser? Ako tu baš nije najbolji, merkam 525 zbog toga. Inače, kod nas sam našao skoro istu cenu kao i napolju za 520, mogu da ga vratim u roku od 7 dana, ako mi se ne svidi (iako je zakonski 14 dana, mislim). Garancija je 12 meseci, iako je (verovatno) zakonski 2 godine.
 
Sad sam otvorio 7, mislim ne znam koliko ti treba i cemu to u zivotu :) Uvek mi je jedan, eventualno dva otvorena. Saltanje izmedju tabova ponovo ucitava stranicu, ako ti to nesto znaci..
 
I nije pukao? Veruj mi, imam 50-tak tab-ova otvorenih u Seamonkey, na sve moram da pazim. Ponekad se ovako osećam.

10612935_712765132094110_498132810271961914_n.png


:D
 
lol :) Ok na kompu, i ja imam 10-ak, ali na telefonu ne vidim bas poentu.. :) Slagao sam te, 6 sam otvorio, i to je izgleda limit, ne dozvoljava mi vise..
 
Hm, zaista sam negde pročitao u review-u ovog fona i njegovog WP8, kako je WP7 bio ograničen na 6 tab-ova, dok WP8 nema ograničenja u tom pogledu. Ili je to sređeno u WP 8.1?
misli.gif
Znam da sam pročitao negde ili sam bio u zabludi?
 
Poslednja izmena:
Mozda u 8.1.. Testirao sam i broj otvorenih aplikacija u pozadini, 7 je limit.
 
Potvrdjujem, L520 na Telenoru, ne znam koji je to rom, verovatno taj gore. Necu moci da skinem do nekih 2 ujutru, aj taman vi to istestirajte :D
 
Pa javi da li, još uvek onih ograničenja, što sam pitao, ako može. Zahvaljujem, nisam prvi put. Odem na sajt da naručim za 92 €, kad ono nestalo, rasprodato.
 
Moja preporuka je da je na punjaču ili barem da je pri ruci.
 
Sta mislite, hoce Cyan da radi lepse nego 8.1 na DP? Posto kad sam ga imao, znao je da mi stucne ponekad, malo duze ulazio u kameru (microsoft, ne nokia camera), duze ucitavao muziku. I cesto je ponovo ucitavao poneke plocice kad izadjem iz neke aplikacije.
 
Evo drmusam ga, radi bolje no 8.0. Živahnije radi, brži odziv.
 
Nazad
Vrh Dno