Šta je novo?

Nokia 7 Plus

Zato si i dobio OTA kod nas
Ja sam zaglavljen na 3.39b pa moram rucno ubacivati svaki ota dok jednog dana ne spoje
3.22c i 3.39b u jedan build Kai pre.
Sad dal ce to biti tek u novom androidu ili vec kad stigne i februarski patch videćemo.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jel moze da se preflesuje preko onoh drugog tj prvog koji je izasao?

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Sumnjam

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jan ubačen
36085ffc2b87bceefb6e4f6a3a4f008a.jpg


Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Ne radi nikom.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Stvarno mi nisu jasni... Ne bih ponovo gurao SD karticu, posle ne mogu da je izvadim...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Stvarno mi nisu jasni... Ne bih ponovo gurao SD karticu, posle ne mogu da je izvadim...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Nadji neku jeftinu i ne vadi je vise. Tako sam ja uradio i koristim je samo za update.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
I šta ako zaglavi ponovo, i ovaj put ne uspem da je odglavim. Onda ni SIM kartici više ne mogu da pristupim.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nemam vise tab za play store certification. Jesu li to pomerili ili sta?
0234d71b2c58115b908099934afe4fd6.jpg


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Doći će samo od sebe

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jel probao neko preko kompa da instalira update? Vidim da postoji i ta mogućnost.
Jel se razlikuje od ostalih, možda treba root?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel probao neko preko kompa da instalira update? Vidim da postoji i ta mogućnost.
Jel se razlikuje od ostalih, možda treba root?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Preko kompa sa adb lagana priča
I ne treba root [emoji16]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Preko kompa sa adb lagana priča
I ne treba root [emoji16]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
Znači može i tako.. Ja sam petljao sa ADB-om nešto na smartwatch-u, verujem da mogu putem iste verzije i ovo da uradim?


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Znači može i tako.. Ja sam petljao sa ADB-om nešto na smartwatch-u, verujem da mogu putem iste verzije i ovo da uradim?


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Imas detaljno sve i na google i na yt tutorial

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Jesu li sredjeni bagovi sa adaptive battery i brightness na zadnjem patchu?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Krenuo sam da otkljucam telefon preko otiska, zavibrirao je kao da se otkljucao i to je to, ne reaguje, nece da se upali, drzim power buton nista. Ima li nekih resenja?
EDIT: Izgleda da ekran ne radi, potpuno je crn, a dobijam notifikacije, vibrira kad me neko zove..
EDIT: Imali su ljudi ovakav problem, pritisne se power i volume up dugme i drzi se dosta dugo dok se ne prikaze android one na ekranu, sad radi. Iznenadjen sam veoma.
 
Poslednja izmena:
Krenuo sam da otkljucam telefon preko otiska, zavibrirao je kao da se otkljucao i to je to, ne reaguje, nece da se upali, drzim power buton nista. Ima li nekih resenja?
EDIT: Izgleda da ekran ne radi, potpuno je crn, a dobijam notifikacije, vibrira kad me neko zove..
EDIT: Imali su ljudi ovakav problem, pritisne se power i volume up dugme i drzi se dosta dugo dok se ne prikaze android one na ekranu, sad radi. Iznenadjen sam veoma.
Power off i vol+ tako se resetuje sistem (bezbedno) to je uvek poželjno uraditi sta god da se desi ili sa zabaguje.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Power off i vol+ tako se resetuje sistem (bezbedno) to je uvek poželjno uraditi sta god da se desi ili sa zabaguje.

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
Andr 123 Isti problem se meni desava ,juce treci put od jula kako imam telefon, poludio sam zvoni a sve crno.Uradio sam ovo sto Coda93 kaze i proradio je nornalno
 
Pre neki dan sam izvukao 9h Sot-a
Isključen adaptiv osvetljenje
Adaptiv baterija
I automatska rotacija ekrana
[emoji16]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока
 
Pre neki dan sam izvukao 9h Sot-a
Isključen adaptiv osvetljenje
Adaptiv baterija
I automatska rotacija ekrana
[emoji16]

Послато са Nokia 7 plus уз помоћ Тапатока

Јел ти укључен блутут можда контантно, за наруквицу, слушалице?
 
Rešio se problem, ali sam se vrlo neprijatno iznenadio. Nadam se da se ovo neće ponoviti. I ja posle isključivanja adapt battery i brightness izvlačim dosta lepe brojke Sota neretko preko 6.
 
Ne znam da li je do Nokia HW ali i na Lumia 925 i na staroj Simbian E7 ta fora sa power dugmetom i volume up je uvek bila caka za soft reset telefona. Na kraju i skuplje masine poput kompa zabaguju pa se uradi reset na dugme. Tehnika je to. Preporuka da se cisti tel sa Google aplokacijom Files i bude manje problema
 
Nazad
Vrh Dno