Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Meni se još nije pojavila poruka za kućanstvo (nigerijski account). Ne dijelim account ni sa kim. Znači ja ne bih smio imati problema?
Zato sto ne delisn
Par pitanja za iskusne, imam dva naloga turski preko enebe kodovi, i nigerija moja kartica!! Turska me svakako ne interesuje poato mi istice 2 juna,mada do tada mogu li dodati nekod clana u domacinstvo na tvu? Ili ne? Isto pitanje za nigeriju,elem ti ljudi koje bi dodao nisu u mom stanu gde je moja mreza
 
Poslednja izmena:
Imam 2 Nigerije i zasad ništa se nije promenilo (u slotovima ima 5-6 tv-a), vidim ovde mnogima naplaćuju 5000 od prošlog veka, meni i dalje 4400. Ko će ovo da pohvata...
 
Upravo mi se desilo (TR nalog) da mi na ipadu na kucnoj mrezi iskoci ovo da nisam deo domacinstva a na tv aplikaciji nista, iako ne delim nalog ali povremeno koristim van kuce. Aktivirah temporary i tu nakon aktivacije pise

Quick Tip: Avoid future interruptions when you're traveling or on the go. Connect this device to the Wi-Fi at your Netflix Household and open netflix app atleast once a month.

A u poslednjih mesec dana cak ni jednom nije koriscen van kuce na ipadu tako da ko zna sta su oni pokupili kao adresu pa se kao ne slaze.
 
Upravo mi se desilo (TR nalog) da mi na ipadu na kucnoj mrezi iskoci ovo da nisam deo domacinstva a na tv aplikaciji nista, iako ne delim nalog ali povremeno koristim van kuce. Aktivirah temporary i tu nakon aktivacije pise

Quick Tip: Avoid future interruptions when you're traveling or on the go. Connect this device to the Wi-Fi at your Netflix Household and open netflix app atleast once a month.

A u poslednjih mesec dana cak ni jednom nije koriscen van kuce na ipadu tako da ko zna sta su oni pokupili kao adresu pa se kao ne slaze.
Zato možeš namestiti preko TV kućanstvo, i automatski će ti sve uređaje koji su na toj mreži dodati u kućanstvo.

Ovo su koraci za TV:

Svi uređaji se moraju bar jednom mesecno nakaciti na istu mrežu na kojoj je povezan i glavni TV (domaćin)
 
Sacekacu ovih 15 dana sto je temporary bas da vidim sta ce da se desi pa cu onda podesiti domacinstvo.
 
Danas Netflix počeo da zeza, nisam ga palio 10ak dana, koristim 1 nalog na jednom TVu, nas 4ooro koristimo svako ima svoj profil.
Probao drug koji je i napravio nalog da me odloguje, probali update naloga poslali zahtev na mail,probao sa deinstaliranjem i instaliranjem, probao na drugi wifi i nista.
 

Prilozi

  • IMG_20240424_210340.jpg
    IMG_20240424_210340.jpg
    131.6 KB · Pregleda: 46
  • IMG_20240424_212514.jpg
    IMG_20240424_212514.jpg
    140.8 KB · Pregleda: 46
Znaci nema resenja :(
 
Danas Netflix počeo da zeza, nisam ga palio 10ak dana, koristim 1 nalog na jednom TVu, nas 4ooro koristimo svako ima svoj profil.
Probao drug koji je i napravio nalog da me odloguje, probali update naloga poslali zahtev na mail,probao sa deinstaliranjem i instaliranjem, probao na drugi wifi i nista.
Postavi kao da putujes, i sacekaj 15 dana da vidis kako ce se situacija razviti.
 
Pozdrav,imam uplaćeno Nigerijski do 27og,interesuje me da li opet trebam uključivati vpn da se produži po Nigerijskim cijenama?
 
Dobro jutro,imam Turski netflix, jesu li i oni počeli da traže domaćinstvo?
Da li ima negde,tj neka država gde nema domaćinstva još uvek?
 
Jel još uvek može da se kreira nigerijski nalog? I kako plaćate, karticom ili preko dopuna?
 
Ima, piše par postova iznad da su i tu počeli da blokiraju, ali je jeftiniji.
 
Jel još uvek može da se kreira nigerijski nalog? I kako plaćate, karticom ili preko dopuna?
Pretpostavljam da može da se kreira i dalje nigerijski nalog, samo isprati onu proceduru na Android telefonu sa onim Nigeria Turbo VPN (ima celo uputstvo par strana unazad). Nigerijski nalog se isključivo plaća pomoću platne kartice, nema vaučera.
Šta nam je sad činiti?
Ne deliti nalog :)
 
Pretpostavljam da može da se kreira i dalje nigerijski nalog, samo isprati onu proceduru na Android telefonu sa onim Nigeria Turbo VPN (ima celo uputstvo par strana unazad). Nigerijski nalog se isključivo plaća pomoću platne kartice, nema vaučera.

Ne deliti nalog :)
Kad istekle tih 14 dana putovanja, sta se zbiva, ne moze ponovo da se resenduje verifikacija na email i klikne yes thats me :] ?
 
Pretpostavljam da može da se kreira i dalje nigerijski nalog, samo isprati onu proceduru na Android telefonu sa onim Nigeria Turbo VPN (ima celo uputstvo par strana unazad). Nigerijski nalog se isključivo plaća pomoću platne kartice, nema vaučera.
Ne može preko računara ili IPhone telefona?
 
Može, ja sam završio sve preko ipada.
Koristi se VPN super unlimited proxy, ima sedam dana besplatno, pa kad završiš prijavu otkaži pretplatu za VPN.
 
Samo VPN,nebitan uredjaj.
Ja placam visa karticom rajfajzena.
 
Evo i kod mene, preko turske, svima kome sam dao nalog danas obaveštenje da ne pripadaju kućanstvu i odjavilo ih.

No, sada sam uzeo skoro preko Nigerije, samo za moju dušu i za moje ukućane, nema više prijatelji jer se niko nije udostojio ni čokoladu da kupi.
 
Nazad
Vrh Dno