Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

ne prolazi mi gift card sa eneba, da li zna neko u cemu je problem, turski nalog je u pitanju
 
Koji tačno gift card? Više puta (poslednji put pre 10-ak) dana sam kupio Netflix gift card Turkey i aktivacija je prošla bez problema.
 
Evo sad uspelo, iskljucio vpn i proslo odmah. Ne secam se da li sam ranije morao da imam ukljucen vpn ili ne. Gift card je od 200tl
 
Prva dva meseca skidao po 4400 nigerijskih cuda, danas dve naplate, i najava mailom da od sledece krece naplata od 5000...

1713814758285.png
 
Izgleda da se nisu dogovorili da li će lovu uzimati Netflixov centar u Amsterdamu ili Lagosu 🤣🤣 može onda oba, što da ne
 
Prosli mesec skinuo 387d danas skinuo 470. Za sad samo jednom Netflix Lagos.
 
Šteta, ta činjenica da se može deliti van jednog domaćinstva mi je bila glavna prednost tih stranih naloga...
 
Ja mislim da TV služi kao "nosioc domaćinstva", to jest, svi "pokretni" uređaji moraju da budu spojeni na istu mrežu na kojoj je TV (nosioc domaćinstva)
Ma nije, i dok sam imao srpski vazilo je samo za TV povezivao sam i laptop i desktop van domacinstva, a za telefon tek mislim da ne bi uveli malo nema smisla
 
To onda gubi svaki smisao jer poenta je da mozes u pokretu da gledas bilo gde. Ima smisla da ne moze TV na razlicitim adresama, ali za ostale uredjaje nema smisla.
 
Ma nije, i dok sam imao srpski vazilo je samo za TV povezivao sam i laptop i desktop van domacinstva, a za telefon tek mislim da ne bi uveli malo nema smisla
Onda su nešto menjali jer ovo piše na zvaničnoj stranici:

Netflix kućanstvo skup je uređaja povezanih s internetom na glavnom mjestu na kojemu gledaš Netflix. Netflix kućanstvo može se postaviti na većini televizora. Uređaji na kojima upotrebljavaš svoj račun za Netflix na istoj internetskoj vezi na kojoj je i taj televizor automatski će biti dio tvojeg Netflix kućanstva.

Na Redditu su ljudi počeli još pre 3 meseca govoriti da su sad i mobilni uređaji zahvaćeni.
 
Onda su nešto menjali jer ovo piše na zvaničnoj stranici:

Netflix kućanstvo skup je uređaja povezanih s internetom na glavnom mjestu na kojemu gledaš Netflix. Netflix kućanstvo može se postaviti na većini televizora. Uređaji na kojima upotrebljavaš svoj račun za Netflix na istoj internetskoj vezi na kojoj je i taj televizor automatski će biti dio tvojeg Netflix kućanstva.

Na Redditu su ljudi počeli još pre 3 meseca govoriti da su sad i mobilni uređaji zahvaćeni.

Moguce. Evo meni brat upravo kaze ne radi netflix kod njega zbog household-a, tako da videcemo kako cu sad posto ne znam da li cu uopste moci kod mene da postavim household jer nije nigerijska adresa
 
Moguce. Evo meni brat upravo kaze ne radi netflix kod njega zbog household-a, tako da videcemo kako cu sad posto ne znam da li cu uopste moci kod mene da postavim household jer nije nigerijska adresa
Pisali su na Redditu, da se obrisu svi uredjaji sa naloga i da se aplikacija deinstalira, da se tv ne koristi zato sto se vezuje kao household-a.
 
Nazad
Vrh Dno