Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Meni stoji $20 kad otvorim link, ima li neka fora?

Uzeću ja ovaj fastestvpn za 5 uređaja, pa ako neko bude hteo neka mi se javi da podelimo trošak odnosno da mu dam nalog. Meni trebaju 2 naloga, znači 4 dolara je po nalogu, slobodna još 3.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Staviš u korpu(5 uređaja), checkout,u promo code ukucaš CMSAVE40,12dolara =10.5 evra.
 
Ja ovo nisam baš razumeo.
Ja sam uradio sledeće.Upalio vpn sa HR serverom,pokrenuo Netflix (inače nemačka IP adresa)i odabrao film za koji sam znao da ima hr prevod,štiklirao ga i pustio da ide .Izišao iz Netflix-a,ugasio vpn i kad sam ponovo pokrenuo Netflix,prevod je ostao_Od tada imam hr titlove za sve što su do sad preveli.
 
Hvala!

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ja sam uradio sledeće.Upalio vpn sa HR serverom,pokrenuo Netflix (inače nemačka IP adresa)i odabrao film za koji sam znao da ima hr prevod,štiklirao ga i pustio da ide .Izišao iz Netflix-a,ugasio vpn i kad sam ponovo pokrenuo Netflix,prevod je ostao_Od tada imam hr titlove za sve što su do sad preveli.
Živiš u inostranstvu pa VPNom "hvataš" Hrvatske titlove?
 
Da.Samo jednom probao sa hr VPN,i od tada ih imam da odaberem(ako postoji odrađen prevod)
 
Ako je neko rad da delimo plaćanje naloga ja se prijavljujem.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ako je neko rad da delimo plaćanje naloga ja se prijavljujem.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Pošto je boggie očigledno odustao od kreiranja gupe za koju sam se prijavio, računaj na mene, ali ajde bar da nađemo još jednog...
 
Evo me, već sam se javio :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nisam uspeo da pronađem temu, pa da pitam ovde... Koristi li neko Apple TV+ i ako da može li se deliti kao Netflix, ima li profila itd... Hvala.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
I ja se prijavljujem za grupu...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
@nuk i @dzul javite se @Hectoru na PP... Ima nas četvoro, to je dosta...

EDIT: Da li neko od iskusnijih može u par rečenica da objasni šta i kako funkcioniše ovo sa deljenjem jednog accounta... Ja sam ranije koristio Netflix, ali nikad nisam delio account, imam sam samo jednog usera...
 
Poslednja izmena:
Napravite za svakog User,stavite pin i nemojte
da menjate lozinku sa kojom ulazite u Netflix (ko bude plaćao neka otvori novu e-mail adresu samo za Netflix )
Sva podešavanja Netflixa radite kroz Browser jer tamo su sva dostupna.
 
Ja napravio novi mail. Pokušao da se ulogujem. Nudi mi samo free 30 dana. Međutim kada dođem do plaćanja izbaci mi grešku.

Karticu inače koristim za online plaćanja.
Šta može biti problem?
Pokušao sam i sa svojim starim nalogom, međutim isto.
0bd102c2d1f3b9356860283b783e98b5.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Problem je što nisi ukucao sigurnosni kod, ovo zadnje :D

Da nisi isključio plaćanje na netu privremeno?
 
Ukucam taj kod i nakon toga izbaci ovu grešku.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Imaš pp. Uplatio sam pre pola sata i sad testiram. Može do 6 uređaja, ali mislim da je ok da dvoje podele nalog. 89 usd za 2 godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Preskupo je to za šta vam treba VPN.
Pogledajte ponudu na stacksocial.com za doživotne pretplate na VPN servise.
 
^ Radi li za Netflix?

Da li funkcioniše i na mob?
 
Nema na čemu .Ako se ide preko linka koji sam ostavio a registrovali ste se na stacksocial sajtu,po kupovini bi trebalo da oboje dobijemo po 10$ koji se mogu iskoristiti za sledeću kupovinu.
Naknadno sam to saznao (valjda ne kršim pravila foruma)
 
^Na stacksocial sajtu trenutno 40off za Fastestvpn lifetime, pretplata za 5uređaja.podrzava Netflix.Radi solidno.Cena 10.5 evra.
https://stacksocial.com/sales/fastestvpn-lifetime-subscription?rid=5396838

Sta znaci radi solidno, jel to znaci da ne radi bas sjajno?
Instalirao bih direktno na modem, posto gledam preko TV aplikacije Netflix, ali ne bih da me osakati.

I kako je to ovde tako jeftino, na njihovom sajtu je trenutno veliki popust i kosta 40$ 3 godine?
 
Jedino sa čim ga mogu uporediti je windscribe (isto ga kupio preko stackS,na 3god,koje ističu ) koji koristim preko android app,i za sad je bolje urađena nego fastestvpn apk.Za brzine ne mogu da tvrdim jer i sam imam slab net,max 24mbps pa na to oduzmi vpn.
Najbolje da probaš.Proveri oko vraćanja novca,mislim da je nekih 7 dana.
 
Moj net 50/8
Na kablu tu oko 50/8
Wifi na tel oko 45-50/7
a sa fastestvp 40-45/7

Više puta merio od sinoć kad sam uzeo.
Kao što rekoh app je skromna, ali sve što mi treba je tu i što je najvažnije fercera OK.

Uzeti u obzir da mi je iskustvo sa ovim vpn-om nepunih 24h. i da zabaguje 9 dolara mogu da prežalim.
 
Uzeo i ja FastestVPN. Brzine su im katastrofa, pogotovu kad se koriste neki US serveri. Ovi bliži nama su i ok...Sve u svemu za 12$ je ok [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja uzeo Surfshark pre par meseci, sa cashback preko Shoop.de mi je za dve godine izašao 30e.
Radi netflix, brzine sasvim odlične.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno