Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Ističe mi pretplata 25.11. Neću koristiti Netfliks nekih 10ak dana. Bzv da iskoristim gift karticu. Šta se dešava sa nalogom? Gubim li sačuvane serije? Kada se ulogujem ponovo u decembru, samo ukucam redemovan kod?
 
Nema nikakve logike da ti obrišu nalog čim ti istekne pretplata ili da bilo šta na njemu menjaju. Na netu sam našao info da se neaktivan nalog briše tek posle 10 meseci.
 
Ističe mi pretplata 25.11. Neću koristiti Netfliks nekih 10ak dana. Bzv da iskoristim gift karticu. Šta se dešava sa nalogom? Gubim li sačuvane serije? Kada se ulogujem ponovo u decembru, samo ukucam redemovan kod?
Pisace ti kad ti istekne pretplata koliko ti ostaje sacuvan nalog, barem je meni tako bilo. Sad sam zaboravio koliko je to tacno bilo ali se sigurno radi o mjesecima. 10 dana ti sigurno nece biti problem
 
Manje je, oko 6.5e ja mislim.
 
2.5e bio mesec kad sam ja krenuo da koristim, tako da ono, ukapirali su sad i stalno dizu. Kad padne jos malo, dici ce opet.
Velika inflacija je u Turskoj bila i pre nego što smo mi počeli koristiti turski Netflix.
Netflix Premium plan je 2021. koštao 55TL (tj. 5.50e po tadašnjem kursu). Januara 2023 su digli na 6.50e, s tim da je lira ubrzo pala.
Oduvek povećavaju cenu svakih par meseci jer lira ubrzo padne.
 
Znam sve, samo mislim da nikad više neće dozvoliti da padne tako nisko. Oko 6e je neka realna cena trenutno, što je opet skroz ok.
 
Meni je još uvek 130 lira, a do kada će ne znam
Tako uvek bude. Ne zahvati poskupljenje odmah sve pretplatnike.
Sećam se da je ono poskupljenje od januara/februara neke zahvatilo tek u maju, a neke odmah.

These prices apply to new members and will gradually take effect for all current members. Current members will receive an email notification 30 days before their price changes, unless they change their plan.
 
I koja je aktuelna procedura za otvaranje novog naloga na Tursku? Nov nalog otvoriti sa gift karticom, pa posle pisati podrsci da dodaju nasu karticu? Broj telefona? VPN?

Ranije je valjda bilo da se otvori nas nalog, sacuva kartica, plati mesec dana, pa nakon mesec dana pises podrsci da "si se preselio u Tursku"...

Jel ovaj post aktuelan ?
 
Poslednja izmena:
I koja je aktuelna procedura za otvaranje novog naloga na Tursku? Nov nalog otvoriti sa gift karticom, pa posle pisati podrsci da dodaju nasu karticu? Broj telefona? VPN?

Ranije je valjda bilo da se otvori nas nalog, sacuva kartica, plati mesec dana, pa nakon mesec dana pises podrsci da "si se preselio u Tursku"...

Jel ovaj post aktuelan ?
Da, upravo kao što piše u tom postu.
Imaš ovde i kratki video, samo umesto NordVPN-a koristi UrbanVPN jer je besplatan.
 
OK, probacu, hvala.

Posle se normalno vidi srpski sadrzaj u biblioteci?
 
OK, probacu, hvala.

Posle se normalno vidi srpski sadrzaj u biblioteci?
Da, prikazivaće ti srpski sadržaj.

Samo kad budeš došao do koraka za dodavanje broja telefona, nemoj ga preskočiti nego iz padajućeg menija izaberi +381 pozivni i upiši svoj broj, ako se posle misliš javljati podršci da ti dodaju karticu.
 
Izgleda ce Netflix i kod nas brze nego sto se ocekuje. Pored Austrije, dostupan je i u Bugarskoj kao deo ponude A1 TV i internet ali i mobilnih paketa.
 
I placaces punu pretplatu bez opcije da ga otkazes 2 godine, kao HBO. Em si vezan ugovorom, em pretplacujes nesto sto sigurno ne mozes da gledas 24/7 da ti se isplati. :D
 
Jel znas sta je to sto daju uz paket u Austriji, jel 4k ili 720p verzija?
 
Pogledao sam na sajtu a1 at, u pitanju je standardni netflix, 2 strima istovremeno, 1080p. Besplatno uz 2 godine ugovorne obaveze
 
Ali to je AU, ovde nece da ti daju nista dzabe. Vec naplacuju papreno mizarne pakete.
Videcemo, ali nisam optimistican.
 
U BG je 6 meseci besplatno uz neki unlimited mobilni paket ili 2 godine uz net pakete, u AT je i sklopu optickih net paketa.
Ako su kod Yettela Deezer i HBO max godinama u sklopu paketa, ili Deezer 12 meseci uz A1 Neo neo, sto ne bi imali i Netflix u tako nekoj ponudi?
 
Pa dobro daju HBO Max uz pakete videcemo.
 
Ako neko ima slobodno mesto na turskom nalogu prikljucio bih se na duzi period.
 
Nazad
Vrh Dno