Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Slazem se, ali postoji razlika izmedju VPN provajdera koji prodaju tvoj traffic marketing kompanijama i slicno i VPNova koji to ne rade.
 
Ali svejedno ne znaš šta rade sa tim podacima i kome će da daju. Čak i kad piše no logs, nemaš nikakavu garanciju.
 
Danas sestrin Samsung UE40EH5300 sa kraja 2012 od jedanput krenuo da azurira smart hub i automatski instalirao Netflix. Lepo je od samsunga sto jos uvek azuriraju stare modele.

Da potvrdim istu pricu i za UE50ES6710
 
Koliki download treba da imate da gledate bez bufferinga netflix na 1080p?
 
A za moj LG nema Netflix? Čini mi se da je bio pre.
 
Koliki download treba da imate da gledate bez bufferinga netflix na 1080p?
Ja sam konačno proverio sinoć kod mene i 1080p je radilo na 10 mb/s. Inače probao sam i ubacivanje custom subtitla (na računaru) i funkcioniše besprekorno.

Poslato preko mTalk
 
Ja sam u podešavanjima profila stavio najveći kvalitet, i bez problema radi bez buffering-a. Ali ja baš i nemam prosečnu brzinu.
 
Kako i edgu ubaciti titl? Posto bi da gledam u maximalnoj rezoluciji, ali mi se bas ne gleda bez prevoda.
 
Ja imam, Samsung UE40D6000, i za Srbiju ne dobijam Netflix. Kada promenim region, dobijem Netflix, ali on puca pri pokretanju. Izgleda, da je ovaj moj suvise star, za ovakve stvari
 
Da li postoji neki način da se Netflix koristi besplatno ili da se dođe do besplatnog acc za Netflix?
 
Kako i edgu ubaciti titl? Posto bi da gledam u maximalnoj rezoluciji, ali mi se bas ne gleda bez prevoda.
Konvertuješ titl online na npr. Subflix i onda kada pustiš video u Edge ideš kombinaciju tastera na tastaturi Alt+Shift+Ctrl+T i dobićeš mogućnost da učitaš titl.

Poslato preko mTalk
 
Konvertuješ titl online na npr. Subflix i onda kada pustiš video u Edge ideš kombinaciju tastera na tastaturi Alt+Shift+Ctrl+T i dobićeš mogućnost da učitaš titl.

Poslato preko mTalk

Hvala puno. Jos da povatam ovo oko otkljucavanja regiona posto na edgu mi ne radi hola.
 
Probaću ja danas nešto sa dns podešavanjima pa javljam šta može da se uradi povodom toga.

Poslato preko mTalk
 
Kupi se VPN ili DNS servis i dobije se netflix iz te regije.

Mene i dalje zanima ovo filtriranje filmova. Guglanjem nikako ne mogu dobiti trazeno pitanje jer ključnim riječima izbacuje nesto sasvim drugo. Ali se za alternativu ponude mogu pogledati ovdje sto je opet bolje nego kako je netflix zamislio: https://www.justwatch.com/us/provider/netflix?content_type=movie
 
ima li jos ko problem sa skidanjem titlova na subflixu? ucitam titl opalim download i nista se ne desava... probao na sva tri browsera -.-

Nvm skontao sam... Pucao im je java script, po svemu sudeci zbog samog naziva srt fajla koji je ima neke specijalne karaktere, promenio sam naziv u "test" i proslo je bez problema... U slucaju da neko bude imao slican probem, eto resenja ;)
 
Poslednja izmena:
Malo sam se udubio oko pravljenja prevoda za netflix.... Dosta je komplikovano zbog tog formata dfxp... Mislio sam da mogu da skinem prevod odredjenog filma na nekom drugom jeziku tipa engleskom ( sa subfflicks sajta ) i da iz njega iscupam timinge i ubacim u nas prevod (srt formata) preko subitle workshopa, zatim to konvertujem u dfxp i okacim na subflicks .. Ali sub workshop ne cita format dfxp :/ A ne postoji konverter u kontra smeru dfxp to srt.

A da idem onom varijantom na sajtu subflicks da pomeram za 2-3 sekunde nekako mi je gubljenje vremena.

Ima li ko kakvu ideju?


Probao sam dosta filmova i serija i do sada mi ni jedan prevod nije odgovarao, svi su morali da se menjaju po par sekundi.
 
Poslednja izmena:
Koliki download treba da imate da gledate bez bufferinga netflix na 1080p?

Najbolji 1080p stream ("Super HD") je 5800 kbps. Postoji i 2 malo slabija 1080p streama, 3850 i 4300 kbps.

Malo sam cackao po njihovoj iOS app, i vidim da je potreban nesto veci dl speed od navedenih da bi app presla na odredjeni stream (npr mora da ti ide download brzinom bar 6500 kbps par (desetina) sekundi da bi app presla na 5800 kbps stream.
 
Jel neko ima problem sa registracijom, meni izbacuje stalno gresku
There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.
Jel neko imao taj problem?
 
kzs12 - Moras jednostavno naci koji odgovaraju, koji su sihronzivovani za koji snimak. Ja sam recimo jucer trazio za "bloodline" i odgovarali su oni WEBRip.XviD ali ne i WEBRip.x264.
 
Ali nema za sve... Narocito ne za ono sto ja gledam. Zato sam mislio praviti i kaciti... Al me ebe taj format...
 
A šta si stavio kao metodu plaćanja? Meni je prošlo na PayPal.

Poslato preko mTalk
 
A šta si stavio kao metodu plaćanja? Meni je prošlo na PayPal.

Poslato preko mTalk
Stavio sam PP nije proslo imao sam onu gresku, onda sam pokusavao preko MC povezane sa PPom i opet nece.
Ali mi je uspelo kad sam malopre promenio browser i probao preko kartice i uspeo pre 2 minuta.
 
narode a gde naci titlove za one sjajne dokumentarce?

da se pohvalim da kod mene ekstra radi 1080p sa brzinom od 10mb/s

takodje titlovi preko racunara u igranim serijama besprekorno funkcionisu tzv. dfxp fajl

promenom DNS adrese pristupam americkom Netflix-u koji je mnooogo bogatiji sadrzajem

i na tv-u Panasonic sam podesio (zemlja UK) radi savrseno
 
Meni licno ne trebaju ali mi ne rade titlovi sve se konvertuje ali ne moze Chrome da ga ucita kao ni FF a ni IE.
 
Dobar tekst :)
 
Evo resio sam sam kao i uvek.
Mozda nekom pomogne probao sam kombinaciju Alt+Shift i levi klik na mesu i tada moze da se ubaci.
 
Armor+ koji Panasonic TV? Ja postavih i na ruteru kanadski DNS, preko browsera na tv-u se ulogujem najnormalnije i vidim kanadski sadržaj, ali ne mogu da skinem aplikaciju.
 
Nazad
Vrh Dno