Naime, povezan na D3, pokusano i D3mini, uredjaje, preko HDMI ulaza, sve ok radi sem kada se na daljinskom samog STB, D3, pritisne dugme 4. Tada menja ulaz TV, da TV menja ulaz, iz HDMI na analogni, antenski, ulaz, bez da se uopste dodiruje daljinski samog TV. Pokusao sam sve pa cak i fabricki reset TV. Uredjaj isto, D3, menjan drugim. Ima neko ideju sta pokusati?
U ostalim slucajevima, kada se ne pritisne dugme 4, sve ok.
U ostalim slucajevima, kada se ne pritisne dugme 4, sve ok.