Šta je novo?

Neobican problem LG tv

  • Začetnik teme Začetnik teme pet
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pet

Poznat
Učlanjen(a)
10.04.2022
Poruke
89
Poena
30
Naime, povezan na D3, pokusano i D3mini, uredjaje, preko HDMI ulaza, sve ok radi sem kada se na daljinskom samog STB, D3, pritisne dugme 4. Tada menja ulaz TV, da TV menja ulaz, iz HDMI na analogni, antenski, ulaz, bez da se uopste dodiruje daljinski samog TV. Pokusao sam sve pa cak i fabricki reset TV. Uredjaj isto, D3, menjan drugim. Ima neko ideju sta pokusati?
U ostalim slucajevima, kada se ne pritisne dugme 4, sve ok.
 
Očigledno su na istoj frekvenciji. Ne pritiskaj dugme 4, 3 pa program +, nema ti druge.
 
  • Like
Reagovanja: pet
To sam i ja pomislio. Kako odjednom veze nemam. Sve je bilo ok do sada.
 
Poznato je da lg relevizori i daljinski upravljaci od d3 pa cak i Eon sdmc uredjaja imaju slicne frekfencije. Ja kad menjam kanal na lg tv-u u trpezariji na Eon sdmc boxu u dnevnoj mi menja profil na boxu.🙂
 
  • Like
Reagovanja: pet
Nazad
Vrh Dno