Kiwy je napisao(la):kolko cujem od admina podrska im je grozna jer nemaju vremena pored usluga koje vrse velikim korporacijama (PTT) tako da je im prihod osiguran (za sada) 😀 ali stvarno kod nas prodaju kablovski modem za 255€ a u americi 110$ nije fer...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari