Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

Kada uradim Print Scr desktopa sve je OK. ubaci se u Paint sa Ctrl + V, a kada uradim Print Scr u igri i to isto u Paintu dobijem samo crnu sliku. Ne znam zasto ?
 
Bilo je ranije reci o tome, da li bese ima nesto veze sa DX9/10 ili tako nesto, ne mogu da se setim ..

Zasto ne koristis neki program za to ? Npr. MSI Afterburner koji mozes uvek i da ostavis u pozadini ?
 
Evo konacno uz pomoc MSI Afterburnera. :)
 

Prilozi

  • NFS11_2011_02_06_18_49_03_669.jpg
    NFS11_2011_02_06_18_49_03_669.jpg
    344.2 KB · Pregleda: 129
  • NFS11_2011_02_06_18_49_19_931.jpg
    NFS11_2011_02_06_18_49_19_931.jpg
    969.1 KB · Pregleda: 102
  • NFS11_2011_02_06_18_49_21_666.jpg
    NFS11_2011_02_06_18_49_21_666.jpg
    1,023.6 KB · Pregleda: 80
  • NFS11_2011_02_06_18_49_22_713.jpg
    NFS11_2011_02_06_18_49_22_713.jpg
    277.1 KB · Pregleda: 64
  • NFS11_2011_02_06_18_49_30_079.jpg
    NFS11_2011_02_06_18_49_30_079.jpg
    293.4 KB · Pregleda: 78
Da kažem da sam "prešao" ovaj Hot Pursuit, i mogu reći da sam bukvalno ovo i očekivao...
n
NFS mi je oduvek dolazio kao neka razbibriga, da se odmorim malo od Dirta ili Grida. Fizika nikakva, AI nerealan, paduri voze ista kola kao ti a brži su 30% i sl. gluposti, ali opet kažem, sve se to očekuje od jednog Need for Speeda.
 
Meni je u pochetku ovaj NFS bio veoma losh, ali poshto sam sa klincima prelazio, ispostavilo se na kraju da je u principu OK igra - ima dobrih momenata u trkama gde se koriste oruzija i odlichno su uradjene scene sa sudarima/prevrtanjem automobila. Dosta puta mi se deshavalo da sam pobedjivao u trci tako shto sam u poslednjem momentu pogadjao EMP-om kola ispred ;)
 
Najjači bug, koji ide igračima u korist: postaviš spike-strip ispred road-blocka, neko se upeca na spike-strip, i ti probiješ blokadu bez po muke (isto to može i sa EMP-om).
 
jel moguce da je ovako lose optimizovana,bar sto se mene tice,isti broj frejmova imam na najjacim podesavanjima,znaci 1650*1050 sve na high,i 800*600 sve iskljuceno.cini mi se da sam probao i sa nekim patchom ali nista.ima li ko resenje
 
jel moguce da je ovako lose optimizovana,bar sto se mene tice,isti broj frejmova imam na najjacim podesavanjima,znaci 1650*1050 sve na high,i 800*600 sve iskljuceno.cini mi se da sam probao i sa nekim patchom ali nista.ima li ko resenje

Probaj da instaliras i prvi i drugi patch. Meni posle oba patcha igra radi solidno, pre toga jako lose.
 
NFS Hot Pursuit je na flash akciji na Steamu trenutno samo 4.99 evra. Još samo 7 sati traje akcija.
Mislim da NFS: HP nikada nije bio ovako povoljan, zato hajde da vozimo.
Ja na EA igrama imam nadimak stardusterx (isto kao na Steamu), pa me slobodno dodajte ako igrate NFS: HP.
http://store.steampowered.com/app/47870/

P.S. Ista cena važi i za Undercover (slabašni i nepopularni), a i za Shift. Ali oni su mogli da se nabave na Amazonu (Origin ključevi) za samo 7 dolara u paketu Shift, Shift 2, Pro street i Undercover, sada su tamo skuplji ali verujem da će Amazon ponoviti akciju.
 
taman se obradovah kad ono 9,99 -.- a bas sam ga juce instal da krenem da ga predjem jos jednom :D
 
U pravu si! Sad je na -50% a kad sam ja kucao poruku bilo je -75%! Sasvim sam siguran da je igra bila 5 evra, proverio sam. Ne mogu da verujem da su ovo uradili! Do sada nikada nisam video da promene procenat popusta u toku trajanja jedne flash rasprodaje!!! Veoma bezobrazno, veliki minus za Steam.
 
Igra li neko ovo online jos uvek? Pre neki dan sam kupio igru na Steam-u za 3,74 eura, pa rekoh da vidim ima li nasih da odvozimo po neku trku? Moj nick u NFS HP 2010 je ''q3railer''. Inace igru sam igrao intenzivno kada se pojavila, dobro dodje kao razbibriga, a posto je sad bila akcija na Steam-u, drmnula me neka nostalgija pa rekoh ajde da pazarim. :D
 
LOL. Cela najava traje 2:15, a minut i po od toga cista glupost... haha
 
Sto nisu Most Wanted ili Underground odradili, Hot Pursuit, meh...
 
Slažem se MW i Underground odlični!

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Strasno sta oni rade sa ovim njihovim nazovi remasterima
 
Sto, svaka im cast sto se mene tice. Dirnu brightness na par mesta, nalepe REMASTER i eto para od ovaca. Zna EA sta radi.
 
Da je ovako minimalan remaster Porsche Unleashed, samo jace teksture i bolja podrska, ne bi se ljutio. Ovo je ..

hqdefault.jpg
 
Kome će ovo da prodaju da mi je znati. A reklama je stvarno teški transfer blama.
 
Sve dok su tu inferiorne nintendon't konzolice, ovakvi remasteri ce se i stancovati i prodavati.
 
Da je ovako minimalan remaster Porsche Unleashed, samo jace teksture i bolja podrska, ne bi se ljutio. Ovo je ..

Porsche je bio igretina. Verovatno će biti i to i NFS Underground remaster...Mada bi od Porsche Unleashed trebalo da naprave full igru sa modernom grafikom. Nešto kao Mafia.
 
Tesko da urade remake. Skupo. Sada su popularne remaster verzije. Ide nam i Battlefield 3 99%.
 
Vrh Dno