Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Ako neko želi 3$ popusta na kupovinu Esim Airalo, a samim tim i meni omogući 3$ kredita za kupovinu, izvolite :) Ako je protiv pravila, slobodno brišite.
NENAD5545
 
Globaltel roaming u Bugarskoj koristi A1 4G mrezu, trebalo bi da radi, mada nisam bio na moru, ali ovde blize Srbiji i do Banskog je radilo prilicno dobro.
 
Potvrdjujem za Cosmote u Grckoj. Kartica sa neogranicenim netom za mesec dana 12 eu. Brzina downloada u Olympic Beachu oko 45mbs. Zna da dobaci i do 60. Isao u Paraliju, Nei Pori, Skotina Beach, Leptokaria, Platamon i svuda radi kako treba. Isto i duz auto puta. Inace karticu koristim na uredjaju sa slike. Nas 4 ukupno.
 

Prilozi

  • IMG_20220717_210230.jpg
    IMG_20220717_210230.jpg
    55 KB · Pregleda: 116
Potvrdjujem za Cosmote u Grckoj. Kartica sa neogranicenim netom za mesec dana 12 eu. Brzina downloada u Olympic Beachu oko 45mbs. Zna da dobaci i do 60. Isao u Paraliju, Nei Pori, Skotina Beach, Leptokaria, Platamon i svuda radi kako treba. Isto i duz auto puta. Inace karticu koristim na uredjaju sa slike. Nas 4 ukupno.
Da si na E5785 cat6 ili netgear ac810s cat12 mislim da bi imao vece brzine.Posto je ovaj cat4 inace da znas da ruter ima sakriveni ussd meni.
 
Jel ovo sad za bonbon potpuno relaksiran fup? Ne nalazim kod njih više fup tabelu sem za nedleljni net.
Imam kredita uplaćivanog da mi je glupo da ne trošim.
 

Prilozi

  • IMG_20220718_162006.jpg
    IMG_20220718_162006.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 95
Kako radi Yettel roaming dodatak u Sariju? negde mi ostalo da se neko žalio
 
Cosmote whats up neograničeni net uzet u Germanos radnji u Limenasu za 12e. Evo sad na Pachis plaži izvlači 30ak mbps up/down. Videću kako se ponaša u drugim delovima ostrva.
 
Cosmote whats up neograničeni net uzet u Germanos radnji u Limenasu za 12e. Evo sad na Pachis plaži izvlači 30ak mbps up/down. Videću kako se ponaša u drugim delovima ostrva.
Ko ide na jug ostrva, situacija je, barem u mom slučaju, bila sledeća: u Limenariji 4G i fine brzine, u centru Potosa 3G, a npr. plaža Rosogremos 5G i sve leti.
 
Zna li neko moze li usput ka Sitoniji negde da se uzme cosmote kartica, a da ne mora da se ulazi u Solun?
 
Kako je krenulo ja cu da je kupim na pola letovanja. Jedino dobra stvar ako je dopunjavam imacu je za sledece letovanje.
 
Putujem sledeće nedelje za Grčku, ako se neko u međuvremenu vratio sa Cosmote Whatsup karticom, primam je na zajam, i prosleđujem dalje forumašima kojima bude trebala kada se vratim :love:
 
Ja sam ovde uzeo karticu, nema guzve, lako se nalazi i ima parkinga ispred sto je najbitnije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-07-20-21-37-06-961_com.google.android.apps.maps.jpg
    Screenshot_2022-07-20-21-37-06-961_com.google.android.apps.maps.jpg
    178.2 KB · Pregleda: 79
Interesuje me da li za onu karticu tj paket What's Up Cosmote operatera moze doci do nekog zaduženja?
Zbunjuje me to sa davanjem dokumenta, kao kod nas postpaid.
Planiram da je koristim i u Makedoniju, ne bih voleo da mi stigne neko zaduženje na adresu ili granicu da me čeka iduće godine.
 
Interesuje me da li za onu karticu tj paket What's Up Cosmote operatera moze doci do nekog zaduženja?
Zbunjuje me to sa davanjem dokumenta, kao kod nas postpaid.
Planiram da je koristim i u Makedoniju, ne bih voleo da mi stigne neko zaduženje na adresu ili granicu da me čeka iduće godine.
Kako planiras da je koristis u Makedoniji kad je to razlicita zemlja, cim izadjes iz Grcke odmah si u romingu. Nema nacina da se zaduzis, instaliras whatsup aplikaciju i ispise ti trenutno stanje 1.25€
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-07-22-08-53-51-041_gr.cosmote.whatsup.jpg
    Screenshot_2022-07-22-08-53-51-041_gr.cosmote.whatsup.jpg
    80.5 KB · Pregleda: 57
Za Makedoniju koristia nasu karticu, a Cosmote je pripejd, kolko imas toliko ce ti potrositi, nema dodatnog zaduzivanja...
 
Pa možda postoji neki dodatak za Makedoniju? Mada kontam da nas Roaming "bez roaminga" mozda bolja opcija.
 
Ne vidim logiku placanja dodataka, kad imas besplatno na nasoj kartici za zapadni Balkan?
 
Pa. Za prepaid ne važi. A drugo mozda se čovek boji ako zaboravi da ugasi da mu ne nabije račun na postpaidu. Bilo kakav roaming na račun ako operater ne garantuje da ne možeš da se zaduzis je riskantan.
 
Najbolje je da se pitanje pročita pola ili celo ali se tumači onako kako čitaocu odgovara, da bude lakše za kritiku.
Ima onaj deo gde piše "kao kod nas postpaid"
 
Na postavljeno pitanje dobio si konkretan odgovor, a to sto traze dokument nema nikakve veze, manje paranoje nije na odmet...
 
Pa realno i kod nas traze pasos strancima kad kupuju karticu kod operatera.
 
Cosmote whats up neograničeni net uzet u Germanos radnji u Limenasu za 12e. Evo sad na Pachis plaži izvlači 30ak mbps up/down. Videću kako se ponaša u drugim delovima ostrva.
Da li je 12e ukupan trošak ili je potrebna dopuna radi aktivacije neograničenog neta?
 
Nazad
Vrh Dno