Šta je novo?

Najpovoljniji kurs?

aleksicbre

Poštovan
Učlanjen(a)
29.05.2017
Poruke
81
Poena
60
Pozdrav, koja banka ima najpovoljniji kurs za online kupovinu (EUR)?
Hvala
 
Video sam da si pisao da ti je MTS banka skidala puno. Veruj mi u drugim bankama je mnogo vise od mts banke...meni je pre par dana za 26Eura mts banka skinula 3084 din sto je manje od 119din po evru

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Video sam da si pisao da ti je MTS banka skidala puno. Veruj mi u drugim bankama je mnogo vise od mts banke...meni je pre par dana za 26Eura mts banka skinula 3084 din sto je manje od 119din po evru

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Da, dosta skidaju, pogotovo jer svakog dana pravim transakcije u EUR.

Mozda je resenje da prvo kupim EUR pa da onda platim?
 
O, not again :D
 
Pa nema vam banka veze sa kursom kada plcate karticom, sve se radi po visa/masterkard kursu. Eventualno pogledajte ugovor da li vam banka uzima neku dodatnu proviziju.
 
Ne razumem se u to ali iskreno mislim da ovo sto si rekao nije tacno. To bi znacilo da je nebitno koju banku koristis i da je svuda isti kurs sto ne verujem da je istina. Mozda gresim ali verujem da ce me alfa ispraviti ako je tako :)
 
Meni u Telenor banci, sva plaćanja na netu koja su u $, skidaju evre po kursu Mastercard-a, više puta proveravao i upoređivao preko konvertera na sajtu mastercard.com
 
Ovo vazi za one koji imaju devizni i evre na racunu. Ima i onih ljudi sto sa dinarskog racuna placaju online pa vrse 6 konverzija napred nazad.

verovatno nisu najpovoljniji, ali intesa ima solidan kurs kada se radi online ili preko mobi aplikacije. U ovom trenutku 21:51 12.01.18. kurs je 118.85 za kupovinu. Dakle dobijam 1eur za taj iznos.
 
Imate FAQ u temi za platne kartice, upravo sam updateovao trenutno stanje.
Mada se pitam cemu... izgleda da je bolje da ostavim da svako o svom trosku nauci... kad ni toliko niko da procita.
 
Gde mogu da vidim MasterCard kurs i da li Telenor banka zaracunava neku proviziju ???

Koliki je MC kurs za € bio 17.01.2018 ???
 
kursb1.jpg

mc.jpg

16 i 18.01 je kurs bio ispod 119

Zaduzenje 16.01 je bilo po MC kursu

Ovde na forumu se tvrdi da se primenjuje MC kurs , banka isto kaze MC kurs , a stanje se ne slaze....

Nije problem par dinara , nego je problem neprecizna informacija
 
Poslednja izmena:
^ovu temu treba zatvoriti, nepotrebno stoji i ona i tema o platnim karticama u kojoj je sve vec to objasnjeno u FAQ-u.
 
Nazad
Vrh Dno