Šta je novo?

Najlepse kuciste

asus bas u takva slicna kucista planira da spakuje ove nove A10 Trinity CPU-e

ASUS Shows Off Silent PC With AMD Trinity APU
AMD%20Trinity%20APU%20in%20Silent%20PC.jpg

Bas je extra fazon :)
 
CPU - The cooling solution supplied with the FC5 has been designed to dissipate heat generated by a CPU that does not exceed 65W TDP (Thermal Design Power). The following is a list of recent processors which produce 65W or less: AMD Socket FM1 A4-3300, A4-3400, A6-3500, A6-3600, A6-3800 and all AMD Mobile Fusion APUs. Intel Socket 1155 - All i3 CPUs, i5 2390T, 2400S, 2404S, 2500S, 2500T, i7 2600S and virtually all Intel Mobile Core i3, i5 and i7 CPUs.
Ko zna mozda Englezi znaju nesto vise od nas,,,
Koliko vidim pise da nije za procesore od preko 65W, a ja sam napisao da mi ne deluje da je za 100W.
 
Buđav je aparat/fon, a i izvor svetlosti smeta, ali mali preview prethodno pominjanog Ghost-a:

ghost.jpg


Ovih dana ću postaviti i fotke unutrašnjosti kućišta u taj thread.
 
Poslednja izmena:
Kako ubaciti sliku u punoj veličini?
 

Prilozi

  • u_12004526.jpg
    u_12004526.jpg
    21.6 KB · Pregleda: 278
Poslednja izmena:
Hromirane nogice se ne uklapaju, ali lepo je kuciste. Mada bih onaj BitFenix tako posedovaooo :d
Kad ti izadje dijalog za upload slike, ako ubacujes sa neta, odstikliras ono "retrieve..."
 
A sta kazete na ovo?!

Mozda i nije nekog fensi izgleda i svakako nije najlepse, ali ja prosto ne mogu da poverujem da ovakvo kuciste moze da vredi ~50e! Jaoo zemljo Srbijo, dodje mi da placem sto ga nema kod nas! :)
 
Covek video tvoj oglas gde ga kupujes.
 
Ma bilo je skoro tamo, ali je otislo brzo.
 
Nadjeno, kupljeno, ODLICNO! :)
 
Jedno od najinteresantnijih koje sam video je Antec Skeleton:
1.jpg
 
Cooler Master HAF X RC-942-KKN1 za nas smrtnike...za one koji plivaju u parama, definitivno SILVERSTONE Temjin TJ11B-W :)
 
evo mog updatea na prijateljevom haf-u
DSC04539.JPG
EC7j8o4.jpg
MxJKVu5.jpg
mVhJq1o.jpg
jednostavno nekim kucistima treba malo sminke (personal touch) da bi izgledala brutalno
 
Lepo kuciste...mozda malo zbijeno ali ok.
Koje su mu dimenzije spolja, koliko ima mesta 3.5" i do koje duzine grafe idu i njega zna li neko ?
 
bas ono sto meni treba. jel moze ovo da se naruci? izvin'te na OFF-u, moram da pitam.

Pogledaj link koji je okacio ericm u gornjem postu, tu imas detalje. Isporuke prototipova su pocele ( http://hardforum.com/showpost.php?p=1039789616&postcount=2182 ), na listi su oni koji su podrzali projekat preko Indiegogo. Za ostale ne znam kad je, verovatno ima napisano u tom threadu od 100-ak strana. :D

Ima mesta i za slim DVD-RW/BR uredjaj, postavljen vertikalno. Po meni elegantnije nego na Bitfenix Prodigy.
 
Poslednja izmena:
Ok..sad cu da pogledam..debeljuca znaci :)....ja cu verujem poruciti komad ili dva....sve zavisi od cifre njegove.
 
Uhh, da je pola od te cene bilo bi idealno kuciste :D
 
Nazad
Vrh Dno