Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Poklanjamo vam 800 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 800BDRT
Vaučer od 800 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 31.05.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Promo kod od 1000 RSD!

Da dobro ste pročitali. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod FHJS1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 5000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 1.6.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod VGR1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 28.5-30.5.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod DDV500 u vrednosti od 500 RSD i besplatnu dostavu koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 28.5-30.5.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.
 
Nista specijalno kod ovih pcelica, meni barem, uzeo sam doduse ovo ulje sa grejpom, nisam probao taj do sada, staklena boca, trebalo bi da je ok, probacu za par sati :)
 
Nista specijalno kod ovih pcelica, meni barem, uzeo sam doduse ovo ulje sa grejpom, nisam probao taj do sada, staklena boca, trebalo bi da je ok, probacu za par sati :)
Mi samo s grejpom koristimo već godinama, sad sam se vratio iz radnje, uzeo dva litra. :D
Jacobs Crema Gold košta manje nego iz šverca, kilo Heinza oko 300 dinara... nije da nema ništa.
 
Da, dobro je, uzecu i ja jos jednu ili dve do kraja akcije :)
Kafu pijem neku drugu, rotiram Nes Gold, Roast i Cream, Heinz vec imam, on je cini mi se uvek na nekoj akciji, rekoh meni barem osim ulja nije nista vise interesantno, sto ne znaci nista zapravo :D
 
Maxi Online ti poklanja promo kod PGQ1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti do 8.6.2024.🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Dobri popusti zZzuje i online!🐝
 
Maxi Online ti poklanja promo kod THK500 u vrednosti od 500 RSD i besplatnu dostavu koji možeš iskoristiti do 15.6.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Tvoj Maxi online
 
Opet ovaj PGQ1000, ali sa drugim rokom trajanja.

Maxi Online ti poklanja promo kod PGQ1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti do 15.6.2024.🎁
Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.
Tvoj Maxi online

1717949309033.png
 
Sta je otislo Rale?
(nemoj da tugujes, bice opet sta god da je)
 
nema kulena na akciji... "pogledajte zamenske proizvode", Raleee? :)
 
Maxi Online ti poklanja promo kod SNF1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 14.6-16.6.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod SNF1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 15.6-17.6.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Iskoristi sjajne popuste koji traju do 16.6.2024.😀
 
Nazad
Vrh Dno