Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Mislim da ovde svi znaju da razlikuju fantomske popuste i redovne...

Dok sam radio VP, saradjivao sa svim velikim marketima, trazili su mi da dignemo redovnu cenu proizvoda, koja je bila 200 din na 300 din kako bi mogli da daju na akciji 50%, naravno da sam odbio,prventveno zbog stalnih kupaca, jer ih nesmatram ovcama i niti zelim takav odnos.
 
Maxi Online novim kupcima poklanja 1500 rsd na prvu online kupovinu u minimalnoj vrednosti od 6500 rsd.

Unesi kod DGRB1500 i ostvari popust!

Promo kod se može iskoristiti za dostavu u Beogradu, Novom Sadu i Pančevu do 31.05.2024.



Moj Maxi promocije se ne mogu primeniti na Maxi Online kupovinu.
 
Izgleda da si nešto si sasvim pogrešno protumačio plus navodiš reči koje nisam rekao...

Ti: "Nece vam sigurno davati popuste na nesto sto kupujete redovno"

Ja: "Baš naprotiv, meni redovno za personalizovane popuste nude ono što kupujem najviše."

Obrati pažnju da nigde nisam rekao "Naprotiv ima" kao što si kasnije napisao, da se moj citirani odgovor odnosi na tvoj konkretni komentar i da nema apsolutno nikakve veze sa visinom popusta o kom ti kasnije pričaš već sa onim šta oni nude kao popust (ili "popust") gde si ti rekao da ga neće dati na ono što kupujemo redovno a ja se nisam složio sa tim (kažem "Baš naprotiv")!

Ti: "ne znam kako uopste mozes da nazoves popust ako sam tvrdis da su naduvane cene"

Ja pre toga napisao: "veruj mi da oni i kroz ove "popuste" imaju ukalkulisanu zaradu". Ovi navodnici upravo i znače da se radi o navodnim ili kako ih ti zoveš fantomskim popustima tako da obojica mislimo na isto kada kažemo popusti samo što ti iz nekog razloga za ono "popusti" koje sam stavio pod navodnike veruješ da mislim da su stvarno popusti.
 
Poklanjamo vam 800 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 800LDKJ
Vaučer od 800 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 20.05.2024
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Poklanjamo vam 1100 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici.🎁📲
Kod: 1100KWCD
Vaučer od 1100 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 9000 RSD ili više do 20.05.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Poklanjamo vam 1000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici. 🎁📲🌸
Kod: 1000VRVD
Vaučer od 1000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6500 RSD ili više do 20.05.2024.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod BHK500 u vrednosti od 500 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 14.5 - 15.5.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
800LDKJ za ideu i BHK500 za maxi stigao i meni.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod SKZH1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 14.5 - 15.5.2024, a ukoliko poručiš u nekom od navedenih termina, dostava će biti besplatna! 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod SNF1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 17.5-19.5.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

A još samo danas ne propusti da iskoristiš sjajan popust na Metalac Piggy šerpu!🐷
 
Maxi Online ti poklanja promo kod FREE09 sa kojim dobijaš besplatnu dostavu.
Kod možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 18.5-20.5.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 3500 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.
 
Popusti i dalje katastrofa, cijene idu u nebo, nije čudo...
 
Popusti i dalje katastrofa, cijene idu u nebo, nije čudo...
Isto zapazanje. Maxi nikad nije spadao u povoljnje prodavnice. Ali prethodnu godinu, dve sa kuponima i odabirom proizvoda na kakvim takvim akcijama moglo se pazariti relativno povoljno. Zadnjih mesec, dva, osim sto su napumpali vecinu cena, akcija je manje i uglavnom su lose i po odabiru artikala i po ceni. Mnogo losija kupovina nego ranije definitvno.
 
Shumadija market u Meljaku recimo ima trenutno Barilla razne testenine po 139 din/500gr (skoro duplo jefitnije nego po BG lancima),
kao i konzervirane skuse od 115din, sardine od 105 din...
Idem Ibraskom samo vikendom, pa nakupujem tamo sta inace hasamo deca i ja u BG, i i mogu da kazem da se itekako isplati napuniti korpu tamo.
Po0sle toga u BG.. online samo... maxi ili Idea, DIS, vecinom ono sto je na popustu..
Ustedim nekih 30-50% kupujuci tako...

EDIT: jaja samo domaca, 250 din, od proverenog komsije pored vikendice, koji ih ne kljuka icim osim prekrupe, a koke slobodno setaju na velikom placu..
Boja i ukus su najbliza onim najskupljim iz slobodnog uzgoja iz Maxija, ali recimo 30% ukusnije i "crvenije". Pride i jeftinije...
 
Poslednja izmena:
Pomenuh baš ovdje sad skoro, tolike su razlike u cijenama i kvalitetu da može ko ne gleda da pukne ogromne pare ni na šta bez ikakve potrebe.
 
Maxi Online ti poklanja promo kod VGR1000 u vrednosti od 1000 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 20.5-22.5.2024. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Iskoristi sjajne popuste!😀

Tvoj Maxi online
 
Maxi Online ti poklanja promo kod FBR500 u vrednosti od 500 RSD koji možeš iskoristiti za termine isporuke u periodu 20.5-22.5.2024, a ukoliko poručiš u nekom od termina dostava će biti besplatna. 🎁

Popust možeš ostvariti na korpu iznad 4000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Iskoristi sjajne popuste!😀

Tvoj Maxi online
 
Dočekajte leto u hladu popusta!🎉 IDEA Online vam poklanja vaučere! 🛒
➡ 1,000 RSD za kupovinu od 7,000 RSD ili više uz kod: 1000BRZEONLINE
➡ 1,500 RSD za kupovinu od 10,000 RSD ili više uz kod: 1500LETOSTIZE
Požurite, jer ova ponuda traje još samo 2 dana!
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Važi samo za fizička lica.
Vaša IDEA online.🎉
 
Nazad
Vrh Dno