Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Primetio sam da su "omiljena cena" proizvodi u Maxiju poskupeli, ne znam da li su baš svi ali neki koje uzimam su sigurno skočili za 10 dinara minimum.
 
Ima za Idea Online i vaučer od 500dinara do kraja aprila:
VAUCERAPRIL
 
Prvo iskustvo sa Idea online.
Vidim ne dostavljaju kod mene. Ok, napunim korpu i stavim opciju da preuzmem u radnji posle posla. Odaberem termin 15-17h. Odem malo pre 17. Osoba za pultom ne zna ništa o toj usluzi. Druga osoba ne zna takođe. Osoba za kasom takođe. Nađu posle 10 minuta osobu koja zna. Kaže ne zna i nije joj poznato da je bilo ko nešto poručio za taj dan niti je njoj nešto stiglo,ako imam pregled korpe da joj pokažem pa će ona tada da spremi sve?! Wtf? Kažem, imam ovu potvrdu sa mejla a zaista ne znam tačno šta sam sve stavio u korpu, doći ću za sat vremena. Dođem. Spremno. Kaže peta osoba jedva je našla taj mejl. Plaćanje. Ne slaže se iznos u potvrdi mejla sa iznosom za plaćanje. Kako? Ne obračunavaju popust sa vaučera kada se preuzima u radnji porudžbina već samo kada dostavljaju na kućnu adresu. Odustanem od svega, odem u lokalnu radnju blizu kuće i kupim sve šta treba za nekoliko minuta. Odnesem kući. Žali bože potrošenog vremena.
 
@miki92 pisao sam ja odavno da ne uvazavaju vaucere prilikom licnog preuzimanja, no nije zgoreg ponoviti zbog ostalih jer im to nigde ne pise.
 
Nije uopšte toliko teško ukucati kod na sajtu i odmah videti da li i dalje važi ili ne.
Svi kodovi za MAXI su važili do 7.4 , onaj LOYALTY važio jedan dan duže - do 8.4
Na žalost u poslednje vreme MAXI daje kodove koji traju kratko tako da je najbolje koristiti njih čim se okače ovde.
 
@miki92 pisao sam ja odavno da ne uvazavaju vaucere prilikom licnog preuzimanja, no nije zgoreg ponoviti zbog ostalih jer im to nigde ne pise.
Ja to nisam znao, eto na sopstvenom primeru naučio. Baš čudna poslovna politika kompanije.
 
Da li maxi obezbeđuje ove vaučere iza Niš, ili samo za Beograd i Novi Sad?
 
Kod mene ni Maxi ni Idea ne žele da isporučuju, kao da sam šugav.
 
Bežanija, istini za volju oba marketa su mi vrlo blizu, Maxi pogotovu, ne znam da li to ima neke veze ali verujem da ima.
Ne vidim šta bi drugo imalo veze.
 
Pozovi ih telefonom da proveriš da li stvarno ne rade dostavu na Bežanijsku kosu.

To nema veze sa blizinom marketa.
 

Može biti da sistem ne prepoznaje ukucanu adresu, probaj drugačije da ukucaš, ili ako ulica ima stari naziv i sl.
 
@CAMOPEJB , jeste to tako ali kad se ulogujem na nalog i kad se proveri ulica zapravo, onda mi izbacuje ovo :
Skonio sam ulicu iz screenshota ali tu je kod Maxija, zgrada preko puta objekta, na 2 minuta hoda.
Pretpostavljam da je to u pitanju, verovatno bih mogao to da testiram unošenjem nekih drugih ulica ali me mrzi, nema svrhe kad neće na moju adresu, šta god da je razlog.


20.png
 
Nešto mi govori da oni nemaju sistem provere ulica....
Screenshot_2429.pngScreenshot_2430.png
Ne znam kad ti izbaci tu grešku ali evo ja ulogovao se na PCu, napravio novu adresu i idem bez greške sve do plaćanja.
Probaj da obrišeš adresu i da je dodaš ponovo a možda pomogne i brisanje keša.
Ako ti naziv ulice sadrži neki specijalni karakter probaj da napišeš bez njega.
Sve dok vozač kada pročita naziv ulice zna gde treba da vozi, naziv je OK.
Inače, blizina objekta ne bi trebala da utiče jer naručena roba svakako stiže iz centralnog magacina koji je na Autoputu za Zagreb.
 
Obrisao sam staru adresu i dodao novu, radi sada, hvala ti na trudu i informacijama.
Izgleda da su menjali onda sistem, jer nema nikakvih specijalnih znakova i slično, sve isto kao i prvog puta kad sam dodao to, bilo je to pre par godina doduše kad sam pravio nalog i od tada nisam dirao. Danas mi baš na Viber stigao i kupon za -1000 rsd na prvu kupovinu koji važi do 14.4, verovatno ću da ga iskoristim i probam uslugu.
 
Nazad
Vrh Dno