Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Da li ja nisam primetio dosad ili je od skora uvedeno placanje pouzecem (gotovina i kartica) u Maxiju za Novi Sad.
 
Tada kad sam naručio moglo je samo utorak i sreda. Kažu da više ne prolazi ali ako te ne mrzi probaj. Stavi bilo šta u korpu(4000+), ukucaj kod i onda samo menjaj dan isporuke. Ja sam na oba naloga iskoristio tako da ne mogu ni da proverim. 🤞
 
Probao sam juce, nije radio, ali sam tek kasnije video tvoju napomenu oko 06.02 , pa nisam bas razumeo o cemu se tu radi.
Nije mnogo ni vazno, rade ona dva od 500, vise me interesovalo to u vezi isporuke.
 
Probao sam sinoc i posle 06.02. ali nije prolazilo, ne moze da se primeni kod uopste. Da je u pitanju datum, prihvatio bi ga, ali bi izbacio notifikaciju da nije primenjen (dok korisnik ne koriguje datum).
 
Danas su mi dostavljali tiganj. Ladno su zvali prilikom pakovanja da provere da li sigurno imam popunjen talon i to me 2x pitala devojka da proveri. Dostavljač zamalo da zaboravi da naplati, preokupacija mu je bila da prvo proveri talon. Znači, potpuno ludilo oko nalepnica...
Inače, baš je glupo što nisu uvezali online dostavu i Maxi app. Sad imam 45 elektronskih nalepnica i 15 papirnih, i to ne mogu da iskoristim.
 
Juče je ovde više ljudi komentarisalo da ne može, ja nisam proveravao. Da li je to sigurno?
 
Danas su mi dostavljali tiganj. Ladno su zvali prilikom pakovanja da provere da li sigurno imam popunjen talon i to me 2x pitala devojka da proveri. Dostavljač zamalo da zaboravi da naplati, preokupacija mu je bila da prvo proveri talon. Znači, potpuno ludilo oko nalepnica...
Inače, baš je glupo što nisu uvezali online dostavu i Maxi app. Sad imam 45 elektronskih nalepnica i 15 papirnih, i to ne mogu da iskoristim.
Tiganj najgori od svih do sada koje sam koristio... jedino je texal bio gori
 
Tiganj najgori od svih do sada koje sam koristio... jedino je texal bio gori
Nisam još probao, doneli su ga pre 2 sata. Na oko izgleda OK. Šta je tačno problem? Dobro će mi doći iskustvo, jer ako uspem da iskombinujem nalepnice, planirao sam da uzmem najveći.
 
Pa iz nekog razloga bio je non stick prva dva koriscenja 🤷‍♂️
 
Bilo je moguce u prvoj samo, nakon toga one case, pa cinije...

Znaci vec 2 ili 3 akcije sa kuponima, kako to ne funkionise...Skoro godini dana.
 
Jel trebaju nekome 24 nalepnice da prosledim?
Zbog nenormalnog deljenja nalepnica u predhodnim akcijama sada ih opasno kontrolisu, cu sam da je i otkaza zbog toga bilo
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod ZLPV500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 4.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
Hvala Vam najlepse kod je iskoriscen danas ( bez obzira na datum Februar 4, 2024)
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod LZK500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 12.2.2024.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod QFM500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 12.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod UHQ500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 15.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Kako se u IDEA prodavnicama dobijaju markice? Da li moras da kupis neke posebne artikle ili je samo bitan iznos racuna? I koliko markica se dobija za koji iznos?
 
Jedno pitanje za moderaciju. Da li bi mogli otvoriti neku temu za razmenu vaucera, nesto slicno kao sto postoji za streaming servise?
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod ZLPV500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 18.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Nazad
Vrh Dno