Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Meni ne radi ni za jedan termin.Korpa od 4500din, koji god termin da izaberem kaze, kod vazeci ali jos nije primenjen.
Kao da ima veze sta je u korpi, ako je puno proizvoda koji su na popustu onda nece da doda i popust za kupon.
Od 17 stvari koje sam naručio, 13 je bilo na popustu.
puna cena ~4900
sa popustom~4000
sa kuponom~3000
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod LZK500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 4.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod ZLPV500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 4.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
 
Da li se narudzbina u maxi online moze platiti karticom na rate? Da li je neko tako placao?
pozdrav
 
Nisam placao nikad tako, ali mislim da moze, secam se da sam imao ponudjenu tu opciju pri placanju sa Inteza karticom. Bio je drop-down menu sa izborom broja rata.
Uostalom, probaj pa vidi, ako ti ne odgovara, odustani od placanja ako ne bude te opcije. Dok god ne ukucas auth ili SMS code, nece ti nista skinuti.
 
Još jedan IDEA kod, slabiji od ovoga gore, ali neka stoji ovde, možda nekome zatreba:

1200FF - 1200 RSD na korpu od minimalno 8000 RSD, do 6.2.
 
Vaze ova dva gore. Ja sam okačio jedan i još neko . Do 4.2
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. 🎁Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod LZK500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 4.2.2024.

Želimo ti ugodnu kupovinu! 😊

Tvoj Maxi Online
Ovo vazi
 
NGXK1000 važi i dalje, dostava OD utorka
06.02., plaća se dostava.
 
jel mogu da se kombinuju fizicke nalepnice i na aplikaciji? Za online kupovine daju fizicke nalepnice iz nekog razloga
 
To što pri on-line kupovini dobijamo od Maxi-ja samo papirne nalepnice i što se iste ne mogu kombinovati sa elektronskim, je skroz bezveze.
Papirnih imam dvadesetak, a elektronskih mi fali 9.
I još proizvoda Kuhn Rikon u mom Maxi-ju gotovo da više i nema.
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni, baš kada sam sinoć i postavio info. Verovatno se u međuvremenu nešto promenilo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240202_022819_Maxi Online.jpg
    Screenshot_20240202_022819_Maxi Online.jpg
    75.9 KB · Pregleda: 48
Nazad
Vrh Dno