Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod TWF500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 4.12.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
3300 umesto 4000. Idea je mnogo povoljnija.

Pa nešto povoljnija plus mora više da se uzme ? Jel ima neki bas povoljan kupon idea ? Pošto uzimam za slavu pa sam već poručio dva puta maxi sa ovim 500 din kuponom. Ali treba još :)
 
Pogledaj na prethodnoj strani, ali čini mi se da je važio do juče.
 
Nije, stiglo je i meni isto to danas na Viber, vazi do 04.12
Mislim ok, mozda je vazio do juce ali su produzili.
U sustini nije mnogo ni bitno sve to na kraju krajeva, probas kod i ako radi radi :D
 
Idea poslednjih par meseci ima bolju ponudu, bolje popuste i bolje cene. Posebno mi se svidela njihova linija hemije za održavanje kuće, jeftina je i solidnog kvaliteta.

Primedba je što su im mandarine bile očajnog kvaliteta (bukvalno ni za šta) i što nemaju japanske jabuke kojima je baš sad sezona.
 
Pa ako je kao ranije to je sve slicno...

ranije je idea bila za vaucere da za racun od 8500din platis 7000din.. tako je bilo ovo 1500 za 7000 kosd njih.

A dakle maxi je racun od 4000 din platis 3300din... Cak je za mrvicu i povoljniji maxi dakle a ne moras mnogo da kupis odjednom ko ne pravi velike racune
ps. naravno nemam pojma o razlika u ceni obe radnje.. Ali vauceri prakticno isti...
 
Ne znam da li je bio, SUPERNOV za 500 din do kraja meseca, IDEA.
 
Da li je neko viđao u nekom trgovinskom lancu nešto šta služi za čaj (od inoksa u obliku jajeta)? Unutra sipaš čaj i potopiš ga u vodu. Ranije je toga bilo u Idei, sada ne mogu da nađem, niti znam kako se tačno to zove i šta da kucam u pretrazi.
 
Ne znam kako se zove, mozda čajnik, imas sigurno u Ikea, znam dabje keva tamo uzimala.
 
Da li je neko viđao u nekom trgovinskom lancu nešto šta služi za čaj (od inoksa u obliku jajeta)? Unutra sipaš čaj i potopiš ga u vodu. Ranije je toga bilo u Idei, sada ne mogu da nađem, niti znam kako se tačno to zove i šta da kucam u pretrazi.

Mozes na forumu da nadjes i vaucer za 70% na tu cenu bez problema. isplati se ako ces uzeti vise ili jos neku sitnicu. Ako uzmes nesto od prodavca sa besplatnom dostavom onda ce i ovaj predmet imati besplatnu dostavu.
 
Ti filteri nisu bas prakticni, bar meni, sto se tice sipanja caja, treba da nenostane nesto na ivici da bibse lepo zatvrio i td... Taj cajnik je najjelegantnije resenje.
 
Kad vec kolega linkova Ananas,imas tamo i taj sto hoces, dobra cena skorz + besplatna dostava i veci i jeftiniji od Ikeinog 999din/600ml naspram 719din/900ml
 
Kad vec kolega linkova Ananas,imas tamo i taj sto hoces, dobra cena skorz + besplatna dostava i veci i jeftiniji od Ikeinog 999din/600ml naspram 719din/900ml


Hvala🍀

Nažalost, nemam Mastercard karticu i nisam se uklopila u te akcije na Ananasu.

Ovo jaje od inoksa mi deluje super praktično. Nadam se da će imati to u ponudi Maxi i Idea jer generalno treba svakom domaćinstvu. Važno je samo da je inox, da nije neka plastika.
Kad vec kolega linkova Ananas,imas tamo i taj sto hoces, dobra cena skorz + besplatna dostava i veci i jeftiniji od Ikeinog 999din/600ml naspram 719din/900ml


Ovo je isto ok, samo imamo već stakleni ketler, pa mislim da bi jaje od inoksa bilo najpraktičnije.
Ti filteri nisu bas prakticni, bar meni, sto se tice sipanja caja, treba da nenostane nesto na ivici da bibse lepo zatvrio i td... Taj cajnik je najjelegantnije resenje.


Meni deluje da to inox jaje nije loše. Sipaš čaj u njega i zatvoriš ga, to je to.
 
To inox jaje imas u Metalcevim prodavnicama, tamo sam uzimao, ima vise varijanti.
A sigurno ima i u Jumbu.
 
Kad vec kolega linkova Ananas,imas tamo i taj sto hoces, dobra cena skorz + besplatna dostava i veci i jeftiniji od Ikeinog 999din/600ml naspram 719din/900ml
U pravu si.

Sad sam čitala recenzije koje se odnose na to inox jaje. Neki se žale da ne može da se otvori, neki da ne može da se zatvori, neki da čaj ako je sitniji ipak prolazi kroz rupice...

Izgleda da je cajnik sa infuzerom ipak najbolje rešenje.
 
Znam sta ti pricam, uzimao sam tih inox jaja par varijanti...
 
Poslednja izmena:
Ima li smisla ta zakuska ako si je probao (je l' ljuta kako treba)? Video je, ali nikad uzimao nisam.
 
Nisam ni ja ali sam narucio dve pa cu videti sutra, jeste da je uzimam na nevidjeno ali iskreno nisam ni znao za to da postoji, volim ljuto pa kapiram da sigurno nije lose, a pritom dobar popust.
btw hiljadarka kupon kaze da je primenjen ali nije aktivan, a racun preko 5k, pogledam da sam zakasnio jedan dan, ali dobro, 100 dinara razlika zapravo u odnosu na 500
 
Maxi ima tu foru neki put, da ubacis u korpu i narucis nesto sa popustom, onda ti sutradan spakuju sve to i primetis da je racun veci nego prilikom narucivanja, detaljnim pregledom u cemu je fora uvidis da je jedan proizvod van akcije, naravno ti uzeo vise komada (u pcelicama bio taj proizvod juce, dakle 50% popust), iz nekog razloga vise nije u pcelicama danas i nema nikakvog popusta i pod punom cenom je. To nije u redu po meni, izbaci ga onda skroz iz porudzbine ili me okreni telefonom, mislim ok mogu i ja njih da zovem ali nije u redu ...
 
Meni se to nikad nije desilo do sad, jednostavno bih odbio da primim porudžbinu. Ako su ti poslali potvrdu porudžbine sa nekom (sniženom) cenom onda bi morali toliko da ti naplate...
 
Nazad
Vrh Dno