Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Supruga u moj maxi aplikaciji ima neke personalizovane akcije, e sad pitanje je da li moze nekako da moj maxi spoji sa maxi online kako bi te proizvode narucila online da ne mora da ide do prodavnice?
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za isporuku u periodu 18.11. -19.11. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot u periodu 18.11. - 19.11, unesi promo kod BWPL500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za isporuku u periodu 18.11. -19.11. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot u periodu 18.11. - 19.11, unesi promo kod BWPL500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Zna li neko da mi kaže kakav je k plus Idein ajvar u odnosu na premia ajvar u maxi-ju?
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da mi kaže kakav je k plus Idein ajvar u odnosu na premia ajvar u maxi-ju?
 
Da, ne vredi tu oslanjati se na druga misljenja, do tebe zavisi.
btw nisam probao Idein ali imam jednu teglu Ljutenice Maxijeve i pojedem povremeno, meni uopste nije lose mada kapiram da je recimo onaj iz "bakine kuhinje" bolji :D
Ali zato i 2x 3x skuplji
 
[/QUOTE="whose, post: 7027329, member: 71051"]
Idea ima 2. Bolji i losiji ali nisu ni blizu nekom dobrom domacem
[/QUOTE]

Koji je od ta dva bolji?

Meni je Maxi Premia ljuti ajvar sasvim Ok.
 
Bolji i skuplji je bolji. K-plus makedonski.

Ako je Premia ok, onda je bilo sta sto uzmes, ok.
 
Maxi ne radi dostavu japanskih jabuka, a baš šteta jer im je sada sezona.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod FDP500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.11.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod NMTW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.11.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod FDP500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 3.12.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod TWF500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 3.12.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Uhvatih na tv-u sinoć neku reklamu iz Maksija za Pampers pelene, neka veća pakovanja po 2000, danas u radnji nema, na sajtu nema...

Lažno reklamiranje :)
 
Ne propustite neverovatnu ponudu za kraj novembra !
Maxi online te nagradjuje sa 1000 rsd popusta za isporuke u periodu 28.11-30.11 !!!
Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot za dostavu u periodu 28.11. - 30.11, unesi promo kod LWON1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Požuri, ponuda važi dok se slotovi ne popune.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Ne propustite neverovatnu ponudu za kraj novembra !
Maxi online te nagradjuje sa 1000 rsd popusta za isporuke u periodu 28.11-30.11 !!!
Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot za dostavu u periodu 28.11. - 30.11, unesi promo kod LWON1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 4000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Požuri, ponuda važi dok se slotovi ne popune.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Vratili hiljadarku ali podigli prag.
 
Nazad
Vrh Dno