Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Komentari Vam nisu na mestu uopšte pogotovo izbor reči kao što je "djubre" i ova tema nije kvalitet mleka i sl.
Kada bude potražnje biće verovatno i više tih mlekomata.
 
Naručio iz Idee ovaj put, ajde da probam, kad uporedo isto i iz Maxija. Razlika u ceni 1292 dinara za iste stvari. Kad aktiviram vaučer kod obe prodavnice maxi 500, kod Idee 1000, dodje mi razlika 1792 što nije malo na porudzbinu od 5000.
 
Naručio iz Idee ovaj put, ajde da probam, kad uporedo isto i iz Maxija. Razlika u ceni 1292 dinara za iste stvari. Kad aktiviram vaučer kod obe prodavnice maxi 500, kod Idee 1000, dodje mi razlika 1792 što nije malo na porudzbinu od 5000.
Napisi malo detaljnije ako mozes. Razlika na cijoj strani? Koji proizvodi?
 
Granice su nekad bile predivan jogurt dok su otkupljivali mleko od seljaka (pre 10 g). Sad koriste mleko sa Farme i to je obično đubre.
Zar dva ministra u reklami za niže cene koje je Bog obezbedio, ne uzimaju iz frižidera upravo Granice? 👍🏼😁
 
Naručio iz Idee ovaj put, ajde da probam, kad uporedo isto i iz Maxija. Razlika u ceni 1292 dinara za iste stvari. Kad aktiviram vaučer kod obe prodavnice maxi 500, kod Idee 1000, dodje mi razlika 1792 što nije malo na porudzbinu od 5000.
Koji voucher za ideu si koristio?
 
Da li ima aktuelnoh kodova za maxi i ideu?
Vrtim u nazad i nadjem diskusiju o mleku i sl, ali ne koji su vazeci kodovi
 
Pre 2 dana sam iskoristio za Maxi - QW500, možda i dalje radi.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
WW500 do 7.11. Popust 500 i besplatna dostava za korpe 3000+
 
Ne znam kako to nekima Idea jeftnija meni uvek Maxi. Evo sad sam sam uzeo pogledam 2 cene sto naravno nije reper ali te namernice cesto uzimam. Thomy majonez XL i C senf XL. U Idea skuplji za maltene 20%. I zasto je MAXI online bolji. Sa kuponom od 500 na 3000rsd. Recimo u 90% slucajeva kupujem artikle na popustu. Sa 3000din kod Maxi mogu cesce da narucim nego sa 5000 kod Idea. I kad cesce narcujete mozete cesce i naici na akcije proizvoda koje koristite. Nisam ni od onih koji mozda preferiraju samo jednog proizvodjaca pa npr piju samo kravica jogurt. Cesto kupim preko online Maxi i jogurt i to onaj koji je na akciji a skoro uvek ima neki.
 
Za cene zavisi ko sta kupuje i da li kupujemo kad su na akciji. I onda dal je na akciji samo kod jednog ili kod oba prodavca...
 
Kako su krenuli svi sa akcijama, Maxi sada baš zaostaje, ni ova pčelica nije dobra ponuda proizvoda.
 
Ima nešto što je ok, ali ima i preterivanja i to baš. Mešano meso 450 grama, 600 dinara pa kao pčelica itd.
 
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod QW500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD!
Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 5.11.2023. do kraja dana.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Poklanjamo vam 1000 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod poklon vaučera: ONLINE1000IDEA
Vaučer od 1000 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 6000 RSD ili više do 23.11.2023.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa besplatnom kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online
 
Da li ste znali da su pčelice donele sniženja do 50%, a da ti Maxi Online donosi sve na kućnu adresu i POKLANJA 500RSD popusta i BESPLATNU dostavu? Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod NMTW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna! Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 15.11.2023.

Ponuda koju ne smeš da propustiš!

Tvoj Maxi online
 
Da li ste znali da su pčelice donele sniženja do 50%, a da ti Maxi Online donosi sve na kućnu adresu i POKLANJA 500RSD popusta i BESPLATNU dostavu? Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod FDP500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna! Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 19.11.2023.

Ponuda koju ne smeš da propustiš!

Tvoj Maxi online
 
Poklanjamo vam 1600 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod poklon vaučera: ONLINE1600IDEA
Vaučer od 1600 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 10000 RSD ili više do 27.11.2023.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa besplatnom kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online
 
Poklanjamo vam 1500 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod poklon vaučera: ONLINE1500IDEA
Vaučer od 1500 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 7000 RSD ili više do 27.11.2023.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa besplatnom kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online.
 
Poklanjamo vam 1200 RSD za kupovinu u IDEA online prodavnici! 🥳📲
Kod poklon vaučera: ONLINE1200IDEA
Vaučer od 1200 RSD možete iskoristiti pri kupovini od 8000 RSD ili više do 27.11.2023.
Pravo učestvovanja u ovoj aktivnosti imaju isključivo korisnici obavešteni putem Viber ili SMS poruke, samo za online kupovinu sa besplatnom kućnom dostavom u Beogradu i Novom Sadu.
Vaša IDEA online
 
Nazad
Vrh Dno