Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod NLMM500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.9.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod WW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.9.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Sve pohvale za Ideu. Dostavljač normalan, brz, ljubazan, ne dolazi više onaj masni štrokavi sa bradom koji redovno potkrada kupce.

Ako mi verujete, godinu dana skoro nismo naručivali ništa iz Idee jer nam je taj dostavljač bio odvratan. Stalno isti.

Maxi stalno rotira dostavljače, to je super.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za isporuku u periodu 23.9 -24.9. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot u periodu 23.9 - 24.9., unesi promo kod WRP500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Vrlo zanimljivo IDEA nije postavila na online artikle iz akcije super Subota koliko mi se cini ovo je prvi put da nisu postavili artikle koji su na akciji od pocetka kada je u pitanju super Sreda i super Subota

Vrlo zanimljivo IDEA nije postavila na online artikle iz akcije super Subota koliko mi se cini ovo je prvi put da nisu postavili artikle koji su na akciji od pocetka kada je u pitanju super Sreda i super Subota
Upravo postavljeni
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod WW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 01.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
napravio sam uporednu porudzbinu sa maxija i idea sa istim artiklima
idea je bila povoljnija 800din bez ikakvih kupona i onda plus 1500din manje sa kuponom
Ali pretraga na idea sajtu je uzasna, preporucujem da napravis listu odmah da bi postedeo zivce za svaku narednu kupovinu
 
Jesu li ti isti artikli u Idei bili na popustu ?
Ako nisu, daj neki primer za jedan artikal, bas me zanima.
 
pa evo sad gledam i deluje mi da jesu bili na popustu u idei
tako da ajd da kazem da su se potrefili popusti sa onim sto najcesce uzimam pa je zato i bila ta inicijalna razlika od ~800din
meni je to vise bio kao fun fact jer inace to ne radim da poredim cene izmedju idea i maxi nego sam do sad samo po defaultu porucivao iz maksija
al eto kad se ima vremena nije zgoreg proveriti
 
Jesu li ti isti artikli u Idei bili na popustu ?
Ako nisu, daj neki primer za jedan artikal, bas me zanima.
Eva sardina sa popustom bude oko 120 RSD. Vlažne maramice za održavanje kuće dax su oko 119, top.

Flaširana voda ledena i je 39 RSD, soda bikarbona u velikim pakovanjima prilično jeftinija nego u Maxiju...
Barila testenina oko 100 RSD, ne znam da li je još uvek ista cena...

Pre su imali odličnu mineralnu vodu Karađorđe po super povoljnoj ceni, sad je više nema na stanju.

Perfex salvete u pakovanjima od 100 komada, čini mi se da cena izađe oko 60 70 RSD.
 
pa evo sad gledam i deluje mi da jesu bili na popustu u idei
tako da ajd da kazem da su se potrefili popusti sa onim sto najcesce uzimam pa je zato i bila ta inicijalna razlika od ~800din
meni je to vise bio kao fun fact jer inace to ne radim da poredim cene izmedju idea i maxi nego sam do sad samo po defaultu porucivao iz maksija
al eto kad se ima vremena nije zgoreg proveriti
Jeste, Idea generalno nesto jeftinija mozda. Ne znam za druge, gledam da uvek kupim stvari na popustu i sa kupnom sto onda u proseku ipak izadje solidno povoljno u Maxiju.
Pricamo o online. Kupim 2-3x mesecno i vise mi odgovara ovaj Maxijeva logika 3000din - kupon. Kad se potrefi dobar (ne lazni popust) i kupon, cena ume da bude bas povoljna.
 
Do kraja meseca ima SUPERSEP kod sa 500 RSD popusta. U korpi treba da bude minimalno 4000 RSD pre primene koda.
 
Da li još uvek radi kod 1000digitalk?

Ili neki drugi za ideu od 1.000 RSD?
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod RQS500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 8.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod WRL500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 8.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Ovaj je bio ali koliko vidi produzili su do danas.

Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod WW500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a uz to dobijaš i besplatnu dostavu! Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 1.10.2023. do kraja dana.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Ovaj je bio ali koliko vidi produzili su do danas.

Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod WW500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a uz to dobijaš i besplatnu dostavu! Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 1.10.2023. do kraja dana.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
Slučajno probah WW1000 i prošao je.
Ne znam do kada traje i postarina nije free ali opet bolje nego ovaj od 500 😀
 
RQS500 do 10.10.2023.
MAXI
 
1000digitalk?
 
Nazad
Vrh Dno