Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Znaci produzili su period vazenja za taj poslednji 1000 vaucer. (y)
 
To rade cesto u zadnje vreme, a to nije dobro ako koristis cesto kupone, jer je vec iskoriscen.
 
Pravo je vreme za tvoju narednu online kupovinu jer ti poklanjamo promo kod sa 1000 RSD popusta! Unesi promo kod DPT1000 prilikom poručivanja do 30.7.2023. i tvoj račun će biti umanjen za 1000 RSD!
Popust se ostvaruje na korpe iznad 5000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
To su oni što su i ranije bili, samo "ažurirani". Nije prvi put 5k kupon.
 
Poslednja izmena:
Prvi put da vidim 5k, ne znam ni cime bih stigo do te cifre kad nemam tablete za masinu i maslinovo :D
 
Porodice sa 3-4-5 clanova to brzo ispune. Nije sjajno ali je i to bolje nego nista... Kome treba.. Sto je kupon losiji manje ljudi ga koristi svakako
 
Pa skoro svi koji koriste imaju par naloga :D meni jedan i pro forme na firmu :)
Tj jedan po browseru jer me mrzi da se logujem :)
 
Porodice sa 3-4-5 clanova to brzo ispune. Nije sjajno ali je i to bolje nego nista... Kome treba.. Sto je kupon losiji manje ljudi ga koristi svakako
Cini mi se da tim kuponom samo zele da te "navuku" da koristis onaj od 500din...sto njima odgovara, jer je jelte gori od onog od 1000-300........Potrosac se navikava na 500..kasnije ce u nekom momentu i taj od 500 da se nekako obezvredi i akcija ti postaje da imas samo besplatnu dostavu. Kad se priviknes i na to, posle ces placati 100 dinara da ti donesu nesto sto je na "laznoj akciji"...
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod WWTX500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 27.7.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Ja sam zvao i zalio se, doneli sutra vec. Ali retko se desi da me zaborave za promociju.
 
Nesto slicno kao i one Cedevite sto su bile, sve kompanije slicne proizvode izbacuju. To i jeste obojena voda, jeftino za proizvodnju, a mogu da naplate oko 100 dinara. Sokovi su postali preskupi za prosecnog kupca, pa se kompanije dovijaju sta da ponude.
 
Poklonu se u zube ne gleda :)
Vise imam problem sa cepovima na tim bocama nego samom sadrzaju u njima.

btw ono sto me nervira kod Maxija je da ima par proizvoda koji su u ponudi, nikakav problem da se stave u korpu i da se naruce, ali obavezno (do sada barem vec unazad nekoliko meseci) ispadnu kao nedostupni i nudi se zamena ili odustanak od tih proizvoda. Nesto ne verujem da planu kao alva, u pitanju je hemija uglavnom, stickovi, gelovi za tus. i slicno.
Mada palo mi na pamet mogucnost manipulacije ali nisam probao to niti me zanima to da radim, verovatno ne bi ni uspelo na vecim kolicinama, dakle kada se odustane od proizvoda a ne zeli se zamena, racun se umanji za iznos tog proizvoda, ali popusti ostaju iako padnu ispod limita, dakle teoretski ja bih mogao da uzmem 5 tih proizvoda recimo i namaknem ceh na primera radi 4000 dinara, onda uzmem nesto bilo sta za recimo 1200 dinara, iskoristim kupon i platim to 200 dinara zapravo kada se oduzmu nedostupni proizvodi, iako je u startu to 5200 dinara + 300 isporuka (ili 200) ali znajuci unapred da su sanse da tog proizvoda nema 99%, sve to ostalo sto je naruceno ispadne 500 dinara (umesto 1500)
Naravno, to ako nemas ideju sta bi da uzmes kako bi prekoracio limit da bi se mogao iskoristiti kupon.

Kako god, malo je bezveze da toliko dugo imaju neke proizvode u ponudi a da ih zapravo nema kad se naruce. Ne kapiram u cemu je fora tu.
 
Situacija sa danasnjem porudzbinom.

Stigla porudzbina trebala da ispadne oko 2500, dolazi dostavljac kod roditelja i racun im oko 3000. U medjuvremenu tj danas je akcija tog proizvoda prestala da vazi...i zato je cena uvecena, kazem im da odbiju posiljku i pozovem call centar. Javise mi da ce se kuriri vratiti u najkracem mogucem roku, i dalje ih nema, a ovo je bilo u 8:00
 
Neverovatno, nemaju više ni jedan slobodan termin za dostavu ni za 22 ni za 23 jul. Kako je to moguće?
 
Vikend.
U četvrtak kad sam naručio za petak, bili su svi raspoloživi.
 
Zna li neko da mi kaže da li Maxi prodaje Zaječarsko pivo 0,33 u staklenoj ambalaži? Da li se ova ambalaža vraća ili ne?

Da li je bolja opcija pivo u staklenoj ambalaži ili u limenci?
 
Koliko je meni poznato, najgori alkohol se puni u plastici, limenci, staklenoj ambalazi i na kraju u burad (točeno) gde ide najbolje pivo :D ali po mom licnom iskustvu (u zavisnosti od piva) nekad mi je bolja limenka, a nekad staklena ambalaza. Naravno, sve ima svoje od puta od fabrike do tebe, na kojoj je temperaturi bilo pivo, da li je bilo izlozeno direktnoj suncevoj svetlosti itd...
 
Nazad
Vrh Dno