Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Verovatno nisu loše, ali računaj na to da su on-ear, za razliku od over-ear koje smo do sada navodili. A vidim neki kažu da im nisu baš udobne, što ne mora da znači da će svima smetati ali..
 
Sta mislite da li je ok varijanta Yamaha HPH-50 za 42 eura?
Iako su mozda, Ok sto je upitno jer skoro nikog ne verujem da ima na forumu sa njima. Ja ipak mislim da je bolje da se drzis proverenijih, izbora koje smo naveli na prosloj strani. + On Ear nikad ne mogu biti tolko udobne ko dobre,
over ear sluske samim dizajnom.

E sad ti vidi ako mozes da probas negde neke od sluski, iz predloga to bi ti bilo najbolje. Npr Roland planet kod nas u BG mozes da probavas koje god oces modele, a verujem da je tako i u Crnoj Gori.

Po meni Isk/Roland/Presonus ,oni modeli spominjani, to ti je najisplativije a i vrlo verovatno ce imati verodostojniji zvuk od Yamahe a to ti je bio uslov jelte.
 
Iako su mozda, Ok sto je upitno jer skoro nikog ne verujem da ima na forumu sa njima. Ja ipak mislim da je bolje da se drzis proverenijih, izbora koje smo naveli na prosloj strani. + On Ear nikad ne mogu biti tolko udobne ko dobre,
over ear sluske samim dizajnom.

E sad ti vidi ako mozes da probas negde neke od sluski, iz predloga to bi ti bilo najbolje. Npr Roland planet kod nas u BG mozes da probavas koje god oces modele, a verujem da je tako i u Crnoj Gori.

Po meni Isk/Roland/Presonus ,oni modeli spominjani, to ti je najisplativije a i vrlo verovatno ce imati verodostojniji zvuk od Yamahe a to ti je bio uslov jelte.
Onda ce vjerovatno da bude Roland RH-5. Cekam odgovor od njih da li imaju na stanju, pa se mogu i zaletjeti do Budve da ih poslusam
 
Nemaju na stanju Roland, narucio sam iz Beograda iSK HF-2010. Nadam se da ce mlada klavijaturistkinja biti zadovoljna😏
Jos jednom, hvala vam na savjetima!
 
Nisam očekivao da je ovaj sajt testirao te Roland, ali ipak jeste: https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/roland/rh-5/

Iskreno, ja ih nikada ne bih kupio. Znam da je mnogima teško da prihvate da neke Roland, Yamaha, JBL, Panasonic, Sony slušalice ne vredi kupiti, jer ''težina'' tih brendova i dalje asocira na kvalitet zvuka, ali realnost je da u često prodaju krš slušalice, posebno u ovoj cenovnoj klasi.
Nemaju na stanju Roland, narucio sam iz Beograda iSK HF-2010. Nadam se da ce mlada klavijaturistkinja biti zadovoljna😏
Jos jednom, hvala vam na savjetima!
Utoliko bolje, iSK su svakako bolji izbor - udobnije su, kvalitetnije izrađene, i zvuk je odličan za tu cenovnu klasu. Srednji tonovi su malo povučeniji od Superlux HD668b i HD7, ali svakako su dosta bolje slušalice od pomenutih Roland.
 
Nazad
Vrh Dno