Šta je novo?

Najavljeno novo ubrzanje?

da a mene sa sezama ni danas ne zovu da dođem po opremu, btw sezamov net mi još radi. sreća pa imam taj stari modem, riknuo bih bez neta dosad
 
Pitam se sta je vama ljudi sto pljujete telekom za ovu akciju. Prvi put od uvodjenja broadband-a urade nesto pozitivno i pljujete ih...
 
Pitam se sta je vama ljudi sto pljujete telekom za ovu akciju. Prvi put od uvodjenja broadband-a urade nesto pozitivno i pljujete ih...

Ja licno ih pljujem zato sto je ovo trebalo da bude minimalni paket jos odavno i to za sve nas a ne samo za pojedine, a tu je i pitanje cene i kvaliteta ovoga sto imamo sada itd. Mogu jos da nabrajam al' me mrzi.
 
Ja licno ih pljujem zato sto je ovo trebalo da bude minimalni paket jos odavno i to za sve nas a ne samo za pojedine, a tu je i pitanje cene i kvaliteta ovoga sto imamo sada itd. Mogu jos da nabrajam al' me mrzi.
Pa OK, ali ja mislim da je ovo zapravo najava onoga sto ce i drugi uskoro moci da dobiju za slicne pare... meni odgovara uz 3 meseca gratis cena za prvu godinu je sasvim pristojna, a kad istekne ugovor bice druga promocija kod nekoga...
 
Pa OK, ali ja mislim da je ovo zapravo najava onoga sto ce i drugi uskoro moci da dobiju za slicne pare... meni odgovara uz 3 meseca gratis cena za prvu godinu je sasvim pristojna, a kad istekne ugovor bice druga promocija kod nekoga...

ok mare a kada ce to biti i za nas ostale? jel ti znas ono kada je ciga ucio konja da nejede? pa je bilo ja ga taman naucio da nejede a on crko! jel i mi treba da cekamo ovo povecanje godinu dana i vise da bi se reklo eto dobili ste povecanje a dotle ce sbb i ostali da uvedu sasvim nove pakete i opet gdesmo tusmo opet na pocetku na dnu! mesto da telekom kao vodeci u srbiji da da pakete od kojih ce se svima zavrti u glavi pa makar i na svoju stetu ali kasnije bi se to sve isplatilo sto su na pocetku igubili ali ne zinulo im dupe za pare pa ih za korisnike savim zabole!

a te akcije sto daju sta vrede kada oni u roku mesec dva dana izbace dve tri akcije i sta to vredi nekome ko je proslog meseca podpisao ugovor na godinu dana samo da se nervira i pati sto nije sacekao malo pa bi za manje para imao vise!
 
Nego, za ovu akciju: da li mora student licno da potpise ugovor, ili samo treba indeks?
 
ok mare a kada ce to biti i za nas ostale? jel ti znas ono kada je ciga ucio konja da nejede? pa je bilo ja ga taman naucio da nejede a on crko! jel i mi treba da cekamo ovo povecanje godinu dana i vise da bi se reklo eto dobili ste povecanje a dotle ce sbb i ostali da uvedu sasvim nove pakete i opet gdesmo tusmo opet na pocetku na dnu! mesto da telekom kao vodeci u srbiji da da pakete od kojih ce se svima zavrti u glavi pa makar i na svoju stetu ali kasnije bi se to sve isplatilo sto su na pocetku igubili ali ne zinulo im dupe za pare pa ih za korisnike savim zabole!

a te akcije sto daju sta vrede kada oni u roku mesec dva dana izbace dve tri akcije i sta to vredi nekome ko je proslog meseca podpisao ugovor na godinu dana samo da se nervira i pati sto nije sacekao malo pa bi za manje para imao vise!

Potpuno si u pravu, zabole njih za korisnike i za nivo usluga koje pruzaju, lako im je, može im se, jer ima toliko mnogo korisnika koji cekaju na adsl, pa zato ne zaziru od pljuvanja po njih od aktuelnih korisnika, i briga ih ako ce 1000 korisnika da izgube kad na adsl cekaju 10000 drugih
 
Bolje da su dali narkomanima i prostitutkama brzi net 4x za iste pare nego studentima jer nebi bilo zloupotreba. Studenata ima kolko oces koji ne studiraju. A narkoman je narkoman - uvek i nema zloupotrebe.
 
ali narkoman ima važnijih stvari u životu od ADSL-a, ne bi im on plaćao račune, sva sredstva mora da uloži na nešto drugo :D . tako da je ipak dobro smišljena kampanja
ja sam student još 2 meseca, 2 ispita su mi još ostala i sve polažem u roku. ovo mi je prvi put za vreme studija da me neko nije pitao: "kakav si student?", već direktna korist od samog studiranja.
još samo da mi jave telekomovci da dođem po opremu pi*ka im njiova :D, ne mogu više da dočekam.
 
Poslednja izmena:
ali narkoman ima važnijih stvari u životu od ADSL-a, ne bi im on plaćao račune, sva sredstva mora da uloži na nešto drugo :D . tako da je ipak dobro smišljena kampanja
ja sam student još 2 meseca, 2 ispita su mi još ostala i sve polažem u roku. ovo mi je prvi put za vreme studija da me neko nije pitao: "kakav si student?", već direktna korist od samog studiranja.
još samo da mi jave telekomovci da dođem po opremu pi*ka im njiova :D, ne mogu više da dočekam.
Nista licno, ali ako je ovo direktna korist od studiranja ... hebali smo jeza sa takvom motivacijom za studiranje. :D
 
ali narkoman ima važnijih stvari u životu od ADSL-a, ne bi im on plaćao račune, sva sredstva mora da uloži na nešto drugo :D . tako da je ipak dobro smišljena kampanja
ja sam student još 2 meseca, 2 ispita su mi još ostala i sve polažem u roku. ovo mi je prvi put za vreme studija da me neko nije pitao: "kakav si student?", već direktna korist od samog studiranja.
još samo da mi jave telekomovci da dođem po opremu pi*ka im njiova :D, ne mogu više da dočekam.

Podrzavam u potpunosti, jos malo sam i ja student pa daj da iskoristim tu mogucnost, kad ni jedan drugi net osim ADSL ne mogu da imam
 
@dekius
hm pa i to što kažeš, ovo te tera da budeš večni student :D
 
Ova akcija je direktna uvreda za one ostale koji nisu studenti...Neki ce imati 4 puta brze a neki ne.Tu se prave ozbiljne diskriminacije korisnika..Ili svima isto ili neka ne pokrecu takve *****ne akcije..
 
Akcije su generalno stvar koju prezirem. To samo znači da inicijalna ponuda nije dovoljno dobra i onda traže način da na veštački način privuku mušterije.
 
da mi je znati samo sto se niko nije bunio kada su uvedeni 3G net paketi za studente po duplo manjim cenama?
cccccc...
 
nije ni to nikakav razlog
nisu svi u toku sa ovom ponudom i procenat studenata koji ce je iskoristiti do 30.6. sigurno nece biti veliki
 
Ne znam da li je i kod ostalih ali je meni upload povecan na 512 k. Inace imam paket Click 1. Download je i dalje standardnih 1 Mb.
Mada sam se prijavio za IPTV pre 15-tak dana. Ne znam da li ima neke veze sa tim.


 
Ima veze sa IPTV. Pogledaj u podešavanjima routera, videćeš da ti je povećana brzina na liniji.
 
U pravu si. Samo sto download nisu povecali kao sto pise :D:D:D.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    38.6 KB · Pregleda: 126
Da, download je ostao ograničen preko pppoe konekcije.
 
Evo i brace Bugara:
http://www.net1.bg/packets/types/
Ili u kratkim crtama: Paket 1.3 obuhvata 5 Mbit/1Mbit interneta, lokalnog interneta 15Mbit/7,5Mbit i 80 kablovskih programa. Bez ugovora to kosta oko 19 evra mesecno, a sa ugovorom na godinu dana oko 14 evra. Uzgred, Prikljucenje se ne placa, nema ogranicenja u kolicini prenetih podataka i dobija se staticka IP adresa.
Mogu samo da se prekstim sa obe ruke.
 
Pa kad kod nas nece niko da kopa kanale za optiku :smash: :d
 
U jbt, ja bih kopao do Kine za one rumunske ponude :d
 
dobrovoljno se javljam da kopam samo da uvedu ovakav net i cene. :-devil-: Ajde da organizujemo radne akcije nije ih bilo odavno :test:
Kopao bi ti :D. Samo sto ce umesto tebe da kopa privatna firma a ne radnici Telekoma. Sva sreca pa je ugovor vrlo "povoljan" po Telekom.
 
Nazad
Vrh Dno