Šta je novo?

Najave filmova i serija

Obrati paznju samo na grlo kako šklopoće, kakav talenat...

Pa to ti i kazem- koji talenat... Kobaje samo demo show kako dobila posao... :D

Krvav je to lebac... :d

Too much teeth Olivia... :S:

Edit

Ako sam dobro video i Yvonne Strahovski dobila gazu u Predatoru 2...
 
Poslednja izmena:
Očigledno su ih okupili najedno, i samo škljocnuli fotku.
To je sa probe kostima pocetkom godine, vidis kako su svi cisti i lepi :D. Letos su zavrsili snimanje. Prica se donekle zna.
Ovaj u sredini je neki komando (bas lici) koji je izvalio predatora i okuplja bivse saborce da se gone. Ovaj klinjo mu je tardi sin koji je vec imao kontakt s predatorima (a predator jelte nece maloumno dete odere) Olivija je... jbga moraju neku zensku da stave. Bice vise predatora, navodno i jedan zenski.
 
^ eto i sada modovi moraju da osvestaju temu jer si uneredio spojlerom... :d

U svakom slucaju dobismo Dizni verziju Predatora, yay... (eno ga i onaj lik Key iz Key & Peele skroz desno, tek mi je sada proradio kliker, tragedija)


Mene samo interesuje moze li klinjo sa onolkim usima da poleti poput Petra Pana?! :)
Koja je sledece sci-fi fransiza spremna da se unisti sa PG13 rejtingom?


Ono kada ocekujes da ne moze gore smece od AvP-a, ali Holivud je tu da nadmasi sebe...
 
Poslednja izmena:
Zašto je tragedija? Key je odličan.
 
Jeste... U Key & Peele... Comedy Central sam palio samo zbog njih... :)

Mada mogli su i Peele-a da ubace... Mislim da smo samo jednom videli Predatora kako se smeje...
 
Poslednja izmena:
Ala ste preterali sa hejtom i raspravom oko jedne slike. Ajde kad izadje trejler pa onda sudite, mada ni trejler nije skroz merodavan, a kamoli jedna slika :/
 
Kakve remakeove snimaju ni postava expandables-a ne bi ulivala poverenje.
 
Expandables? To neka parodija sa debelima?
 
Ma znas oni na naduvavanje, švarci, stalone, statam...
 
Neki bi rekli da su ga odavno izduvali.... Sada su samo potrosna roba...

Pun intended
 
Malo čačkao na IMDB malu Hannah John-Kamen iz Play Test epizode Black Mirror-a i naleteh na ovo, glupo da vam kačim trailer kada ih ja ne gledam :)

Ready Player One

When the creator of a virtual reality world called the OASIS dies, he releases a video in which he challenges all OASIS users to find his Easter Egg, which will give the finder his fortune. Wade Watts finds the first clue and starts a race for the Egg.

Ready_Player_One_%28film%29.png


florian-de-gesincourt-degesart-sk0010-playerone-j-deges1500-702x336.jpg
 
Čudi me da glavni lik u novom predatoeu nije žena

@Yojinbo
Nisu skrcali (za sada) Back To The Future franšizu

Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
^
U pravu si. Cak je i Zemekis rekao da nece da dozvoli da odrade reboot dokle god je on ziv.

Ali cemo zato da dobijemo zenskog predatora (kako se suska). Btw jedan serijal stripova (koji nije krs i skroz je ok) prati curu (Machiko Noguchi) u glavnoj roli na obuci kod Predatora (posle "manjeg ekscesa" na jednoj koloniji sa Alienima)- gde ujedno pokazuju kako funkcionise njihov svet i hijerarhija...

Radije bih gledao to nego ovu paintball pencil pusher ekipu...



@emaremare

Procitaj knjigu (Ready Player One - ili kako su je kod nas preveli-> Prvi igrac na potezu) ako imas vremena, odlicna je. ;)
 
Poslednja izmena:
Moram da pocnem vise da citam, sad sam na Valisu od Dika. Slatka umobolija :D
 
Ja trenutno na Mitch Rapp serijalu od Vince Flynna a vidim da su već izbacili prvi film iz te serije (American Assassin)

@Yojinbo

Ženski predator? God damn feminazis
 
Da, feminazis jer se Predatori razmnožavaju gej seksom.
 
Da, feminazis jer se Predatori razmnožavaju gej seksom.

^Sta ti decko gledas na discovery...ovaj xxx sajtovima?! :)

Inace Turbo Kid je jedna od onih guilty pleasure (dafaq did I just watch?!) thrash filmova... Tako da cu da bacim i ovaj od fain2daniela na listu jer je radio isti covek.

Onaj sa sci-fi sa Natalie Porter deluje obecavajuce.
 
Poslednja izmena:
^Nemoj(mo) suditi o filmu samo na osnovu postera...
 
Taman posla...

Mogli su i Bayu da daju da rezira Predatora... Kad je bal...
 
Ne, nego su sva 3-4 trailera spojena u jedan video.
 
Ako Dizni kupi 21st Century Fox eto mega Super Heroj crossovera...
 
Najs! Lore o Middle earth je fantastičan i verujem da će nešto dobro napraviti. Imaju bukvalno neograničeno mnogo novca na raspolaganju i mogu da naprave nesto jos bolje od GoT.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Bilo bi odlično kad bi neko napravio seriju po serijalu "Točak vremena", ali nešto se niko ne otima.
 
Nazad
Vrh Dno