Šta je novo?

Najave filmova i serija

Napokon imamo datum streaminga za Punisher

 
Mnogo dobar trejler za Pantera!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo bi moglo bit zanimljivo,poznati glumci,bada bum tres akcija,dramatizacija (USrAna)....šta bi moglo poć po zlu?? :p

http://www.imdb.com/list/ls053181649/videoplayer/vi2354755865?ref_=hm_hp_i_1

Full metal jacket,Platom,Black Hawk Down,Bengazi,i onije sa Mark Walbergom....anti ratni filmovi,realistični,pravi,ne očekujem u ovom filmu nešta slično...al ipak :p

Aj neki mod obriše gornji post....izgleda da sam citirao sam sebe....oće to kad popiješ pivo dve :p
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima George W.Busch sa Gianni Versace-ijem i njegovim ubistvom?

Cescljao nesto IMDB i naletim da Dennis Quaid glumi Buscha u S3 American Crime story. A 3 sezona je koliko sam video o ubistvu Gianni Versace-a.

Evo sada sam nasao greska je na IMDB on se pojavljuje u 2 sezoni.
 
Ekipa novog predatora za 2018

MV5BZDIyMjFmYzMtNmQ2ZS00YTk2LTk4MTEtMDc2NDRhMjdiOGQ5XkEyXkFqcGdeQXVyMzk0ODI3NTE@._V1_SY1000_CR0,0,1734,1000_AL_.jpg


vs

rawImage.jpg
 
Kill it with fire!!

Što je najgore očekivao sam da će biti nešto od tog filma jer je radio originalni režiser ( a poslednji deo nije bio totalni shit)...
Kad ono ubacili i klempavog klinca sa sve kabanicom što znači da idu PG13 rutom... FML... Još da su Švarcija izvadili iz naftalina za potpuni ugođaj...
Pored ovoliko dobrih serija u poslednjih 6/7+ godina ne vredi očekivati ništa od filmske industrije...
 
Kapitalizam, ciljne grupe i platna moć.

Filmovi se snimaju za one koji donose najvecu zaradu - teenage uzrast.

Dok odrasli nemaju puno vremena za bioskop i uvece uhvate par sati da pogledaju nesto od 10 do 12 recimo neku seriju. Gde im se serviraju blokovi reklama sa proizvodima i uslugama koje kao nosioci domacinstva narednih dana u segamega marketima mogu kupiti.

Nama na srecu download je tu bez reklama.

Fringe odlican primer serije koja je online imala fenomenalnu gledanost dok je niko maltene nije gledao dok se emitovala na TV. Postala neisplativa i skratili je ako se ne varam na 5 sezona. A torrenti prštali ali dzabe kad od toga nije bilo love za FOX.

Od tuda au filmovi postali za "decu" a serije za odrasle. Malo previse generalizujem, naravno ima izuzetaka ali to je od prilike to.
 
Ma cutite dobro celu postavu nisu sastavili od nekih transrodnih lezbejki...
A filmovi za tecu najvise donose love jer ih vode roditelji a to je + jos neka karta
 
Ne kapiram problem s ekipom, ne znamo ništa o priči, kakve veze ima slika s bilo čim?
 
Na ovoj slici mi likovi deluju kao vikend airsoft druzina...Ne znam koja je poenta ovakvog slikanja, kao da se radi o Sam u kuci 2018...
 
Očigledno su ih okupili najedno, i samo škljocnuli fotku.
 
Stvar je u tome da je ovo trebao da bude sequel originalnog Predatora. Na njemu radi Shane Black koji je glumio i rezirao u kecu (radio man sa cvidzama)

"blagi" sequel je uradjen posle Predatora 1 i pre Predatora 2 (onaj sa Gloverom) u vidu stripa gde Dutchov brat (koji je pandur u NY i deo radnje se odvija u gradu a deo u dzungli) traga za Dutchom (Svarcijem).
Predator 2 je kasnije uradjen i neki elementi su pozajmljeni iz stripa ali taj sequel strip vazi kao bolji od dvojke. Go figure...

Ocekivao sam da ce ozbiljnije pristupiti prici, ali kada vidis ovakvu sliku i ovog malog klempu jasno je na koju se publiku cilja.
Deluje mi da ce ovo biti neka tresina poput AvP-a...

PS
Sudeci po nacinu oblacenja nekih od glumaca sa slike deluje mi da ce ovo biti u urbanoj sredini.


PPS

Ima li da nisu skrcali neku fransizu is 80tih i 90tih koje su se ponovo uhvatili?!

Planiram da idem sa drustvom da odgledam novog BR-a ali nisam vise siguran da je i to toliko pametna ideja.
 
Previše nagađanja na osnovu jedne fotke...
 
Ne bih se slozio Skull Leader...

Ako se po jutru dan poznaje... Too many pencil pushers... :)
Wassamatta, CIA gaht you pushing too many PYENSUHLZ?



COME ONNN DO IT!!
I'M RIGHT HEEYAAAAUGH
 
Poslednja izmena:
Jes vala... "rated R" sada bacih pogled... :D

Ali dobra je Olivia... :)
 
To joj je iz mladjih dana dok je vodila/hostovala onu gejming emisiju... Verujem da se kapacitet i autobahn kobaja koji je prosao drasticno povecao...

Makar je treba ceniti zbog talenta... :)
 
Obrati paznju samo na grlo kako šklopoće, kakav talenat...
 
A jbt looodi ste za medalju. hahaha čitam i ne verujem [emoji1]
 
Na ovakvu je priču spao i ovaj kutak interneta...
 
Samo diskutujemo talenat jedne glumice iz gore pomenutog filma... malo u neukusu i zato se izvinjavamo cenjenoj publici. Vracamo se posle EPP bloka.
 
Nazad
Vrh Dno